Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko cały czas chce jeśc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: dziecko cały czas chce jeśc

    Oj to lipa trochę ze sklepowe... No ale co zrobisz chyba lepsze tak jak te normalne - znajoma kupuje w biedronce z butelki plastikowej i daje Ja mam dostęp bo na wsi znajomi mają kozy i mały się na tym mleku chowal i dzięki niemu wyszedł z problemami jakie miał z wątrobą.


    Młoda dziś zjadła gotowanego kotleta, zmieniaka Szał wpierdzela aż uszy jej się trzęsą.

    My za to kozie płacimy dużo 1 litr 5 zł kosztuje ale pewne to mleko wiec.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: dziecko cały czas chce jeśc

      ja bym chetnie dawała takie wiejskie ze sie wyraże ale tutaj nie ma kóz niestety ;/, ja kupuje w sklepie eko - i za pół litra płace około 5 zł, ale wole dawac kozie niz normalne, a super ze Twoja córcia tak ładnie je - BLW jej służy jak nic

      Skomentuj


        #48
        Odp: dziecko cały czas chce jeśc

        Moja na razie pije modyfikowane, ale co mówicie że lepiej podawać to kozie niż normalne krowie ze sklepu? Jeszcze się właściwie nad tym nie zastanawiałam jakie później mleko jej kupować, teraz jak robię naleśniki czy coś na mleku to na tym od krowy ze sklepu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: dziecko cały czas chce jeśc

          Gdzieś kiedyś czytałam, że mleko od krowy można podać dziecku dopiero po 3 roku życia, a naleśniki słyszałam, że można zrobić na modyfikowanym

          Skomentuj


            #50
            Odp: dziecko cały czas chce jeśc

            hmmm... ale jak kiedyś było ? Malutkei dzieci piły krowie mleko i żyło się lepiej ? Dlaczego każdą dawać dopiero po 3 roku jak sądzicie ? By napedzać rynek by matki kupowały mleko modyfikowane, potem dzieciaczki są alergiczne niestety. Ja dawałam swoje do 7 miesiaca a potem przez miesiac dawałam mm i niestety ale synek miał po nim straszne wyniki nagle próby wątrobowe okazało sie że ma za wysokie , na szczęście mleko kozie u znajomych już było dostępne i zaczełam mu dawać i pił od 8 miesiąca i nie ma alergii na nic, jest mocny zdrowy no i przede wszytskim po tym mleku wyniki się od razu poprawiły

            Skomentuj


              #51
              Odp: dziecko cały czas chce jeśc

              ja tez wszelkie mączne rzeczy gdzie było potrzebne mleko robię na normalnym i nie widziałam po Zosi aby cos jej było, pije kozie bo chce jej ograniczyć cycek mamy - bo MM nie weźmie do ust ;/ próbowaliśmy nie raz jej podać ale nie i już - wolała chodzić głodna, a kozie jest łatwiej przyswajalne dla małego brzucha

              Skomentuj


                #52
                Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                marzena - też mi się wydaje że to strasznie napędzane przez reklamy tak samo i słoiczki wcześnie podawane Pamiętam że we Włoszek to są nawet od 2 miesiąca
                ale kozie jest drogie widzę ale nie wiem nawet jak smakuje jeszcze nie piłam takiego

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                  Mysle że MM warto podawać bo taka szklanka zawiera dużo wapnia i innych cennych składników odżywczych, ale nie oszukujmy sie że przecież MM nie zawiera żadnych cennych substancji, których nie ma w innej żywności. Jesli dieta jest odpowidnio zbilansowana to myślę że nie ma potrzeby tak długo podawać mleko modyf. Tez jestm zdania że to jest tylko marketingowe napędzanie.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                    Zgadzam się z przedmówczynią w 100%!

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                      U mnie 5 letnia córka gdybym jej cały czas pozwoliła jeść to by to robila nie jest otyła ale lubi cały czas jeść. Chyba taka jej natura wiec nie ma powodów do niepokoju. Niektórzy maja problem z niejadkami, a my mamy odwrotnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                        Macie racje, reklamy i pieniądze, im się opłaca to, aby jak najdłużej stosować.
                        Poza ciągłym jedzeniem piersi, to innych nie miałam problemu, dziecko jak było głodne jadło, 5 posiłków i już, i jakieś przekąski.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Macie racje, reklamy i pieniądze, im się opłaca to, aby jak najdłużej stosować.
                          Poza ciągłym jedzeniem piersi, to innych nie miałam problemu, dziecko jak było głodne jadło, 5 posiłków i już, i jakieś przekąski.
                          Bardzo dobrze gdy dziecko sie nam dostosowuje do pory jedzenia a nie ciagle woła, że jest głodne.. ma 5 lat i jeszcze jej nie mineło. Może gdy bedzie starsza w końcu zaprzestanie ciagle wołać jeść

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                            Ach te dzieci, jak ciągle chcą jeść-źle, jak nie chcą jeść to też niedobrze

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                              Dzieci, podobnie jak dorośli, częściej sięgają po jedzenie gdy się po prostu nudzą. Trzeba sprawdzić, czy dziecko rzeczywiście jest głodne, czy to wynika z braku zajęć.


                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: dziecko cały czas chce jeśc

                                Albo podawać częściej coś do picia. Gdzieś czytałam, że organizm człowieka nie ma specjalnego "sygnału" na pragnienie, więc zamiast niego posiłkuje się "sygnałem" głodu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X