Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-12-2013, 23:27
EmmyZ EmmyZ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EmmyZ.polki.pl

Domyślnie Ubezpieczenie mieszkania

Hej Kochane! Chciałabym Was się poradzić w jednej sprawie, otóż właśnie kupiłam mieszkanie, teraz pozostaje kwestia jego ubezpieczenia, chciałabym tym samym Was zapytać jakiego ubezpieczyciela mogłybyście polecić? Chodzi o to, żeby nie było z nim problemów w razie wystąpienia jakiejś szkody (żeby nie podciągał na siłę szkody pod wyłączenia z OWU) oraz żeby nie było ono zbyt drogie. porównałam sobie różnę oferty, ale mimo wszystko ciężko mi się na coś zdecydować, bo jestem szczerze mówiąc zielona... Dlatego nie ukrywam liczę na małą pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2013, 13:38
monikadryl's Avatar
monikadryl monikadryl jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikadryl.polki.pl

Domyślnie Odp: Ubezpieczenie mieszkania

Od lat opłacam ubezpieczenie w PZU. Kwota ubezpieczenia jest zależna głównie od kwoty na którą chcesz ubezpieczyć ruchomości (a więc sprzęt rtv, komputery i inne). Ja płacę ok 230 pln rok. Kwota ubezpieczenia (20 000) w zupełności wystarcza - bo przecież ścian nie wyniosą, a na sprzet wystarczy. Kosztowności żadnych w mieszkaniu nie trzymamy. Mam nadzieję że Ci pomogłam - jak coś to pisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2013, 12:27
Mol_Ag Mol_Ag jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mol_Ag.polki.pl

Ja szukam najlepszego i w sumie najtańszego ubezpieczenia mieszkania, na razie nie zdecydowałam się na nic konkretnego. Podobno warto iść do doradcy finansowego. Jak sądzicie warto iść?

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 28-04-2014 o 08:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2013, 15:20
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

u nas też PZU... klasycznie tak na wszelki wypadek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2014, 15:25
Valerydevil1260 Valerydevil1260 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Valerydevil1260.polki.pl

Cześć wszystkim
zdecydowanie warto kupić ubezpieczenie, nawet jakiekolwiek, najtańsze tak żeby mieć podstawowy zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenie mieszkania jest stosunkowo tanie do szkód jakie mogą być
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2014, 20:07
cwiklak cwiklak jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
cwiklak.polki.pl

Hej
Myślę, że warto ja mam ubezpieczone mieszkanie w Allianz i jestem zadowolona. Co do ceny to nie jestem pewna jak wypada w porównani u z innymi ubezpieczycielami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2014, 13:38
olabis olabis jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olabis.polki.pl

Ja mam mieszkanie kupione na kredyt hipoteczny i wtedy ubezpieczenie jest obowiązkowe, wybrałam PZU bo tam mam też samochód ubezpieczony i jakoś łatwiej było wszystko u tej samej osoby załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2014, 10:24
dellaabc88 dellaabc88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dellaabc88.polki.pl

Cześć wam kochani:-)
ja też mam w PZU i jestem zadowolona bo mają chyba najszerszą ofertę i przy stosunkowo niskiej cenie Co prawda szkody jeszcze nie miałam, ale czuję się bezpieczenie. Fajna obsługa agenta
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-2014, 08:38
kropla kropla jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kropla.polki.pl

Ja kupiłam ubezpieczenie przez internet w Generali, bo jak zaczęłam się bliżej przyglądać ofertom to u nich wyszło mi najkorzystniej. W zakres ubezpieczenia wchodzą nawet mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, dom w budowie, OC.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-2014, 12:03
grossowna grossowna jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
grossowna.polki.pl

najkorzystniej to chyba kupować ubezpieczenia przez internet, jest to nie tylko wygodne, bo nie trzeba ruszać się z domu, ale i tańsze, bo niektórzy ubezpieczyciele dają zniżki za zakup w systemie direct
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania