Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-09-2014, 23:14
echer2813 echer2813 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
echer2813.polki.pl

Domyślnie Odp: gdzie kupić bieliznę

Cytat:
Napisał Kama13 Zobacz post
Dziewczyny, zajrzyjcie sobie do sklepu http://www.epizama.pl Mają bardzo duży wybór bielizny. Sama mam z tego sklepu kilka biustonoszy i nic się nie rozciągają, po praniu wyglądają jak nowe.
Jak kupować bieliznę to tylko ze sprawdzonego źródła, kiedyś kupiłam sobie biustonosz w pierwszym lepszym sklepie i nie dość, że rozciągnął się i nie wyglądał za dobrze, to na dodatek wydałam na niego bardzo dużo. Nauczona doświadczeniem, nie kupuję z niesprawdzonych sklepów.
ja robiłam już kilka razy zakupy w tym sklepie i jakościowo są naprawdę fajne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-09-2014, 07:27
avene avene jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
avene.polki.pl

Jakoś nie jestem przekonana do kupowania biustonoszy przez internet. Już parę razy się na tym zacięłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2014, 09:57
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz

Już gdzieś wcześniej o tym tutaj pisałam. Dla mnie najlepsze są biustonosze Intimissimi Mają zawsze duży wybór, biustonosze są bardzo dobre gatunkowo i świetnie podkreślają biust. Ich kolekcję można sobie nawet podejrzeć przez internet https://intimissimi.com/ . Fajna sprawa!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2014, 14:03
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl" target="_blank" style="color:#be1213;font-size:15px;">27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

z ja lubię firmę esotiq można kupić tam fajną bieliznę, ale też kostiumy czy pidżamy dla niej i dla niego ja parę razy kupiłam cos w sklepie stacjonarnym i teraz już wiem jaki rozmiar i zdarza mi się coś zamówić przez neta polecam strone http://www.esotiq.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2014, 19:38
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
z ja lubię firmę esotiq można kupić tam fajną bieliznę, ale też kostiumy czy pidżamy dla niej i dla niego ja parę razy kupiłam cos w sklepie stacjonarnym i teraz już wiem jaki rozmiar i zdarza mi się coś zamówić przez neta polecam strone http://www.esotiq.com/
jak byłam nieco młodsza to też tam od czasu do czasu coś kupiłam ale u nich to jest moim zdaniem różnie. Zależy co się trafi. Chyba,e się teraz poprawiło? Ja tam lubiłam piżamki do spania.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2014, 11:20
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury

ja osobiscie nei przepadam za esotiq nie pasuje mi ta bielizna..... i nei jest w cale super gatunkowo, zdecydowanei stawiam na intimissimi
Nieprzeczytane 11-10-2014, 11:30
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
Napisał evelinek13 Zobacz post
ja osobiscie nei przepadam za esotiq nie pasuje mi ta bielizna..... i nei jest w cale super gatunkowo, zdecydowanei stawiam na intimissimi
No ja właśnie też.Tylko ja mam opinię o esotiq sprzed kilku lat i może coś się od tego czasu zmieniło. Dla mnie nr 1 intimissimi 💝

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2014, 11:43
evelinek13's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

u mnie w miescie bynajmniej nic sie nei zmieniło hehe dlatego szkoda mi czasu zeby tam w ogole zagladac...
Nieprzeczytane 12-10-2014, 02:11
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

To jak u Ciebie nic się nie zmieniło to u mnie też nie.Asortyment pewnie mają wszędzie taki sam albo podobny.I tak mnie nie interesują

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2014, 11:21
evelinek13's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
To jak u Ciebie nic się nie zmieniło to u mnie też nie.Asortyment pewnie mają wszędzie taki sam albo podobny.I tak mnie nie interesują
no dokładnie a nienawidze kupowac badziewia z ktorego zaraz mi druty powylaza albo ramiaczko pjdzie albo kolor po praniu bedzie zamaist bialy jakis ecri. Jak kupie driozszy to przynajmniej wiem ze starcfzy na dlugo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania