Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciąża po poronieniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: ciąża po poronieniu

    U nas się udało wreszcie, ciekawe czy utrzymam tą ciąże, ale to dzięki chyba tylko preparatowi - Fertility Support , braliśmy ten lek wraz z moim mężem, jak zaszłam w ciążę to tylko ja teraz biorę aby utrzymać ją.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ciąża po poronieniu

      ja 31 grudnia wyszłam ze szpitala po 3 poronieniu, i kobiety które nie przeżyły tego nie wiedza co to znaczy, 2 ciąże poroniłam w 7 tyg a ta ostatnią w 12 i musiałam także urodzic, było okropnie bo miałam skurcze porodowe, wody odeszły i musiałm przeć. to był moja 4 ciąża,
      http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

      Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












      pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



      http://martynka------.aguagu.pl/

      Skomentuj


        #33
        Odp: ciąża po poronieniu

        Masz rację DEDI też mam to za sobą... I też w tym samym tygodniu odszedł nasz dzidziuś ... Załamałam się niesamowicie, później rok starania o kolejne dziecko i się udało. Mamy zdrowego wspaniałego synka. Bardzo mi pomogło wsparcie mojego męża ... Tak więc co komu pisane nie wiadomo. Poronienie to jeszcze nie koniec świata. Statystycznie rzecz biorąc kobiety, które poroniły pierwszą ciąże, rodzą zdrowe dzieci i z łatwiej przechodzą ciążę. (może przez to, że ich nastawienie jest już po prostu inne i nie przejmują się jakimiś błahostkami, a że dźwignąć nie mogą, a że tu je łamie, a tu je strzela etc.) Trzymam kciuki!

        Skomentuj


          #34
          Odp: ciąża po poronieniu

          wiem, że to możliwe... moja siostra po poronieniu urodziła zdrowa córeczkę... ale nie zawsze się udaje :/

          Skomentuj


            #35
            Odp: ciąża po poronieniu

            Napisane przez dominika1608 Pokaż wiadomość
            Dziewczyny, mam do Was pytanie. Z trudem o tym mówię..., ale w końcu muszę się przełamać... Na początku lutego straciłam Dzieciątko w ósmym tygodniu ciąży i już się nie mogę doczekać, kiedy znów będę w stanie błogosławionym. Czy któraś z Was miła takie bolesne doświadczenia? Jak sobie z tym radziłyście? Czy i kiedy udało Wam się znów zajść w ciążę?
            Lekarz po badaniu jest w stanie przewidzieć, kiedy mniej więcej macica znowu będzie w stanie sprostać temu trudnemu zadaniu. Z reguły ( przy wczesnym poronieniu) jest to od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie daje zielone światło. Pytanie tylko, jaka jest motywacja przyszłych rodziców. Jeśli chodzi tylko o zastąpienie tego zmarłego dzieciątka, to radzę jeszcze się zastanowić, bo to tak nie działa. Na początku owszem wydaje się to super pomysłem.

            Skomentuj


              #36
              Odp: ciąża po poronieniu

              Hej
              Ja poroniłam w 7 tygodniu ciąży. Po miesiącu znowu zaszłam w ciąże i teraz jestem mamą półtorarocznej, zdrowej córeczki. Teraz znowu jestem w ciąży. To już 9 miesiąc i w każdej chwili mogę rodzić. Jestem żywym przykładem na to, że nie ma co się załamywać, tylko próbować dalej. Wiem co czujesz, bo sama przez to przechodziłam. Myślałam wtedy, że nigdy nie będzie mi dane zostać rodzicem, a tu proszę mam już prawie dwójkę. Moja rada jest taka, żeby jeśli lekarz pozwoli jak najszybciej postarać się jeszcze raz. Ja tak zrobiłam i się udało mimo, że lekarze zalecają pół roku przerwy. W każdej ciąży będziesz odczuwała lęk i strach o zdrowie maluszka, musisz się na to przygotować. Mam nadzieję, że Ci się uda, tak jak mi się udało. Głowa do góry, choć wiem, że nie jest łatwo. Dasz radę!!
              Trzymam kciuki
              Zapraszam na mojego bloga: http://szczesliwamama.pl/

