Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    monia to czekamy na nowego członka naszej forumowej rodziny
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      czesc dziewczyny

      Ewka moje nie mialy robionych testow skornych w uk robie sie po 4 roku zycia albo i pozniej a w Polsce z tego co slyszalam od znajomej to tez nie robia takim 2 latkom bo moja znajoma chciala zrobic coreczce i nie zrobili bo ponoc niemierodajne....
      mlody mial skaze bialkowa i na pewno alergie na mleko krowie ale jakos po roku mu przeszlo
      starszak raz dostal takich babli na skorze ze wygladal jak poparzony i od razu dostal antyhistamine i jakies leki sterydowe na szczescie tylko jeden taki epizod z wysypka mielismy choc dlugotrwaly bo byla okolo tyg i raz sie pojawiala a za pol h znikalo i tak w kolko

      A mnie wczoraj migrena zlapala jak bylam z dziecmi na pilce jeszcze glowa nie bolala a juz wiedzialam ze migrena idzie no i wymioty wysokie cisnienie i bol w skroniach myslalam ze mozg mi eksploduje ale na szczescie to nie byl taki ostry tak migreny dzis tylok mnie glowa boli i jest bardzo znosnie

      niesety mojego iphona nie mozna naprawic ale jest cos takiego jak wymiana w apple sklepie na nowego i musze zaplacic 120f wiec nie jest tragedia a ze mam ubezpieczenie domu z przypadkowymi wypadkami to z niego skorzystam i bede miec nowy tel w sumie za darmo tylko musze teraz czekac na decyzje i czek z ubezpieczalni...

      i znowu mamy dziewczyny weekend i jak zwykle na wszystko czasu brak
      dzis jeszcze musze podlogi wymopowac bo wczoraj nie mialam juz sil na to przez ten bol glowy to poszlam spac juz o 20.30
      ogolnie wszystko juz posprzatane pralka wlaczona tylko jeszcze suche rzeczy poskladac i troszke salon z zabwek ogrnac przed myciem paneli
      no ic uciekam dzieci szykowac do wyjscia




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        ojjjjj widze ze to tylko takie jednodniowe poruszenie nastapilo na naszym forum




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej U nas dziś wkońcu więcej słońca. Ja po 5 dniach antybiotyku nadal czuję się nie teges
          Kupiłam dziś młodej kalosze i chciałam sobie jakieś buty na jesień kupić a tu kicha. Wszystkie jakie się mi podobały to nie leżały już tak na nodze. Ja mam problem, bo mam szczupłą nogę A te co ładnie wyglądały to prawie 400zł Także jak na jesień to nie wiem czy bym tyle dała... Jeszcze na zimówki, co by więcej niż jeden sezon to jeszcze bym przeżyła. Muszę pochodzić po sklepach, bo już zimno się robi.

          A wiecie co, ja też młodej testy kiedyś testy muszę zrobić bo jej szorstkie policzki wychodzą, kicha, czerwone oczy ma właśnie wtedy co ja mam alergię. A ja mam na białko z mleka krowiego (to NIE JEST SKAZA BIAŁKOWA!) oraz na dwa gatunki pospolitych trawsk. Gdzieś mam napisane jakie, ale pokazać bym umiała Także Lila pewnie ma coś z tego też, bo od dwóch lat obserwuję u niej te same objawy co ja mam.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            To i ja sie odezwe dziewczyny - druga Aga )
            Czasem podczytuję, ale ciągle masa pracy i nie ma kiedy odpisać.
            Scarlett, super, ze wcześniaczek dał rade - dzielny maluszek!
            Aguszaszka, mi również bardzo przykro, że biznesik się nie udał, ale po burzy zawsze pogoda, więc teraz musi nadejść ten lepszy okres jak nic! Rotawirus diabel jest, tez zaliczylismy z Kuba kiedys szpital przez to paskudztwo, dobrze, ze szybko Was postawili na nogi i wypuscili.

            Pisałyście o astmie (Majajula i ejonczyk zdaje się) - moi obaj maja niestety, Blazej gorzej znosi - teraz jestesmy na flixotide 50 mg i singulair 4mg (lub tanszych jego odpowiednikach - to jest "ciasteczkowa tabletka", która chroni przed uczuleniami), a jak duszący kaszel nadchodzi, to przed flixotide Ventolin jeszcze. Pulmicord i berodual na rozszerzenie oskrzeli dawalam Blazejowi prawie rok, do maja tego roku, ale juz nie moglam patrzec na te warczaca maszyne (w sensie inhalator) i odstawilam - cale wakacje spokoj mielismy, raz katar tylko. Za to teraz po tygodniu chodzenia do przedszkola znow kaszel powrocil.
            Jestesmy pod opieka pulmonologa - on zawsze powtarza, zeby nie dac sobie wcisnac antybiotyku, ze tylko dexaven, albo korhydron dozylnie, jak duszacy kaszel jest. Ale ja nie mam serca i staram sie uniknac zastrzykow.
            W lutym Blazej mial taki atak, ze szpitalem sie skonczylo. Trzeba by chyba pomyslec o jakims sanatorium w gorach...

