Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

las, spacery, pikniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    las, spacery, pikniki

    Witajcie jestem ciekawa czy chodzicie z dziećmi na spacery do lasu lub na jakieś pikniki? ja mieszkam w miejscowości gdzie mam niedaleko las i często z synem i pieskiem udajemy się na takie wyprawy, mały to uwielbia i zajmuje nam to kilka godzin....oczywiście zawsze mam obawy że jakiś kleszcz czy coś może nas dopaść ale przecież to jest nie tylko w lesie, prawda????
  •    
       

    #2
    Odp: las, spacery, pikniki

    My nie mamy w pobliżu lasu, ale korzystamy z innych zielonych terenów- ale nie na kilka godz- za męcząco jak dla nas. Masz rację, e w lesie trzeba uważać na kleszcze- najważniejsze, to znać sposoby zapobiegania. jest tutj nawet taki wątek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: las, spacery, pikniki

      Na spacerki do parku jak najbardziej,z resztą my co niedzielę robimy jakiś rodzinny wypad,no ale w ten weekend to raczej w domku(synek ma ospę),chociaż pogoda bardzo ładna i ciepło jest

      Skomentuj


        #4
        Odp: las, spacery, pikniki

        Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
        Na spacerki do parku jak najbardziej,z resztą my co niedzielę robimy jakiś rodzinny wypad,no ale w ten weekend to raczej w domku(synek ma ospę),chociaż pogoda bardzo ładna i ciepło jest
        życzę szybkiego uporania się z ospą, mój jeszcze nie miał....
        my w domku bo leje deszcz więc muszę szukać zabaw domowych


        a propo wyprawy do lasu mały często przynosi do domu szyszki czy korę i zbiera to sobie w swoim pokoju....mówi że to jego leśne skarby
        Last edited by kasia8120; 24-06-2010, 10:43.

        Skomentuj


          #5
          Odp: las, spacery, pikniki

          dziś byliśmy na grzybach, udało nam się uzbierać sporo kurek jutro będzie zupa

          Skomentuj


            #6
            Odp: las, spacery, pikniki

            piękny dziś dzień i wyruszyliśmy koło południa na jagody....szybko się Maćkowi znudziło zbieranie i po godzinie wróciliśmy do domku ale prawie litr udało nam się uzbierać, więc na kolację pierogi może wkleję zdjęcie przy czasie bo zrobiłam małemu zbieraczowi telefonem

            Skomentuj


              #7
              Odp: las, spacery, pikniki

              Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
              Na spacerki do parku jak najbardziej,z resztą my co niedzielę robimy jakiś rodzinny wypad,no ale w ten weekend to raczej w domku(synek ma ospę),chociaż pogoda bardzo ładna i ciepło jest
              czy już po ospie u syna????????

              u nas będzie piknik gminny (festyn) 1 sierpnia...będzie wesoło

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: las, spacery, pikniki

                jeśli masz obawy przed złapaniem przez dziecko kleszcza polecam ANTY BZZZ... od ziaji.
                jest rewelacyjny i niemusisz się przy nim o nic obawiać działa nietylko na kleszcze ale i na komary,meszki osy i pszczoły,a kosztuje zaledwie 11 złotych zabuteleczkę sprayu.
                ja używam go praktycznie codziennie,ponieważ mieszkam koło Puszczy Bukowej i właśnie tam spaceruję z córeczką..a że od 3 miesięcy chodzi już zupełnie bez niczyjej pomocy musi mieć zapewnioną wyjątkową ochronę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: las, spacery, pikniki

                  My niestety nie mamy nigdzie lasu pod nosem. Ale jeździmy do http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/kl...urystyka/60463 i tam dzieciaki świetnie się bawią Na kleszcze to u Nas jest każdy zaszczepiony bo te psikotka jakoś nic nie dawały...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: las, spacery, pikniki

                    A my mamy las i często tam chodzimy na wspólne pikniki - świetna zabawa. Raz zrobiłyśmy sobie piknik ze znajomymi pod zamkiem w Mosznej - polecam!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: las, spacery, pikniki

                      U nas to las niedaleko, a park to rzut beretem. Także przy ładnej pogodzie park wizytujemy codziennie, chociaż na godzinkę, a do lasu to na jesieni, wtedy jest tak ładnie kolorowo, no i grzyby...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: las, spacery, pikniki

                        Ja z dziećmi i mężem wychodzimy czasami do lasu, który znajduje się nieopodal. Jest tam napawdę pięknie - jest to lasek liściasty i dzieci uczą się przyrody

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: las, spacery, pikniki

                          To może wybierzcie się na piknikowanie do Promenady? Świetny ośrodek, który znajduje się tuż pod Warszawą nad Jeziorem Zegrzyńskim tak wiec jest to info głównie dla mam z mazowieckiego.
                          Fajne miejsce, w które uciekamy często na weekendy aby odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Ładne zielone tereny, cisza, spokój, fajne jedzenie. No i wszystko jest tak sprytnie zorganizowane aby dzieci się nie nudziły ponieważ znajduje się tam dla nich bardzo wiele atrakcji (dmuchany zamek, sporty drużynowe itp....).

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: las, spacery, pikniki

                            W mojej okolicy wypocząć można nad Zalewem Zemborzyckim (rozbudowany jest ostatnio o m.in. taki jakby punkt do wspinaczek). Można też podjechać do jeziorko (Łukcze, Piaseczno, Firlej). Jeśli chodzi o lasy to pewnie najbliżej Lasy Janowskie, ale wspaniała okolica, a na wakacje jadę nad morze do Ustronia Morskiego gdzie też można solidnie odpocząć

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: las, spacery, pikniki

                              Bardzo lubimy spacery po lesie , oraz zabawy na świeżym powietrzu, na co dzień mieszkamy w miejskiej dżungli, dlatego na wakacje wybieramy miejsca takie jak tutaj

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X