Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki termometr?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki termometr?

    dziewczyny!
    jest wiele termometrów na rynku, nie wiadomo jaki wybrać, zatem proszę Was o wybór (Waszym zdaniem) najodpowiedniejszego..
    17
    rtęciowy
    11,76%
    2
    elektryczny
    29,41%
    5
    do ucha
    23,53%
    4
    do czoła
    35,29%
    6
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: jaki termometr?

    oczywiście tam miało być "elektroniczny" - przepraszam za błąd
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki termometr?

      Ja niedawno kupiłam taki na allegro i bardzo polecam. Mierzy temperaturę w sekundę.
      http://allegro.pl/termometr-na-podcz...373036413.html

      waga:5660 wzrost 63

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki termometr?

        ja dla malego dziecka polecam do ucha, jednak trzeba nauczyc sie nim dobrze mierzyc, uszy musza byc bez woskowiny i trzeba pod odpowiednim kontem go trzymac,i z reguly odjac 5 kresek, mimo to polecam bo to jest szybki pomiar, ale mam w domu i elektroniczny i rteciowy, w razie watpliwosci czy braku baterii , ja sama najczesciej uzywalam rteciowego bo to do cylklu menstruacyjnego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki termometr?

          Już jakiś czas temu kupiłam termometr Brauna do uszny,
          http://allegro.pl/termometr-braun-ir...424493859.html
          jest rewelacyjny miałam już różne termometry, paskowe elektroniczne, rtęciowe, ale tego bym nie zamieniła, na żaden inny.
          Przede wszystkim jest bardzo dokładny a temp. można zmierzyć w każdej sytuacji nawet jak dziecko śpi, nie musimy go budzić i męczyć siedzeniem z termometrem pod pachą.
          Moja córka bardzo tego nie lubiła i była bardzo rozdrażniona jak musiałam jej w nocy zmierzyć temperaturę.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaki termometr?

            Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
            ja dla malego dziecka polecam do ucha, jednak trzeba nauczyc sie nim dobrze mierzyc, uszy musza byc bez woskowiny i trzeba pod odpowiednim kontem go trzymac,i z reguly odjac 5 kresek, mimo to polecam bo to jest szybki pomiar, ale mam w domu i elektroniczny i rteciowy, w razie watpliwosci czy braku baterii , ja sama najczesciej uzywalam rteciowego bo to do cylklu menstruacyjnego.
            Pieczulka, wiem że każdy termometr jest inny ale u mnie różnica waha się do 2 kresek i w opiniach które czytałam przed zakupem, a było ich sporo, to właśnie najczęściej wskazywana różnica to te 2 kreski, jak dla mnie pół stopnia to trochę dużo, ale tak jak mówię zależny to od termometru.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaki termometr?

              czy chodzi mi o to ze niektore maja juz to wliczone a niektore nie ale ze pol stopnia odejmuje sie od pomiaru w uchu zeby wiedziec jaka ma temperature dziecko, ale teraz juz coraz czesciej termometry uwzgledniaja ta roznice , to tak samo jak mierzysz rteciowym pod pachu i np pod jezykiem i od tego pomiaru pod jezykiem odejmuje sie 0,5 bo jest cieplej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaki termometr?

                Ja jestem ZA termometrem do uszka,szybko mierzy temperaturkę,dzieciaczek sie nie stresuje.Ja mam taki.
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaki termometr?

                  Ja mam termometr elektryczny i jestem zadowolony

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaki termometr?

                    Ja polecam taki:
                    http://www.bangla.pl/agd-rtv-medyczn...1622-p3641.htm

                    Jest niezwykle dokładny, sprawdzony przez lata, niezawodny. Złego słowa nie powiem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jaki termometr?

                      Napisane przez olgaijas Pokaż wiadomość
                      Ja niedawno kupiłam taki na allegro i bardzo polecam. Mierzy temperaturę w sekundę.
                      http://allegro.pl/termometr-na-podcz...373036413.html
                      mam podobny tylko z Baby Ono i też jest rewelacyjny =)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jaki termometr?

                        Od narodzin Poli stosowałam wyłącznie termometry Philips Avent.Za 120 zł kupiłam zestaw dwóch termometrów:jeden z nich to klasyczny termometr elektroniczny z miękką końcówką(idealny do pomiaru temperatury w pupie), natomiast drugi to elektroniczny termometr w smoczku, którym zmierzenie temperatury jest niezwykle proste i skuteczne.Co najważniejsze oba termometry zawsze idealnie wskazywały mierzoną temperaturę(porównując ją z termometrem rtęciowym).Teraz, gdy Pola skończyła dwa lata zdecydowałam się na zakup termometru Braun 4520, służącego do pomiaru temperatury w uchu.Jeszcze z niego nie miała okazji korzystać,ale zanim go kupiłam przeczytałam chyba wszystkie opinie na jego temat w internecie i wszystkie były pozytywne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jaki termometr?

                          Ja używam tylko elektronicznego do ucha i jak na razie świetnie się sprawdza. Spróbowałam kiedyś porównac wynik z rtęciowym i od tej pory wcale nie używam rtęciowego, bo dawał błędny pomiar.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jaki termometr?

                            My mamy termometr elektroniczny skroniowy i jestem z niego zadowolona.Dzieci chętnie mierzą nim temperaturę .




                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaki termometr?

                              Dla mnie hitem jest termometr w smoczku. Super wynalazek.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X