            Ninkapa, ja co prawda syrop salbutamol dawalam, ale tez straszny wymiot po tym był u nas. U nas tez mowia, ze to astma dziecieca i potem sie wyrosnie - oby

            Ejonczyk, popros o skierowanie do pulmunologa; nam bardzo pomogl, Kuba prawie nie choruje, ale jest wiekszy i moze brac juz wziewy w dysku (czekam, kiedy Blazej bedzie je mogl brac), nazywaja sie seretide - jak go lapie kaszel, to zamiast 2x1 wziewie, bierze 2x2 i nawet do lekarza nie musimy isc. I tez ma singulair, ale 5mg.

            MoniaB, szczęśliwego rozwiązania! Nie czekaj za długo, jakby się coś już działo, bo trzecie to szybciochem może pójść (prawda Majajula? )) )

            Ulcia, zdrówka Ci życzę!
            I meżusiowi majajulowemu też dużo zdrówka!

            U nas byloby ok, tylko najsmutniejsze, ze babcia mi umiera ((( rak jelita grubego, w wieku 89 lat, to niestety wyrok.... Nic nie chce już jesc i napina ją nawet na widok herbaty...

            Buziaki dla wszystkich, szczegolnie dla dziewczyn, do ktorych się nie odniosłam :********* Karlinq: :********* aliaga: :*********
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej hej
              Agus numer 2 witaj z powrotem myslalam o Tobie ostatnio i moze Cie sciagnelam
              My juz po spacerku slicznie dzis u nas ,szkoda tylko ze mloda zasmarkana
              Lece chatke ogarnac
              milego weekendu



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Witam sie z Wami dziewczyny u nas piekna pogoda dzieci w ogrodzie sie bawia a zaraz idziemy na spacerek zdziecmi i pieskiem u nas nic ciekawego nie slychac czekam jak ba zbawienie na info z ubezpieczalni poza tym zabukowalismy bilety mojej mamie i w polowie listopada do nas przylatuje bardzo sie ciesze... No nic uciekam Zycze milego weekendu




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej

                  Mam jakiś nerwowy dzień dziś wszystko i wszyscy mnie wkurzają a już najbardziej mąż.. Bo jak go o coś proszę to oczekuję że zaraz to zrobi a tu dupa. Mogę czekać... ech, faceci...
                  Posprzątałam sobie chatkę, bo tydzień temu byłam w takim stanie rozkładu że szok więc nic nie sprzątałam. A wolę sobie sama to zrobić niż mężowi dać Jakoś w tym jestem pedantyczna

                  Lilke coś od wczoraj wzięło i cały czas ogląda naszą płytę z wesela. I non stop jest takie pytanie: "a gdzie ja jestem? A gdzie Gabriela (moja siostrzenica)?". A jak na początku płyty lecą nasze foto z dzieciństwa to Lilka się śmieje że wygląda jak tatuś



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    grrrrrrr od 15 minut pisze posta i jednym kliknieciem przypadkowym wszystko mi zjadlo...

                    po skrocie...

                    Agu, bardzo mi przykro z powodu babuszki, mam nadzieje ze nie cierpi bardzo... trzymajcie sie kochana...

                    monia wymien sie kobieto z kims numerami zebys mogla dac znac ze sie rozpakowalas cobysmy sie cieszyc mogly bo nzjac zycie nie za szybko siadziesz do kompa a z tym ekspresowym rozpakowaniem to faktycznie majajula była z turbodopalaczem

                    ulcia moj tez mnie dzis z rownowagi wyprowadzal... ja biegiem szykowalam salaltki bo znajomi sie zapowiedzieli z zyczeniami spoznionymi a on... siedzial i gral sobie na kompie... grrrrrrrrrrrr ja do 15 w pracy wracam do domu a tu co? nic, nie starte kurze, nie odkurzane nie szykowane nawet zakupy nie do konca zrobione no rece opadaja... ale to chyba jakis kiepski dzien dzis byl... dla mezczyzn leniwy starsznie...

                    dziubaski dla pozostałych i wogole wszystkich... ;* lece spac bo jutro wybieramuy sie na wycieczke do lasu/na grzyby/na piknik w lesie/ na szwędaczkę z dzieciakami dotlenienie ogolne i naladowanie baterii

                    spokojnej nocki!!!


