Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Jakoś nie mam chęci na pichcenie i wybieram się do najlepszej w Warszawie Restauracji Akademia Już od jakiegoś czasu “chodzi za mną” tarta z koziego sera, szpinaku i konfitury cebulowej. Przepadam za tym wegetariańskim daniem i polecam Wam też inne, bo oferta lokalu jest przebogata. Zachęcam do skosztowania ich kulinarnych rarytasów i przekonania się o wyjątkowym klimacie tego szczególnego miejsca.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Łosoś jest moim zdaniem zawsze super opcją Poczytajcie sobie o tym na przykład tu xxx
      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:39. Powód: link
      Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Mnie brakuje już pomysłów na obiady, mój syn jest niejadkiem, lubi tylko kilka potraw, które nam z mężem zdecydowanie już się przejadły. Siostra podsunęła mi pomysł gotowych dań xxxx. Przeczytałam, że są naprawdę dobre jakościowo, przygotowywane z zastosowaniem najnowszych technologii żywieniowych dzięki czemu długo zachowują świeżość i właściwości. Jeśli tak jak ja nie masz już pomysłów na obiady lub nie chce Ci się ich przyrządzać, polecam skorzystać z takiego rozwiązania
        Last edited by disne; 29-06-2020, 20:39. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          U mnie będzie makaron ryżowy z łososiem i warzywami. Dawno już nie jedliśmy takiego dania.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            tutaj xxx macie fajna restauracje w mogilanach, polecam
            Last edited by disne; 29-06-2020, 20:37. Powód: link
            W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Ja idę dziś do przyjaciółki na lasagne. Spontanicznie nas zaprosiła.

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                U mnie może bez większego szału, bo rosół z kurczaka, czyli klasyczny obiad na niedzielę w Polsce, ale mój smakuje naprawdę wyjątkowo. Korzystam ze sprawdzonego przepisu i zwracam uwagę na to, by mięso było odpowiedniej jakości.
                Last edited by gagatka; 22-07-2020, 13:22. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Ja znalazłam na xxx fajne pomysły na obiad i dziś planuję burgery z łososia z sosem tatarskim. To danie na pewno zasmakuje wszystkim domownikom.
                  Last edited by disne; 29-06-2020, 20:37. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    No ja osobiście nie robię sobie obiadów. Mam dietę z dowozem. Konkretnie korzystam z tego xxx i jest sprawdzone!
                    Last edited by disne; 29-06-2020, 20:37. Powód: link
                    Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      U mnie dziś pewnie będzie jakiś kurczak z warzywami. Może dodam przyprawę curry i śmietankę kokosową, żeby podkręcić smak całego dania Niby nic skomplikowanego, a obiad wychodzi pyszny. Tylko warto zwracać uwagę na jakość produktów, żeby np. były wolne od gmo (warto dowiedzieć się więcej na ten temat: xxx, żeby unikać tego, co może nie być dla nas najlepsze. Zwłaszcza jeśli są produkty, które jemy codziennie i które często podajemy naszym dzieciom.
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:38. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Dzisiaj zrobie chyba minipizze czy tam pizzerki, tak mnie wzielo na smak dziecinstwa

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Ja się właśnie zajadam kotletami z kalafiora (jako wegetarianka) z przepisu na blogu zwilling
                          Te sa przepyszne. Ja dodatkowo obtaczam je jeszcze w bułce tartej
                          Last edited by gagatka; 22-07-2020, 13:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            U mnie dzisiaj klasycznie - schabowy, a jutro gołąbki, ale nie w sosie pomidorowym.
                            Mój blog kulinarny - piszę o historii jedzenia, zwyczajach żywieniowych w różnych krajach i profesjonalnych technikach kuchennych.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ja ostatnio zakochałam się w pierożkach hinkali - pyszne cudo. Odkąd zjadłam je w gruzińskiej restauracji tak od tamtej pory zagościły i u mnie w domu.

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                U nas dzisiaj będzie bigos myśliwski z kociołka węgierskiego. Kociołek mamy taki jak tu xx Żona uwielbia gotowanie na powietrzu.
                                Last edited by gagatka; 22-07-2020, 13:21. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X