Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej hej
    Oj biedna Lilcia
    duzo zdrowka dla niej
    Ninka oo no prosze
    Wiecie no chcialabym zeby sie udalo za pierwszym razem ale wiem jak bylo ze staraniami o Ale i wole sie nie nakrecac bo po co,choc powiem Wam ze moj byl troche rozczarowany ze sie nie udalo
    U nas w centrum dla dzieci zrobili playgrupe dla mam z dziecmi ktorych angielski nie jest jezykem ojczystym ,dzis idziemy pomimo tego ze popaduje deszcz ale to tylko 10 gora 8 minut od nas ,bo chce zeby sie coraz bardziej oswajala z jezykiem zanim pojdzie do przedszkola



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Fajna ta playgrupa.
      A mój em non stop marudzi mi o wyprowadzce do Anglii Czas pokaże jak to wyjdzie, narazie na dwa lata jestem uziemiona na podyplomowych. Już na licencjackich "dolatywałam" co dwa tygodnie z Anglii na zajęcia więc wiem czym to pachnie. I raczej już na drugi raz bym się nie porywała na takie coś.

      U nas już 6 kupek... Oprócz probiotyków i osłonki co mogę małej dawać żeby jej te kupki przystopować?

      Kiedyś pisałam o zaparciach u młodej, teraz sraczka. tak źle i tak niedobrze



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość

        U nas już 6 kupek... Oprócz probiotyków i osłonki co mogę małej dawać żeby jej te kupki przystopować?
        Hej Ulcia04,
        zaparz suszone owoce borowki i daj jej ten napar do wypicia a jak bedzie chciala to moze i te namoczone borowki zjesc

        U mnie na wszystkich dzieciach i doroslych w rodzinie i nie tylko sie borowki sprawdzily.
        Borowki czynia cuda: na zaparcia je sie swieze a na biegunke uzywa sie suszonych. Ja w domu mam zawsze mam paczuszke suszonych.

        pozdrawiam
        anna maria



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Niestety nie dopadłam nigdzie tych borówek, ale dziś była tylko jedna kupka jak narazie.
          Za to całą noc młoda zgrzytała na zębach, myślałam że oszaleję. Żadne pasożyty to nie są, robiłam ostatnio młodej badanie do żłobka na to. Zastanawiam się czy to może przez ząbkowanie, bo zauważyłam że najbardziej zgrzyta jak jakiś ząb jej wychodzi.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Ulcia na kupki podaj Lilci smecte, ja bylam pewna ze nie mozna dawac dziecku ale w zeszlym roku jak bylam w Polsce i mala miala biegunke od zabkowania to pani doktor kazala dawac smecte.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Ulcia: te borowki to w kazdej aptece dostaniesz. Zdrowia dla Twej cory!



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej hej

                Gdzie wy sie podziewacie???
                ja bylam dzis u lekarza ,mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku od jakiegos czasu po seksiku mam lekkie plamienia ..
                U nas zimno raz pada raz slonce swieci ehhh nie lubie takiej pogody



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej

                  Lila znów dziś na żeby gorączkowała całą noc i rano więc do żłobka nie poszła. Odwiozłam ją do cioci. nie da sobie dotknąć lewej piątki. Tydzień temu też tak miała ale z prawą piątkę. Jeszcze te dwie małpy mają się jej przebić. Także niewyspana jestem masakrycznie...

                  U nas odpust się wczoraj zaczął i będzie tydzień a więc jak normalnie jadę do pracy 15 min to dziś stałam na rondzie SAMYM! ponad 15 min! także cała droga wyszła mi prawie 30min i się spóźniłam Teraz wiem, żeby w tym tygodniu wyjeżdzać wcześniej.

                  Ania z tym plamieniem to ja miałam raz tak jak ty. Wyszła mi infekcja, choć tam mnie nic nie bolało czy coś. Dostałam globulki z antybiotykiem i było git.
                  Będzie dobrze

                  A co z resztą????



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    witam Was kobitki


                    Aniu jak staranka?
                    Ulcia jak Lilcia? w koncu poszla do tego tego przedszkola?
                    Monia a co u Ciebie?chyba juz niedlugo masz rozwiazanie no nie?
                    A gdzie sie podzialy Agi...
                    Anetko Ty tez moglabys sie odezwac
                    Karin a Ciebie gdzie podzialo?
                    No i reszta nie wymienonych dziewczyn odzywac sie mi tu ale juz....