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Normalnie idę się załamać.... Od pierwszego września co niedziela musi się ktoś rozłożyć. 1 września Lila była zasmarkana jak masakra, 8.09 młoda miała gorączkę ponad 39 st., 15.09 emka rozłożyło, 22.09 moja angina a dziś od rana mam coś z pęcherzem a w dodatku mi niedobrze.
                      Oby październik zaczął się inaczej...



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        Ulcia duzo zdrowka dla Was
                        Agayappen bardzo mi przykro z powodu babci
                        U mnie tez nie najlepiej sie dzieje
                        babcia byla pod respiratorem bo miala niedotlenienie potem musieli ja reanimowac niby znow jest dobrze ale nigdy nic nie wiadomo, ma astme ,alzhaimera,cukrzyce ta przy ktorej juz insulina w zastrzykach pomaga,no i jeszcze zapalenie pluc sie przypaletalo ostatnim razem bylo tak bardzo ciezko jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z Alicja....
                        U siostry tej mlodszej tez nie najlepiej ciagle z tym swoim mezem sie uzera ,niby chce od niego odejsc zobaczymy....
                        Ehhh zawsze cos
                        My po poludniu idziemy do znajomych na kawke ,maja synka w Ali wieku ,bardzo lubia sie razem bawic



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Pęcherz przeszedł po furaginie, oby już tak zostało... Za to mam takie zawroty głowy i mdłości że hejjjj... I ciśnienie mi strasznie skacze. Jak nie tak to tak Cię załatwi
                          Obkupiłam dziś młodą. kupiłam jej płaszczyk taki cieplejszy na jesień-zima i trzewiki takie na jesień do sukienki. Chciałam sobie buty kupić i nic nie znalazłam. Kiedyś kupiłam sobie kurtkę fajną pikowaną i całą wiosne przesiedziała w szafie, muszę sobie jutro ją do krawcowej zanieść, będzie teraz jak ulał
                          Idę kolacje szykować, potem wpadnę jeszcze chyba że moje ciśnienie mnie powali



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            och to nieszczęsne ciśnieniemi też dało się we znaki a tymbardziej było ciężko że pół dnia kręciliśmy się za samochodem ale kupiliśmy fajny wóz także warto byłojesli chodzi o babcie to druga Aga bardzo mi przykro ja mam 2 po 80 więc też można sie wszystkiego spodziewać niestety.aczkolwiek nie wyobrażam sobie życia bez nich
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              czesc dziewczyny

                              Ulcia Wy to macie ten wrzesien chorobowy duzo zdrowka i oby bylo juz tylko lepiej....
                              Aga przykro mi z powodu babciu...mam nadzieje ze nie cierpi... u nas babcia z mojego emka strony miala perforacje zoladka i tez bylo ni za ciekawie a ma 86lat a w zeszylm roku dziadek umarl ale mial 90 i od wykrycia choroby uplynelo zaledwie 2-3 tyg mial raka zoladka czy jelita grubego....tak to juz jestb z tymi naszymi dziadkami...ja juz nie mam w ogole i to od dawna i tylko mama mi pozostala....

                              pogoda cos sie popsula bo weekend mielismy dosc ladny wiec troszke spacerowalismy sobie a teraz to wieje i chlodno jest....

                              no moj starszak zaczyna juz normalne h w szkole czyli odbieram dopiero o 15.15
                              z telefonem nie wiem jeszcze co i jak mam nadzieje ze ubezpieczalnia szybko sie odezwie bo dzis juz tydzien przez phone-a

                              a mnie migrena dopadla w czwartek ale dosc lajtowa ale zdazyla co nie co dzialac...to znaczy cisnienie poszlo mi do gory do tego wymioty no i swiatlowstret i zaburzenia widzenia na szczescie na drugi dzien juz tylko mialam zwyczajny bol glowy bo migrenowy to jest skroniowy u mnie....

                              no nic uciekam zycze milego dzionaka




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                heja
                                U mnie dzis slicznie tylko troche wieje ogarnelam chatke
                                Obiadek dla mnie i dla Ali tez zrobilam dzis barszczyk czerwony
                                a pozniej spaghetti zrobie.
                                Ninka ja tez miewam migreny tyle ze ja do tego jeszcze wtedy mam wymioty,swiatlowstret i rozwolnienie masakraJuz dlugo nie mialam a zeszlego miesiaca znowu wrocilo i w tym tez juz mialam



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X