Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital w Kielcach ul. Prosta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

    BGKM to Ci powiem że ja mieszkam w 66
    chyba bliziutko mamy do siebie?
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

      kalka23 no nieźle no to my prawie sąsiadki jesteśmy, pewnie nawet się kiedyś mijałyśmy ale o sobie nie wiedziałyśmy. Kurde mogłybyśmy się umówić, ale u mnie jest pewne utrudnienie, bo od czwartku idę do pracy i z czasem bardzo krucho, ale może kiedyś damy rade...
      Masz konto na nk? ciekawa jestem jak wyglądasz i czy się nawzajem skojarzymy z widzenia




      Skomentuj


        #18
        Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

        Hej.
        Właśnie też się zastanawiałam czy mijałysmy się na osiedlu.
        Zaraz Ci prześle na pw dane do nk.
        A ostatnio pytałam czy chcesz dołaczyć do prywatnego forum na polkach?jesteś tam zalogowana może?
        Zawsze im więcej mam z tej okolicy to raźniej
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

          Widzę, że nie jestem sama z Kielc Ja rodziłam na Kościuszki i jestem zadowolona, bo położna była bardzo pomocna i wyrozumiała i lekarz z resztą też. Tylko pielęgniarki noworodków były nie za miłe, ale jakoś dałyśmy radę.
          Pozdrowienia
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

            Karolaina jak chcesz to wpadnij na nasze forum mamuś z Kielc http://forum.polki.pl/showthread.php...%B6ki&page=243
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #21
              Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

              Witajcie dziewczyny!
              Ja miałam tą "przyjemność" rodzić na Prostej dwukrotnie. I moje odczucia są wyjątkowo sprzeczne. Bowiem w 2006 roku - oddział patologii ciąży A był wyjątkowo nieprzyjemny. Każda z pielęgniarek traktowała pacjentki jak zło konieczne. Za to położnictwo wspominam wspaniale. Jeden płacz dziecka a pielęgniarka stała w drzwiach oferując swoją pomoc. Natomiast w październiku 2009 roku - o/patologii wspominam fantastycznie. Pięlęgniarki miłe, lekarze przejęci, badanie usg wyjątkowo dokładne. Natomiast położnictwo - no cóż, pozostawia wiele do życzenia. Pielęgniarki raczej miały milion innych pilnych spraw, które okazywały się bardziej priorytetowy niż płacz dziecka lub prośba matki... I raczej niechętnie służyły pomocą. Byłam również świadkiem złośliwości pielęgniarek wobec jednej z pacjentek... Taki obraz służby zdrowia nie bardzo przypadł mi do gustu...
              pozdrawiam Kasia

              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
              poematem niezliczonych słów
              mą radością, miłości promieniem,
              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                Witajcie Kobietki. Mieszkam w Kielcach i jestem na etapie przygotowań do ciąży. Kogo polecacie do prowadzenia ciąży? Czy któraś zna dobrego ginekologa ze szpitala na Czarnowie? Kilka moich koleżanek rodziło i kilka będzie rodzić na Kościuszki,ale ja jakoś nie jestem przekonana do tego szpitala.Chciałabym poznać Wasze opinie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                  Witaj danka81 na Czarnowie rodziła dwa razy moja siostra cioteczna i ona jest zadowolona z tego szpitala i z opieki lekarza chodziła prywatnie do Niziurskiego. Podobno bardzo dobry lekarz słyszałam wiele razy o nim od moich znajomych i od siostry właśnie. Ja rodziłam na Prostej także od siebie nic nie mogę powiedzieć o tym szpitalu czy personelu.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                    Kasiulinia wiem że tyle ile pacjentek tyle opini o szpitalach i lekarzach. Kurcze ja byłam zadowolona z opieki i na patologii ciązy i na położnictwie i pozostaje mi tylko nadzieja, że jak bedę w ciązy poraz drugi to też będe miała takie odczucia ja po tej pierwszej
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                      Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
                      Witaj danka81 na Czarnowie rodziła dwa razy moja siostra cioteczna i ona jest zadowolona z tego szpitala i z opieki lekarza chodziła prywatnie do Niziurskiego. Podobno bardzo dobry lekarz słyszałam wiele razy o nim od moich znajomych i od siostry właśnie. Ja rodziłam na Prostej także od siebie nic nie mogę powiedzieć o tym szpitalu czy personelu.
                      Jeśli chodzi o Niziurskiego też dużo słyszałam o nim-różnych opinii-ale chodziło mi o innych lekarzy-mimo wszystko dziękuję. A Ty ewisienka do kogo chodziłaś w ciąży?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Szpital w Kielcach ul. Prosta

                        Danka 81 hejka
                        Ja chodziłam do Niespodziańskiego, też pracuje na Czarnowie. Nie narzekam na niego, przyjmuje prywatnie i w przychodni na KSM. Na fundusz zleca bez problemu badania, nie powie: "tego nie będziemy robić bo zbędne..."- tylko właśnie sam wysyła by uspokoić matkę i siebie co do wyników.
                        Ale ja rodziłam na Kościuszki i miałam też okazję być na patologii. Oba oddziały mogę polecić. Personel bardzo mił i pomocny. Gdy miałam problem z karmieniem to pielęgniarki się nie ociągały i podchodziły z sercem do pomocy.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X