Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub mam dłuuugo karmiących piersią

    Cześć Mamuśki. Jestem mamą dwóch panienek.
    Olę karmiłam piersią 1,5 roku i odstawiałam ją dość drastycznie, bo nie jadła skubana prawie nic poza "cycusiem".
    Malwinkę ....jeszcze podkarmiam.... ma 2 lata i 2 miesiace. Mamy w planie odstawienie, ale że Malwa ciagnie 2 -3 razy na dobę jak przyjdę z pracy, wieczorem przed zaśnięciem i raz w nocy); to nam jakoś cycusianie nie przeszkadza. Je wszystko poza tym i nie upomina się specjalnie w dziwnych miejscach i jakoś nam się ciągnie....
    Ciekawa jestem czy jest wiecej osób, które tak długo jak ja karmią, bądź karmiły dziecko. Odezwijcie się i może znacie jakieś najmniej stresujące sposoby odstawienia tak dużego dzieciaczka .
    Olę wywiozłam do babci na 2 tygodnie " na odwyk". Skuteczne, ale traumatyczne dla obu stron. Nie chciałabym tego powtarzać.
    odezwijcie się
    pozdrawiam wszystkie mamy
  •    
       

    #2
    ja karmiłam starszego do 3 i pół roku.
    odstawiłam w tydzień a ile płaczu było...
    teraz karmi młodszego juz rok prawie, na razie jeszcze mam zamiar karmic do jesieni. lae on głównie w nocy je i ze 2 razy w dzień to nie tak uciążliwe.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      witam to i ja się przyłączę bo pierwszą córę karmiłam do 2 i pół roku (codzienne karmienia) a potem jeszcze zdażły się dni że cyca dostawała ale już nie regularnie.
      Druga ma 9,5 miesiąca i karmimy się 5-6 razy w ciągu dnia bo w nocy nie je.
      I jak na razie nie mam zamiaru odstawiać.


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        ja karmie juz rok, ale dostaje tylko rano i wieczorem(i tu moze byc problem bo zasypia przy cyciu) ale tez dostaje o 22 kaszke z butli , wiec powoli bede zblizac pore karmienia butla do karmienia piersia i podmienie, a ranne chyba zostanie, chociaz potrafi mi sie obudzic i sie wcale nie domaga cycka
        ale jakos tak nie mam cisnienia na porzucanie cycowego karmienia, czasem cycus ratuje z opresji jak za bardzo marudny i zmeczony zeby spac w dzien

        Skomentuj


          #5
          Tosz Wy Dojne Matki!!
          Pinklady długo pierwsze karmiłas! szok

          Skomentuj


            #6
            Pinki to rekordzistka
            ale ja jestem za długim karmieniem oczywiście jak mam i dziecko mają na to ochotę


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              ja ze wzgledu na mój Big Cyc wogóle nie chcialam karmic...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Froch a toś wcale nie karmiła, czy karmiłaś ale nie długo ? Nie żebym miała coś przeciwko pytam z ciekawości
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  frochu ja jak karmiłam Julkę to miałam dużę E szok takie balony
                  a teraz mam dużę D i też to mało ciekawie wygląda

                  ale właściwie to co ma rozmiar do karmienia???


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    ,,

                    moja Zuzia ma 2 latka i 7 miesiecy i jeszce ciagnie.głównie przed spaniem i w nocy może ze 2 razy ale to bardziej z przyzwyczajenie.teraz zaczyna w końcu mnie j ciagnac na szczescie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      rozmiar i pokarm

                      Rozmiar do karmienia chyba nie ma nic poza tym że po karmieniu (szczególnie długim) trochę się ma mniej jędrne piersi to niestety fakt ale jakoś mnie nie zraża. Ale powiem wam ciekawostkę. Olę przestałam karmić jak miała 1,5 roku a Malwinka urodziła się jak ola miała 7 lat i 4 miesiące. I pokarm po oli zanikł mi dopiero jak zaszłam w ciążę z Malwką.
                      pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        skąd ja to znam
                        mi miesiąc przed zajściem w ciąże pokarm całowicie zanikł


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          ja też nie karmię już pół roku,a mleko jeszcze wycieknie, szczególnie jak mam na rękach Julka, przyciśnie i koszulka mokra.
                          Nie mówcie, że to tak może być kilka lat
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            majek tys miała E a ja jeszcze 2 rozmiary wieksze bo G....normalnie szok.
                            dziewczyny ja sie tylko modliłam,żeby sie moje cyce zmniejszyły bo sie zaczęłam od cieżaru garbić:/ karmiłam miesiąc a jeszcze 2 miesiace odciągałam i dawałam.nie dawalo mi to żadnej radości,wręcz czułam sie z takimi dojami okropnie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              ja też nie karmię już pół roku,a mleko jeszcze wycieknie, szczególnie jak mam na rękach Julka, przyciśnie i koszulka mokra.
                              Nie mówcie, że to tak może być kilka lat
                              Ni egadaj że aż tak dużo Ci wycieka
                              mi tak wyciekało jak np. byłam w szokle i o małej myślałam to sie lało
                              a potem jak już nie karmiłam to tylko pare kropelek ale tak z 4lata było

                              teraz z Majką jest inaczej nawet wkładek nie używam już ze 3 miesiącebo nic nie wycieka mimo że jak ostatnio odciągałam to z jednego cyca 250ml ściągnęłam

                              w ogóle wszystko z drugim dzieckiem jest inaczej


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X