Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko z in vitro, adopcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko z in vitro, adopcja?

    Czy zdecydowałabyś się na zapłodnienie metodą "in vitro" w przypadku, gdyby okazało się, że nie możesz zajść w ciąże? Czy brałabyś pod uwagę adopcję dziecka np. noworodka?
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

    ja myślę że zdecydowałabym się na zapłodnienie in-vitro.
    gdyby to nic nie dało i nie było by nadziei na własne dziecko wtedy na pewno rozważałabym adopcje.




    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

      ja najpierw miałam in vitro 2 razy ( za każdym razem ciąża która obumierała w 9 tyg) , później adoptowaliśmy córeczkę miała 7 tyg terazm a 7 lat , a półtora roku temu urodziłam córkę, w ciąże zaszłam naturalnie , kompletnie sie tego nie spodziewając, ciąża rozwinęła sie i utrzymała do końca i jest moja Pola

      więc drogi do macierzyństwa są różne
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

        Moja córka ma 7lat.Potem choroba nowotworowa odebrała mi radość bycia w ciąży.Od 2miesiecy w naszym domu mamy nowego lokatora synka Mateuszka.Pół roku skończył.Cudownie być mamą

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

          nam se udalo po procedurze imsi w InviMedzie, nasza corka ma juz rok

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

            Zaczynamy sie zastanawiać nad in vitro. Jak to przebiega?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

              Podejście do zabiegu sztucznego zapłodnienia wiąże się z wykonaniem szeregu badań, które mają określić stan zdrowia obojga partnerów. Na podstawie wyników dobiera się kobiecie leki hormonalne, których zadaniem jest stymulacja cyklu i wzrost jak największej liczby komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia

              Obecnie nadal wiele samorządów wspiera dofinansowania do in vitro, na stronie kliniki możesz dowiedzieć się gdzie prowadzone są takie programy co Ci się przyda bo jednak zabieg tani nie jest.
              Last edited by disne; 05-06-2020, 20:41. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dziecko z in vitro, adopcja?

                Warto zrobić sobie badania na boreliozę aby przypadkiem nie przekazać choroby dziecku. Oto strony na której opisane są metody walki z tą chorobą która staje się powoli epidemią
                Last edited by disne; 05-06-2020, 20:41. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                       
                Working...
                X