Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: woda smakowa

    Ja jestem przeciwniczką wód smakowych. Córce daję głównie wodę do picia, a jeżeli już soki to własnie te robione w domu. Specjalnie nabyłam sokowirówkę. W kupnych jest dużo cukru. A tam, gdzie go nie ma to i cena wzrasta, więc bardziej się opłaca robić samemu.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: woda smakowa

      U mnie dzieci uważają że jak woda to zwykła, a jak soczek to soczek. Nie podajemy im wód smakowych no chyba że czasem latem z dodatkiem mięty.

      Skomentuj


        #93
        Odp: woda smakowa

        Ja kiedyś bardzo lubiła wodę smakową, ale żeby przekonać dzieci do picia normalnej wody, sama zaczęłam ją pić. Na szczęście woda smakowa już nie gości w moim domu.

        Skomentuj


          #94
          Odp: woda smakowa

          Napisane przez mileymila Pokaż wiadomość
          Ja kiedyś bardzo lubiła wodę smakową, ale żeby przekonać dzieci do picia normalnej wody, sama zaczęłam ją pić. Na szczęście woda smakowa już nie gości w moim domu.
          Dzieci potrafią zmienić czlowieka. Dla nich zrobimy wszystko i nawet zmienimy nasze przyzwyczajenia żywieniowe. Myślę ze po przejściu na zwykłą wodę czujesz się lepiej i na pewno nie masz takiego dużego pragnienia jak podczas picia wody smakowej w której jest sama chemia

          Skomentuj


            #95
            Odp: woda smakowa

            Wody smakowe zazwyczaj mają dodatek benzoesanu sodu i niestety nie są zdrowe najlepiej samemu kupić wodę mineralna i wzbogacić ją sokiem do smaku, wtedy będziemy mieć pewność, że dziecko pije to co dobre Nie poddawać się najlepiej bo dziecko z czasem przekona sie do samej wody

            Skomentuj


              #96
              Odp: woda smakowa

              W życiu nie dałabym tego paskudztwa dziecku do picia.
              Wody smakowe mają tyle konserwantów i cukrów, że są strasznie dalekie od nazywania je zdrowymi.
              To już lepiej wkrawać jakieś ogórki itd. do zwykłej wody, jak już dziecko ma ochotę na jakiś smak albo kupić mu małą butelkę soku, na pewno wyjdzie zdrowiej.

              Skomentuj


                #97
                Odp: woda smakowa

                Wody smakowe niestety nie należą do najlepszych tak jak już pisałam. Teraz będzie dużo owoców nawet z ogródka wiec można wycisnąć sok i dodać do wody. Lepiej samemu w domku przygotować wodę niż kupować ją w sklepie, we wszystkich produktach jest duża zawartość cukru a niestety trzeba go ograniczać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: woda smakowa

                  Uważam, że nie powinniśmy pić tego typu specyfików. Warto pomyśleć o dodawaniu zdrowszych smakołyków. Może kilka kropel soku z malin? Woda z cytryną, ogórkiem, pomarańczą? Warto iść w tym kierunku

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: woda smakowa

                    Wody smakowe to niestety sam cukier :/ A najczęściej też sama chemia. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba rozcieńczanie soków owocowych 100% wodą.

                    Skomentuj


                      Odp: woda smakowa

                      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                      Dzieci potrafią zmienić czlowieka. Dla nich zrobimy wszystko i nawet zmienimy nasze przyzwyczajenia żywieniowe. Myślę ze po przejściu na zwykłą wodę czujesz się lepiej i na pewno nie masz takiego dużego pragnienia jak podczas picia wody smakowej w której jest sama chemia
                      Dokładnie- po rozpoczęciu picia normalnej wody czuję się lepiej. Oj dużo przyzwyczajeń żywieniowych zmieniłam i wyszłam na tym zdecydowanie lepiej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: woda smakowa

                        Ja wód smakowych nie podaję. Napojów też nie. Soki - świeże, a jeśli akurat nie mam to te ze sklepu, ale rozwodnione mocno.

                        Skomentuj


                          Odp: woda smakowa

                          No niestety jak już pisało wiele osób - wody smakowe to trucizna. Dużo lepiej samemu zrobić dziecku taki zdrowy napój. Do wody dodaj np. garść mięty i plasterki cytryny albo ogórek i wtedy woda będzie bardziej się dziecku podobała.

                          Skomentuj


                            Odp: woda smakowa

                            Ja bym proponowała zamiast wód smakowych sporządzić po prostu własną, naturalną wodę smakową na bazie jakiegoś owocu. Nie potrzeba przecież tego dużo - ot, wrzucić do wody kilka plastrów cytryny czy pomarańczy. A smak o wiele lepszy niż przesłodzonych wód smakowych

                            Skomentuj


                              Odp: woda smakowa

                              Wody smakowe to dla mnie zwykłe świństwo i nie powinno się ich pić. Kiedyś w jakimś programie jakaś kobieta stwierdziła, że wody smakowe w ogóle nie zasługują na miano wody jako takiej.

                              Skomentuj


                                Odp: woda smakowa

                                Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                                Wody smakowe to dla mnie zwykłe świństwo i nie powinno się ich pić. Kiedyś w jakimś programie jakaś kobieta stwierdziła, że wody smakowe w ogóle nie zasługują na miano wody jako takiej.
                                Uważam dokładnie tak samo, chemia i cukier. Najlepiej zrobić samemu taką wodę z dodatkiem mięty, cytryny czy innych owoców. Albo ugotować dziecku kompot po prostu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X