Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    beatko zaginaj do apteki po test
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzisiaj to już niemożliwe ale nawet teraz czuję jakieś wypieki na twarzy.
      A no i już mi prawie choroba przeszła już prawie kataru nie mam i kaszle coraz mniej jutro mam nadzieję wstanę już bez tego wszystkiego




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Majajula dzieki kochana za odpowiedz nasz dobry duszku
        Maksiu tez dzieki
        Becia zatestuj, lepiej wiedziec niz nie wiedziec
        Niunka no to sobie dorobil Twoj B, dobrze ze to mleczak byl
        Marika daj znac jak mala bedzie spac w jak zmieniscie jej sypialnie


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Docia no ja wiem ale nie wiem czy będę miała gdzie kupić bo ja wychodzę z pracy o 18 to apteka już zamknięta a jak jadę do pracy to jeszcze nie otwarta chyba że siostrę poproszę ale nie chcę znowu w rodzinie nikomu mówić.




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Rozumiem, jakbys mieszkala blizej to sama bym Ci podrzucila hehe
            Moze jakos Ci sie uda, albo poros swojego m zeby kupil


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ta już widzę jak on pójdzie do apteki jeszcze tym bardziej po test zabawne.
              Zobaczymy może uda się kiedyś wyjść wcześniej i kupię a jak nie to siostry pomoc mi zostanie.




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Lecę spać dobranoc




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam kobieki
                  na początek maksiu,kobieto jeżeli chcesz pogadać na priw to pisz,miałam taką samą sytuację ponad rok temu

                  becia trzymam kciuki i rób tego testa szybciutko

                  a tak buziaki dla pozostałych koleżanek

                  ja czekam na @ jutro ma przyjść spokojnie chyba że cykl się przedłuży bo ostatni był wyjątkowo krótki
                  miłego dzionka !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Maksiu trzymam kciuki żebyś 1grudnia zobaczyła serduszko.Ale jeśli to by się okazało puste jajo to pociesze cie tym że nie jesteś jedyna i jeśli chciałabys pogadać to jesteśmy tutaj.
                    Pozostałe dziewczynki mocno ściskam
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      maksiu daj dzidziusiowi szanse. Może ci sie poprzesuwalo i ciaza jest mlodsza dlatego nie widac zarodka. Za szybko poszłaś na usg, to bez sensu tak szybko iśc. Poczekaj ze 2 tygodnie i dopiero idz, 1 grudnia wszystko sie wyjasni a na razie odganiaj czarne myśli i ciesz sie ciąza. I nie czytaj nic na necie- to jest najgorsze.

                      beata poczekamy, zobaczymy ale z całego serducha życze jak najlepiej.

                      niunia tak jak dotka pisze, dobrze ze to mleczak
                      Marika mojej kolezanki corka buzi sie po 10 razy w swoim lóżku a pare razy sie zdarzyło ze u róznych zanjomych spała przy głosniej muzyce, prawie łomocie, oczywiście w osobnym pokoju ale to strasznie słychac i spała jak zabita, nad ranem przenieśli ja na rekach do swojego domu, kilka bloków dalej i dziecko dopiero w swoim łozku sie obudziło po jakiejś godzinie. To jest niewiarygodne!!



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        czesc kobietki
                        wczoraj Wam pisalam ze u nas biało dzisiaj rano otwieram oczy a tam piekne sloneczko a mieszkam w zagórzu kolo sanoka na podkarpaciu
                        mały zdrowieje i tak sie zastanawiam czy isc z nim na spacer taka ladna pogoda
                        maksiu trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze nie denerwuj sie bo Ci to w niczym nie pomoze a moze zaszkodzic

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          evelka jak gorasczki nie ma to choć na poł godziny wyjdz. Przewietrzy sie maly.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hejka kochane dzis sie juz lepiej czuje, pogoda oki wiec chyb
                            a znowu wyjdziemy na spacerek Baeta a nie mozesz wyrwac sie na chwile z pracy zeby isc kupic ten test
                            Evelka no pewnie jak masz taka ladna pogode to wyjdz z malym na chwile a zobaczysz ze bedzie ci zaraz inaczej spal i w g wiem sama po naszym malym
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Maksiu a ty pisałas że cie od kawy odrzuca?
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej dziewczyny dzis ladnie i mrozno u mnie,przed chwilka wrocilismy ze spacerku,dzis na obiadek karkowka w miodzie przyszlo mi na mysl ze przeciez w tym samym czasie zmienilismy malej luzeczko na duze - moze oto jej chodzi bo od urodzenia nigdy niemialam z nia co do spania zadnych problemow zawsze ladnie zasypiala i spala cala noc,zanim zamienie pokoje to pryniose jej stare luzeczko i zobaczymy bede kombinowac
                                maksiu bedzie dobrze
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X