Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Karlin to łowy udane - najważniejsze a wałowka od rodziców hehe skąd ja to znam

    Sunny moja Olga je wszytsko choć ulubionym jej daniem jest kurczak i brokół no i ukochane banany.
    a czym się bawi - lego bardzo lubi układać z Majką choć Majka ją goni bo jej przeszkadza; ostatnio na topie jest garnuszek klocuszek i kółeczka na patyku a i bardzo lubi literki na lodówkę czy tablicę przyczepiać ale to musi być pod ścisłą kontrolą bo często wkłada te literki do buźki; a i lubi rysować a raczej bazgrać

    A ja dzisiaj pierwszy raz w życiu robiłam własny makaron jajeczny i normalnie rosół był nieziemski z takim makaronem no ale roboty troche było nagorsze krojenie żeby się nie poskleiał

    No nic spadam do mężusia bo maluchy już śpią Julka okupuje łazienkę więc pewnie z godzinę tam będzie siedzieć hehe

    miłęj niedzieli życzę


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej dziewuszki!!!

      cale wieki mnie nie bylo!

      podczytalam Was co nieco... chorowitkom wszystkim duzo zdrowka a Wam duzo cierpliwosci i spokoju a wszystkim wkoncu zimowej pogody moze jakby przyszedl mroz to wydusil by troche tych wirusow co i nas dopadly... Szymon od poprzedniego piatku ma zapalenie oskrzeli i jeszcze troche kaszle ale to juz koncowka na szczescie razem z koncowka antybiotyku... natomiast Blazej od piatku tego ma zapalenie krtani i katar a no i Szymon tez juz ma od niego ten katar... no i maly ma zastrzyki... mowie Wam masakra... ale z tego co widze na szpitalu jak jezdzimy na zastrzyki to pol zamoscia jest chore bo tyyyyyyyyyyyyyyyle ludzi i wiekszoasc wlasnie z dziecmi... tak wiec ostatnie poltorej tygodnie wybaczcie ale nie mialam nawet sily siasc do kompa bo jak nie jeden to drugi z goraczka i takie tam same dobrze wiecie jak to z chorym dzieckiem...

      a ja tez kaszle troche ale co tam ja przezyje jutro poprosze blazejkowa dr - bo idziemy na kontrole i posatnowienie jakie leczenie dalsze - zeby mnie tez osluchala tak na wszelki wypadek...

      a w pracy... ja piernicze... skad ludzie maja tyle kasy na zakupy??? nasza galeria nosi nazwe twierdza no i dzisiaj to bylo prawdziwe jej oblężenie... ,masakra po prostu...

      kurcze tyle mnie nie bylo ze nie wiem co mam wam pisac skarby moje...
      do swiat nie jestme przygpotowana wcale zreszta nie mam za co bo krzyska wyplata poszla na oplaty prezenty dla chlopakow i zycie a mojej jeszcze nie dostalam i szlag mnie trafia... bo kurcze nie wiem jak mam teraz naszykowac cokolwiek... dobrze ze Wigilia u rodzicow a reszta nie wiem wlasnie jak zaplanujemy... i dobrze ze to wesele w sylwestra a nie w swieta...

      Szymek w domu nawet grzeczny jest i wiecie stwierdzil ze nawet mu sie nie teskni za przedszkolem bo najlepszych przyjaciol ma w domu mnie tate i babcie
      Blazej tupta przy eblach i puszcza sie jak stoi i potrafi sie czyms bawic bez trzymanki a ajk sobie przypomni to chlap i na tylek na szczescie na glowe nie leci... a szybki jest o matko u nas tez wszystk opozamykae poblokowane bo rakieta po proostu... i zlosnik starszny jak cos nie po jego mysli to albo glowa tlucze jak taranem albo wygina sie jak zmija normalnie ze z rak leci...
      i gada cos po swojemu nawet przez sen

      no i musze leciec bo mlody kaszlal kaszlal az sie obudzil buziaczki moze jak zasnie to jeszcze wpadne!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        i macie :P
        Attached Files
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Jestesmy zachwyceni Szymon nie moze sie napatrzec i pyta czy u niego w przedszkolu tez takie beda
          a blazej ma jeszcze dwa dni zastrzykow... spadam do pracy buziaki!!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            karlin piękne malunki.

            dziewczyny macie jakiś sprawdzony przepis na tort? chce zrobić sama na roczek Ignasia.




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlin super rysuneczki zdolna bestia jesteś

              Aga super że się odezwałaś i dużo zdrówka dla chłopaków wiedzę że wszędzie choroby sie panoszą. Ja dzis z Majka 3 raz do lekarza (raz na tydzień chodzę) i jak o 8:20 się wreszcie dodzwoniłam to już na 18:45 wizyta od 8 kobieta gada telefon ciągle dzwoni (4 linnie) masakra dojdzie przez tą pogodą do jakiejś epidemi normalnie
              A co do świąt ja jadę do mamy dużó taniej będzie hehe

              Ja dziś w ramach relaksu bo mam dość idę na piwko o 20 a w tym czasie Krzysiek ma ubrać z dziewojami choinkę

              No nic idę dalej sprzątać ech czemu ten kurz tak ciągle się osadza i tłuszcz na okapie kuchence itd


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej kobieteczki, ja mam to samo, co aguszasza - tzn Blazej do wczoraj zastrzyki, ja tez pokasluje, Kuba tez krtaniowy kaszel i mam wrazenie, ze albo podaje lekarstwa, albo jestem u lekarza na kontrolnej wizycie Wybaczcie, ze nie ma zdjec ciagle, ale czasu zwyczajnie brak.
                I w sumie nie wiem, czy to na dom reakcja alergiczna, czy skad. Moze tez na poczatku z ogrzewaniem nie trafilismy, bo trzeba bylo wyczaic wlasciwa
                kombinacje ustawien i chlopaki oberwaly przez to. Cholibka wie.

