Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Becikowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Becikowe

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    Również jestem zdania, że becikowe należy się dla dziecka bez względu na dochody rodziców, ponieważ każdy rodzic ponosi nie małe koszty na skompletowanie wyprawki i nie tylko bo tak samo opieka okołoporodowa również kosztuje...wiec choć po części mogłoby się to zwrócić. Jeśli chodzi o 500+ to powinno należeć się dla każdego dziecka
    Państwa na to nie stać, gdyby mieli dać na każde to na pewno gdzieś indziej by zabrali. Uważam, że to i tak dobre rozwiązanie. W programie chodziło o rodziny wielodzietne, a nie jedynaków.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Becikowe

      No tak, jednak niektórym cięzko jest podjać decyzję o pierwszysm dziecku a to na pewno w pewien sposób by zachęcenia może co nie których do posiadania dziecka
      Czy na pierwsze czy na drugie i tak Państwo musi te pieniązki jakoś od nas wziąć w inny sposób to jasne.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Becikowe

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        No tak, jednak niektórym cięzko jest podjać decyzję o pierwszysm dziecku a to na pewno w pewien sposób by zachęcenia może co nie których do posiadania dziecka
        Czy na pierwsze czy na drugie i tak Państwo musi te pieniązki jakoś od nas wziąć w inny sposób to jasne.
        Uważam zupełnie inaczej. Jeśli ktoś chce mieć dziecko to będzie je miał. Zwłaszcza pierwsze jedno. Ze względów finansowych to chyba ciężej się zdecydować na kolejne. Gdybym bardzo chciała mieć dzieci to nie oglądalabym się na państwo. Poza tym, gdybym była biedna to moim zdaniem socjal i tak nie jest zły u nas.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Becikowe

          Chyba nikt podejmując decyzje o dziecku nie liczy na socjal. Ja na córkę nawet rodzinnego nie miałam więc teraz skoro dali mi na drugie dziecko to ok ale ja sie tych pieniędzy nie upominałam bo stać mnie na wychowanie dzieci ale nie każdego.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Becikowe

            Jak kogoś nie stać to się go nie przekona do dziecka, chyba że mówimy już o patologii, która rodziła kolejne dzieci by mieć becikowe.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Becikowe

              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
              Jak kogoś nie stać to się go nie przekona do dziecka, chyba że mówimy już o patologii, która rodziła kolejne dzieci by mieć becikowe.
              o patologi to już nie ma co wspominać, oni rządzą się swoim prawami Dla nich liczą się tylko pieniądze i to, że mogą je zdobyć w jakiś sposób, nie ważne w jaki.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Becikowe

                taka prawda, zgadzam się.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X