                    U nas ok maluszek mial zrobione te badanie no i jest zdrow jak ryba wiec juz sobie nie bede glowy tym zaprzatala.....
                    Starszka chodzi do szkolki i jest ok nie bije dzieci i w ogole nawet grzeczny....
                    wiecie co mi sie stalo z telefonem-iphonem wpadl mi do toalety normalnie jakis koszmar i nie dziala dobrze ze mamy ubiezpieczony domek a w tym ubezp wlicza sie przypadkowe zniszczenia'' accidental damage'' wiec jesli za okolo 1-2 dni nie bedzie nadal dzialal to go zglosze bo musze jeszcze odczekac az wszystko sie wysuszy bo moze stanie sie cud i zadziala....
                    u nas pogoda przez weekend i poniedzialek byla piekna goraco i slonecznie a dzis cieplo ale pochmurnie i mzawka za oknem....
                    czuc juz nadchodzaca jesien robi sie juz coraz szybciej ciemno no i jak wstaje tez ciemno...


                    na tym koncze i czekam na odzew z Waszych stron




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej
                      Ninka super ze wszystko w porzadeczku ze zdrowkiem
                      Co do staranek to sie staramy ale jakos staram sie nie myslec ciagle o tym co ma byc to bedzie i tyle
                      U nas tez juz jesien na calego



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ohhhhooo
                        widze ze naprawde nasz watek przezywa zalamanie....
                        dziewczyny wskakujcie napiszcie cos a nie tylko czytacie nawet jak weny nie macie to po prostu dajcie znak ze u as w porzadku.....
                        ja wlasnie pije kaweke starszy juz ze mna na dole zaraz zrobie mu sniadanko no i niedlugo wstanie maz i pewnie mlodego zniesie do nas wiec zacznie sie odprawianie meza do pracy no i kazde dziecko musi zjesc sniadanko itp....takze do wyjscia do szkoly bede dosc zajeta

                        milego dnia WAm zycze




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Witam kochane mojeoj dawno mnie nie było!no cóż jakoś czasu nie byłowiosna i lato minęło nam pod znakiem alergi i alergologówspróbuje nadrobić wątek i obiecuje częściej się odzywać
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            to ninka przywołała mnie do pionu hihihi

                            tak, czasem do Was wpadam, poczytam, a weny do pisania brak. Jakoś tak pesymistycznie działa na mnie ta jesień wizja zimy mnie przytłacza

                            Dzień leci za dniem, dużo roboty..
                            Ostatnie tygodnie były intensywne, bo już chyba na zawsze udało nam sie pożegnać z pampkami ale jestem zadowolona. Bartuś migiem złapał. Jak w maju-czerwcu nie chciał nawet słyszeć o nocniku, na sam widok urządzał histerię, tak teraz juz na 3 dzień nie było wpadki. Pięknie kontroluje, woła, biega. Już mu nawet nie musze przypominać o siusianiu. Na spacer zakładam pampka, bo zimno i boję się, żeby go nie zawiało, jakby sobie zapomniał, ale wpadki żadnej nigdy nie było, pięknie trzyma cały spacer, pampek suchy, a od progu już jest tupanie nóżkami o nocnik
                            Jednak moja teoria odnośnie nocniczka sprawdziła się i z drugim dzieckiem Dorósł, dojrzał i bez problemu poszło

                            Pisałam Wam kiedyś o wcześniaku, z 6 miesiąca ciązy, synku przyjaciółki. Stał sie cud Chłopiec zwalczył jak na razie wszelkie infekcje, sepsa się nie potwierdziła, zaczął przybierać na wadze i sam oddychać. Po 1.5 miesięcznym pobycie na intensywnej terapii jego stan się poprawił i unormował. Ale się cieszę. Wszyscy odżyliśmy. Wszystko wskazuje, że będzie dobrze, a nikt mu nie dawał większych szans.

                            Aniu kibicuję wam w starankach. zaciskam mocno kciuki

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej hej
                              My niedawno wstalysmy ,ostatnio wogole nie chce mi sie rano wstawac ,mloda tez na szczescie troszkie dluzej spi do 7;30 czasem dluzej a nie jak zawsze o 6 juz byla u nas.
                              Do pokoju kupilismy jej te schodkowe polki z ikei Trofast z tymi wsuwanymi koszami i wszystkie zabawki ma u siebie i jak narazie ma porzadekbo wczesniej jak miala plastikowe pudla to masakra byla
                              A i bylam w poniedzialek u lekarza bo przyszedl wynik tego wymazu nic nie wykazalo ,krwawienie po seksiku tez minelo

                              Scaarlett suuper ze z maluszkiem juz coraz lepiej
                              Co do pozegnania z pampkami to tez jestem tego zdania ze nic na sile na wszystko przyjdzie pora
                              Ala sama zaczela wolac od 21 stycznia a w maju juz pozegnalysmy pampki nawet w nocy owszem zdarzaja sie wypadki ale to bardzo rzadko
                              Nie dziekuje zeby nie zapeszac

                              Ewka witaj z powrotem



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no to mi sie podoba.... a gdzie reszta dziewczyn....??nie ladnie:P




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X