Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komunia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Komunia

    Może dobrym pomysłem będzie zegarek, czy biżuteria... Ja z mężem jakiś czas temu kupiliśmy chrześniakowi właśnie zegarek i chcieliśmy dodać do niego jakąś kartkę pamiątkową. Długo szukaliśmy i znaleźliśmy stronę na której znajdowały się głównie zaproszenia na komunię, ale asortyment tak nam się spodobał, że stwierdziliśmy, ze zapytamy o możliwość wykonania dla nas kartki okolicznościowej, a przy okazji wspomnieliśmy również (sama nie wiem dlaczego) o tym, że kupiliśmy na prezent zegarek. okazało się, że kartkę wykonają bez problemów, a dodatkowo zaproponowali nam zgrabne pudełeczko (z imieniem i datą komunii chrześniaka) na zegarek i kartkę razem. Długo nie myśleliśmy i zamówiliśmy - efekt był świetny. Jeśli więc zastanawiacie się nad niewielkim gabarytowo prezentem, to polecam takie rozwiązanie.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Komunia

      Czy w tym roku będą komunie? Nie mam pojęcia. Ta cała pandemia wszystko wywróciła.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Komunia

        To czy komunia się odbywa czy nie, to już decyzja danej Parafii. W niektórych się odbywały, w innych zaś były przenoszone np na przyszły rok. Warto zainteresować się tym tematem.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Komunia

          Napisane przez rozowa_pantera11 Pokaż wiadomość
          Moim zdaniem na takie okazje najlepiej sprawdza się koperta. Oczywiście, o ile skorzysta z niej dziecko, a nie rodzice. Kupując prezent, możemy nie trafić w gusta chrześniaka i niepotrzebnie wydać pieniądze. Chyba że dokładnie wiemy, o czym marzy dziecko - wtedy problem z głowy
          Teraz fajnym prezentem na komunie może być smartwatch. Teraz jest dużo modeli, które posiada wiele ciekawych funkcji. Np. Smartwatch Garett, można zakupić go na zegarownia.pl

          Skomentuj


            #35
            Odp: Komunia

            Napisane przez rozowa_pantera11 Pokaż wiadomość
            Moim zdaniem na takie okazje najlepiej sprawdza się koperta. Oczywiście, o ile skorzysta z niej dziecko, a nie rodzice. Kupując prezent, możemy nie trafić w gusta chrześniaka i niepotrzebnie wydać pieniądze. Chyba że dokładnie wiemy, o czym marzy dziecko - wtedy problem z głowy
            Na komunię może się idealnie sprawdzić zegarek Garett. Uważam, że jest to fajny prezent dla malucha Dodatkowo niektore serie mają gps i możemy monitorować miejsce pobytu dziecka. Zegarownia.pl ma wiele produktów, warto tam zajrzeć

            Skomentuj


              #36
              my jedziemy na komunię do córki siostry na mazury. kupiliśmy jej piękny zegarek z grawerem. czeka nas spora podróż z zakopanego. zna ktoś może przy okazji stację benzynową, która ma dobry
              xxxx i okolice?
              Last edited by disne; 21-09-2020, 21:30. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X