Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ale tu pusto dziewczyny
    Karlin moja też czasem śpi z głową w siatce albo zgięta w pół.

    A ja mam dolła. Teściowa ma już dość mieszkania ze szwagierką (pisałam Wam co nie co o niej) do tego niedługo 3 dziecko rodzi a z jednym sobie nie radzi. No i lekarze dali teściowej skierowanie do psyciatry dla szwagierki bo internista i pediatra podejrzewaj a że coś z nią nie tak (ja już dawno o tym wiedziałąm) tylko co teściowa ma zrobić???
    och normalnie ciekawe ile jeszcze dzieci sobie narobią. A w ogóle jak teściowa mi powiedziałą że to 3 mają tylko dlatego że my mamy 3 to ręce opadają.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      grrrr i juz se popisalam maruda raczkuje i zaraz mi sie do laptopa przyssa wieczorkiem cos napisze



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        No i jestem
        spadlam dzisiaj ze schodów ale boli mnie tylko tylek i troche noga i plecy ale byl huk jak zjezdzalam az Alunia sie wystraszyla
        Co do spania od soboty spi w swoim pokoiku i jak narazie odpukac jest dobrze i nie ma problemu z zasypianiem pochodzi troszkie w lozeczku i jak widze ze trze oczka to klade odwraca sie i zasypia to samo z drzemkami chodz dzis miala tylko jedna bo na drugiej zasnela ale po 2 minutach obudzila sie z placzem i juz nie chciala spac.Aha i raczkuje juz na calego i chodzi przy sofie
        Bozena jak u Was ze spaniem??
        Moja tez spi wygieta albo stopkami trzyma sie szczebelek i rozne inne pozycje



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej laskiZawsze wchodzę to mam tylko czas na czytanie a tu nie ma co czytaćWięc coś nabazgram;-)
          U nas nadal zębów brak,mały już zaczyna chodzić samodzielnie.
          Ooo...maluda wstała.Uciekam,skończę później
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            halo halo gdzie się podziałyście???????



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              no hej, moja mala w pon miała znowu robione to śniegowanie.nawet nie zajękła, dzielna dziewczynka
              A nie mówiłam wam od tamtego poniedziałku chodze do przedszkola malować smerfy. wczoraj skonczyłam ołówkiem bazgrać po ścianie dzisiaj już pierwsza farba idzie w ruch.Jak skoncze, to tez wam pokaże

              no ale powiem wam, że na liście na 1 str jest nas 17 a tu może z 5 sie w sumie odzywa.A reszta?

              odzywać sie!!!
              Last edited by karlin2; 23-11-2011, 08:20.
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hejka
                Tak jest na każdym forum zazwyczaj czas ma się tylko w ciąży nie każdy jest maniakiem jak my . Mogę się założyć że dużo dziewczyn wchodzi czyta ale się nie udziela bo już np nie czuje takiej potrzeby albo zwyczajnie się nie chce .I mówiąc krótko nic na to nie poradzimy
                Jestem na jednym forum gdzie mamy zablokowane konto tylko grono lasek co są "zapisane " tam ma wgląd ale co też już sporadycznie tam się zagląda wiec myślę że tu będzie tak samo
                Ania Michał nadal koszmarnie sypia i ja też.Łoj nie zazdroszczę siniaków
                Karina widzisz kurna a ja długo szukałam by mi ktoś na ścianie dzieci namalował postacie z bajek masz szczęście że tak daleko mieszkasz
                A nie chcesz dać ogłoszenia w tym kierunku zawsze byś sobie coś zarobiła?
                Adaś ur.09.2008.
                Michałek
                [Iur.02.2011 o [/I]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  no nawet sie nad tym zastanawiałam, hmmm ale sama nie wiem.
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    a może zdjęcia znowu ruszą forum :P
                    Attached Files
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Ala znowu sie budzila nie bylo najgorzej ale moglobyc lepiej
                      Znow sie slini moze nastepny zabek wychodzi. Ostatnio wazylam Alunie i wazy 10,400. Karlin masz talent zrob cos z tym,zawsze troche kaski Ci wpadnie a napewno sie przyda
                      U mnie dzis sloneczko swieci i dosyc cieplo jest.Aha dziewczyny macie jakis przepis na romantyczna kolacyjke,bo my w sobote rocznice mamy i sie zastanawiam co zrobic