                A jeszcze musimy pojsc do alergologa i pulmunologa, bo jakies nowe przepisy i zeby chlopaki wziewy dalej mogly ze znizka dostawac, to specjalista musi stwierdzic koniecznosc brania tychze lekow. A ciekawe kiedy sie dostane do tych specjalistow...

                Karlin, powiem tyle: przyjezdzaj! Slicznie Ci to wyszlo!

                MoniaB: ni mam przepisu, przykro mi.

                Majajula: oj, niech juz ten mroz przyjdzie, bo zwariowac mozna!

                Duzo zdrowka dziewczyny i udanych swiat, bo cholibka nie wiadomo, kiedy znowu zasiade.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  ja tez życzę dużo zdrówka dla dzieciaczków i dla was kobietki.
                  no normalnie teraz nie mam już zupełnie czasu na nic przez te święta.
                  teściowa wczoraj do szpitala pojechała do warszawy. na święta jej nie będzie.
                  a ja mam tyle szykowania że szok. dzisiaj krokiety będę robić. bigos i kotlety juz zrobiłam. nie wiem co z tym tortem. może uda się jeszcze zamówić.
                  bo nie wiem jak się krem do tortu robi i ozdobić go jak.
                  Ignasiowi odstawiłam syrop na kszel bo więcej po nim kaszlał. robimy tylko inhalacje i jejst lepiej. mój dzieciaczek wczoraj zrobił dwa kroczki ciesze się że przy mnie, bo miałam wyrzuty sumienia że coś mnie ominie.
                  a wczoraj zalałam łazienkę znowu. dobrze że szybko zobaczyłam i ręczniki poszły w ruch. ale na przedpokój poszła woda i panele mi spuchły. mam nadzieje że chodnik mi wyschnie do świąt




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej
                    Karlin przesliczne malunkizdolniaszka z Ciebie
                    MoniaB gratulacje z okazji pierwszych kroczków synusia:
                    Buziaczki dla wszystkich bo nie wiem kiedy zajrze na forum bo ostatnio na nic nie mam czasu
                    i duzo zdrowka dla dzieciatek i mamusiek



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      heja
                      u nas dalej masakra z Majką wczoraj byłyśy na badaniach dziś wyniki i aż się boję bo ona już 10 dni ma gorączkę i nie da jej się jej zbić do 36,6 tylko ewentualnie do stanu podgorączkowego. Znikła nam Maja całkowicie już całymi dniami śpi. Nie wiem czy wtakiej sytuacji gdzieś jechać na święta

                      Ja już ostatnio nie wyrabiam i w pon poszłam na popijawę matko jak się odstresowałam ale i kac mnie męczył wczoraj też

                      no nic spadam pobawić się z najmłodszą bo reszta śpiocha więc odkurzanie muszę odłożyć na później


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Tak czytam to wszyscy mają podobnie (tylko z tym ż emoja nie dostała antybiotyku bo to wisrus) więc sie męczymy
                        a wogole moja dostała jakiś syropek na wirusa za niecałe 80 zł takż e w tym miesiącu z 200zł jak nie wiećej na syropki poszło a jak nie było poprawy tak nie ma


                        Monia co do tortu to ja dla OLgi będę żydowskiego robić (dla Majki też taki robiłam) bo taki roczniak to jeszcze tortu nie zje a żyd jest smaczny bardzo

                        ja oczywiście mam problem z OLinki urodzinami bo 7 stycznia robią roczek u takiej Zuzi moja siorka chrzesną jest i rodzicie też jadą bo to pierwsze dziecko mojego 50 wuja; 14 mój Krzysiek ma egzaminy na studiach wieć musi być a 21 to trochę juz późno ale chyba nie będzie wyjścia


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej mamuskimnie też dawno nie było.No cóż u nas zapalenie oskrzeli się rozpanoszyło.Prawie 2tyg.męczyliśmy się ale już przeszło.dziewczyny czy któraś z was kupowała ostatnio inhalator?Bo lekarka sugerowała mi kupić takie urządzenie bo oskrzela co 3tyg.to trochę nie bardzo
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ewa witaj oj widzę ż e choroby wszystkich atakują
                            Ja kupowałam z philipsa medeli jest na allegro za 145 ale MoniB udało sie w aptece za 137 kupić u nas super sie sprawdził na kaszel


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              No właśnie lekarka mówiła że jeśli tak często łapią jak nie oskrzela to krtan to przy inhalacjah może obyłoby się bez anty.więc może po nowym roku zakupie.tylko powiedziała mi że najtańszy kosztuje 150
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Majajula tak właśnie doczytałam o twojej Majce.Trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki:-)daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X