Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie w domu czy u fryzjera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

    Ja farbuje w domu, w sumie jeszcze mi sie nie zdarzylo, żebym sobie jakos rażąco nierówno pokrywała włosy farba, wiec nie widze sensu wydawani peiniedzy na fryzjera w tym mtemacie.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

      Teraz pójdę do fryzjera bo jak mnie ostatnio siostra pomalowała to jak pstrokata papuga wyglądałam. A miał być ładny balejaż z lekkim akcentem odcienia czerwieni.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

        ja zazwyczaj farbuje włosy w domu i doszłam już do takiej wprawy ze fryzjer nie potrzebny jeszcze tylko musze nauczyć się obcinać włosy

        Skomentuj


          #64
          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

          Jak dla mnie tylko u fryzjera. I to dobrego - tu na przykład sprawdzony salon fryzjerski w Poznaniu. Farbowanie to w końcu dość mocna ingerencja we włosy. Bałabym się ryzykować, że coś pójdzie nie tak i później będę musiała chodzić pół roku w czapce :P

          Skomentuj


            #65
            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

            Ostatnio trafiłam na fajne farby do włosów w sklepie internetowym. Farbowałam już włosy farbami tej firmy (sama farbuję) nieraz i wychodzi mi zawsze taki kolor jak chcę - na pewno każda kobieta doceni jego dobrą jakość. Dobre ceny znalazłam w tym sklepie Internetowym http://ezebra.pl/product-pol-12132-J...ECZKA-231.html polecam, bo to naprawdę bardzo dobra farba do włosów.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

              Ja osobiście najbardziej lubię chodzić do fryzjera - sama bym się zdecydowanie nie podjęła farbowania. A wtedy o nic się nie muszę martwić i wiem, że włosy będą pofarbowane profesjonalnie i najlepszymi farbami. Poza tym cenię sobie bardzo moją fryzjerkę, bo zawsze podpowie mi jaki kolor wybrać lub jak ciekawie ściąć włosy.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                ja lubie chodzic do fryzjera ale teraz czesto farbuje mi wlosy siostra, jakos mniej mi to czasu zajmuje znacznie niz u fryzjera ,

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                  też lubię chodzić do fryzjera-stylisty czasem farbować włosy (czasem też siotra mnie farbuje) zaufanego, który potrafi mi coś doradzić. jednak jak taki dobry fryzjer ufarbuje, to jednak lepiej wygląda, niż domowy salon fryzjerski. no i to samopoczucie lepsze

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                    Już chyba kiedyś o tym pisałam wcześniej, ja farbuję włosy u fryzjera, bałabym się blondu ryzykowac w domu. Zwykle chodzę do Jean Louis David i jeżeli któraś z was chciałaby spróbować, to akurat do końca miesiąca mają promocję na kolor, 99 zł, warto spróbować.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                      Kaczmarzyk świetnie poradzi sobie z flamboyage kraków. Wypróbuj sobie nową fryzurę, jednak nie próbuj zrobić sobie jej w domu. Fryzjer profesjonalnie podejdzie do sprawy i od fryzjera wyjdziesz odmieniona.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                        Fryzjer to najlepsze rozwiązanie i to taki dobry ,sprawdzony Wiadomo że lepiej zrobi i starannie i z precyzją Kobieta może być pewna że w salonie fryzjerskim kolor wyjdzie równomiernie i można zawsze się doradzić
                        Chyba że ktoś już ma taką wprawę to i w domu da radę

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                          Zdecydowanie u fryzjera, tylko u dobrego.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                            To zależy jak chcesz mieć pomalowane, jesli jakiś konkretny kolor to u dobrego fryzjera, jeśli zależy Ci tylko na zmianie to może być i w domu.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                              Ja raz się pofarbowałam w domu i więcej nie probowałam. Mam dość ciemne włosy oraz chciałam je zafarbować na blond. Włosy wyszły rude.... Kolor totalnie mi nie pasował tak więc szybko popędziłam do fryzjerki aby mi je uratowała... Więcej już ich tak nie farbowałam. Tak więc polecam albo odłożyć trochę kasy i wybrac się do fryzjera albo po prostu włosów nie farbować.

                              Jesli nie znacie żadnego dobrego salonu fryzjerskiego polecam zajrzeć sobie na stronę:
                              https://www.dobryfryzjer.pl/ - macie tutaj bazę salonów fryzjerskich w Polsce. Możecie tam poczytać sobie opinie na temat poszczególnych salonów.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                                Mi farbę na włosy nakłada mama albo mąż. I za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Czasem udam się do fryziera, ale jak ostatnio byłam to kolor wyszedł beznadziejny, zupełnie inny niż chciałam, farbę nakładano mi dwa razy, bo raz się nie przyjęła... Masakra. A skasowano mnie "jak za zboże".

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X