              Skomentuj


                #37
                Odp: ciąża po poronieniu

                Poronienie jest strasznym przezyciem dla kobiety, ciężko jest żyć z tą świadomością, ale trzeba żyć dalej. Rozumiem ten stan gdyż przeżyłam to. Wielokrotnie zadajemy sobie pytanie dlaczego, ale nikt nie potrafi odpowiedziec.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: ciąża po poronieniu

                  Moja mama straciła dziecko w 12 tc, prawdopodobnie syna, miał urodzić się 2 lata po mnie. Los chciał tak, że 3 lata po poronieniu urodziła się moja siostra, a dokładnie w 5 rocznicę tego wydarzenia urodził się mój brat. Czy to przypadek?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: ciąża po poronieniu

                    Moja siostra poroniła 2 razy.. zawsze zastanawiała się jak by wyglądała ta dzidzia gdyby się urodziła....
                    Ale teraz ma 3 letnia dziewczynkę, w której jest całkowicie zakochana

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: ciąża po poronieniu

                      Napisane przez sasiatko405 Pokaż wiadomość
                      Moja siostra poroniła 2 razy.. zawsze zastanawiała się jak by wyglądała ta dzidzia gdyby się urodziła....
                      Ale teraz ma 3 letnia dziewczynkę, w której jest całkowicie zakochana
                      Dobrze, że Pan Bóg obdarzył Twoja siostrę tak cennym darem. Moja znajoma poroniła pierwsze dziecko, a później urodziła jeszcze czworo wspaniałych dzieci


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: ciąża po poronieniu

                        Moja siostra pierwsze dziecko urodziła bez problemu, starając się o kolejne zaliczyła aż 3 poronienia. Na szczęście nie poddała się i doczekała się chłopca.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: ciąża po poronieniu

                          Moja sisostra pierwsze dziecko( nie planowane ) również urodziłą bez problemów, a póżniej jak chcieli mieć drugie to poroniła i raz miała ciążę pozamaciczna. dopiero za trzecim razem sie udało.
                          Bardzo przeżywała to że im sie nie udaje aż w końcu jak druga siostra zaszła w ciąże to jej też sie udało

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: ciąża po poronieniu

                            Mojego męża siostra dwie pierwsze ciąże poroniła To była masakra co przeżywali..i nie chcieli badań lekarze porobić bo dopiero po trzecim poronieniu robią Na własną rękę poszukali i znaleźli dobrego lekarza, zaszła w ciążę, dobrał odpowiednie leki i dwa miesiące temu urodziła zdrową córeczkę.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: ciąża po poronieniu

                              Też poroniłam i przeżyłam to strasznie. Nie życzę tego uczucia najgorszemu wrogowi nawet. Ale po pół roku znowu mogłam się cieszyć moją niespodzianką,bo to ona mnie uleczyła od tej wielkiej rozpaczy. Wiedziałam,że znów muszę żyć i nie mogę się teraz załamać,bo potrzebuje mnie ten dzieciak rosnący pod serduchem I choć ból w sercu został i zostanie na zawsze to mimo wszystko kolejna ciąża postawiła mnie na nogi i w końcu odzyskałam nadzieję na to,że wszystko będzie dobrze.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: ciąża po poronieniu

                                Ja poronilam na wczesnym etapie ciazy. Lekarz powiedzial, ze najewczesniej moge zajsc ponownie w ciaze za 2 cykle. A ja od razu w kolejnym cyklu bylam juz z powrotem w ciazy. Tym razem wszystko w porzadku. Widac tak mialo byc, ze ta pierwsza ciaza nie zostala podtrzymana przez organizm. Druga do konca przebiegala bezproblemowo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X