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        heja
                        Karlin no racja tyle nas było a teraz garstka została.
                        A co do smerfów to super koniecznie pochwal się swoim dziełem ja też kiedyś swoim namalowałam pszczółkę Maję
                        byłam dziś w domu kultury na zajęciach dla maluchów od 10-12 i super było Maja się wybawiła z rówieśnikami Olga też by były dzieci i 3 letnie i 9 miesięczne
                        ja poplotkowałam z mamami a potem jeszcze do kawiarni zeszłyśmy na dół (bo to w tym samym budynku) która jest przystosowana dla mam z dziećmi i co środy będziemy chodzić bo za darmochę (poza kawiarnią oczywiście)

                        a w sobotę byliśmy pół dnia w Realu bo dzieciaki mogły układać lego i jeździć samochodzikami na pilota i tak jakoś zleciało od 14 do 19

                        ja dziś mam luzik z gotowania bo mam gołąbki a wczoraj smażyłam pączki za to mam już sporo prania i prasowania więc kiedy odpocznę nie wiem


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Dużo zdrówka dla chorowitków dobrze że my jakoś się trzymamy


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            witam
                            no na forum coraz czesciej pustki no ale wazne ze sie odzywamy moze to tylko taki malutki nasz kryzys...
                            moj maluszek ostatnio bardzo sie slini no i mamy gorna lewa jedynke a w kolejce nastepne
                            starszy synek we wtorek idzie do lekarza bo wezly sie nie wchloneny i dodatkowo lekarka wysluchala szmery na serduszki i jak cos to we wtorek jedziemy do spzitala wiecie co mam zle przecucia mam nadzieje ze tylko przeczucia i wszystko bedzie ok
                            mlodszy jak to moj maluszek z postepw zaczal sam wstawac i porbuje teraz z pozycji na pieska wstac no ale jeszcze to mu nie wychodzi nie ma tyle rownowagi zeby samemu ustac przez podporki wydaje mi sie ze w ogole nie rosnie mam nadzieje ze jak pojedziwemy w grudniu na kontrole to zaczna cos robic bo chyba cos jest nie tak bo naprawde nie rosnie kurde co ja mam ostatnio to ciagle dzieci chore i po lekarzach jezdzimy
                            no nic uciekam 3majcie sie cieplutko milegop wieczorq i do uslyszenia pozniej




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej!
                              melduje że żyjemy

                              My jak na razie zdrowe.. choć w zeszłym tygodniu Agata załapała jakiegoś wirusa i jeden dzień wymiotowała..z kolei dwa tygodnie temu Nadia strasznie marudziła i nie chciała nic jeść ani pić( trwało to trzy dni)..jedyne co zjadała z apetytem to jogurty bo zimne..wiec stawiałam ze to przez zeby ale jak narazie nic sie nie pokazało tzn. Nadia nie chce zbytnio sie chwalić..
                              Aaa.. Nadia od dwóch dni stawia samodzielne kroki fakt że te dystanse są krótkie( 1-1.5 m) ale bez "trzymanki".. siostrzyczkę przebiła bo nie ma jeszcze 10 m-cy skończone a Aga zaczeła w drugiej połowie 11 m-ca..
                              Aniazio pociesze Cię że unas tez tak nie dawno było jesli chodzi o spanie ale teraz jej już ten etap minął i zasypia sama...


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ja tez zyje
                                ale czasu nie ma...

                                Aliaga, gratulacje dla malutkiej!! Naprawde szybko poszla ) Blazej juz trzeci tydzien tupta, tez zaczynal od takich krociutkich odcinkow, a teraz juz po calym mieszkaniu.

                                Aniazio, uwazaj na tych schodach, bo normalnie az sie przestraszylam. Dobrze, ze nic powaznego Ci sie nie stalo.

                                Karlin, a do mnie przyjedz Tyranozaura namalowac. Super, ze mala taka dzielna na tym sniegowaniu.

                                Majajula, no ta Twoja szwagierka to kurcze ciekawa istota, szczegolnie z tym 3 dzieckiem, zeby Was dogonic. Super, ze macie takie schadzki w DK. Korzystaj, przynajmniej te pochmurne dni szybciej zleca.

                                Ninkapa, nie martw sie, wezelki czasem potrzebuja sporo czasu - moj Kuba ma taki powiekszony jeden caly czas i znajomej Kuba tez. Bedzie dobrze!

                                BoXena, a wiesz, ze wirus do nas tez przyszedl? Kubus w czwartek i piatek wymiotowal, Blazej w poniedzialek, a dzis w nocy niania. Ale nie chce mi kobieta wierzyc, ze sie zarazila od chlopakow.

                                Jutro zdaje probna maturke z angielskiego Trzymajcie kciuki ))
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X