Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

drukarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    drukarka

    Pilnie szukam jakiejś niedrogiej drukarki, znacie jakąś godną polecenia?
  •    
       

    #2
    Odp: drukarka

    Zapraszam do wątku tutaj = i tu ponowić swoje pytanie
    Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o podobnej treści .Pozdrawiam .
    Last edited by disne; 16-06-2020, 18:29. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: drukarka

      Canon ma bardzo dobre drukarki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: drukarka

        ja juz mam 2 z koleji drukarke firmy Brother, w firmie tak samo je uzywam i uważam ze są bardzo dobre, nie psują się i służa na lata

        Skomentuj


          #5
          Odp: drukarka

          No to ja z kolei mam tak samo jak kolega wyżej ale z HP'kami niezawodne, wytrzymałe, bez zarzutu polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: drukarka

            Jak dla mnie nie ma lepszych drukarek niż Brother zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę ceny tuszu. Zresztą jak coś polecam serdecznie ten model drukarka-laserowa-kolorowa-brother jest to drukarka laserowa kolorowa która nie dość, że naprawdę szybko drukuje tak jeszcze w świetnej jakości. Tonery są niezwykle wydajne bez strat na jakości, nowe z kolei są w bardzo niskich cenach, więc nie trzeba kombinować z zamiennikami. Przy tym jest naprawdę cicha i łatwa w obsłudze. Poza tym drukarka oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych jak na przykład smartfonów. Polecam serdecznie
            Last edited by disne; 16-06-2020, 18:30. Powód: link
            Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

            Skomentuj


              #7
              Odp: drukarka

              Zazwyczaj do użytku domowego nie ma potrzeby kupowania nie wiadomo jakiej drukarki. Wystarczy taka w miarę tania, która nie ma kosztownych tuszy. Sama wolę kupować oryginały zamiast zamienników, więc tym bardziej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: drukarka

                Bardzo dobre drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne oferuje podkarpacka firma Maxcopiers. Dysponują produktami najlepszych firm i zapewniają bardzo dobry serwis. Na zgłoszenia odnośnie awarii czy zamówień materiałów eksploatacyjnych reagują w 24 godziny. Fachowi doradcy pomagają w dobraniu odpowiedniego sprzętu dla każdego klienta. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie
                Last edited by disne; 16-06-2020, 18:30. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: drukarka

                  najmniej awaryjne są drukarki brother, mam już dłuższy czas moją, drukuje na zamiennikach tylko, activejet się sprawdzają, drukują bardzo dobrze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: drukarka

                    też mam drukarkę brother, bardzo ekonomiczna jest, najbardziej cieszy mnie to że tak łatwo dostępne są zamienniki, activejet można kupić praktycznie w każdym większym sklepie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: drukarka

                      ja mam brothera, wszystko dobrze drukuje, zamienniki kupuję tylko i zero problemów, można drukować tanio i dobrze

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X