Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki termometr?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaki termometr?

    bardzo dobry jest na podczerwien przystawia sie go czola i klika jest pomiar 100 % cena ok. 250 zl http://www.nokaut.pl/pozostale-narze...r-irt-450.html

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaki termometr?

      Z początku myśleliśmy o kupnie termometru-smoczka.
      Dodam ,że całość wyprawi kompletowałam na ostatnią chwilę i nie zagłębiałam się w żadne tematy odnośnie ,,tego co potrzebne" (nad Panem-Janem była wielka niewiadoma ).
      Sprzedawczyni odradziła termometru-smoczka, bo stwierdziła ,że dziecko musi ileś tam ten smoczek ssać ,więc poleciła termometr do czoła (dla całej rodziny).
      W roku 2009 termometr do czoła Baby Ono ,który mierzył temperaturę w przeciągu sekundy wyniósł nas około 120 zł.
      Teraz widziałam je nawet za 70 zł.


      Jestem zadowolona do dnia dzisiejszego ,choć bardzo często trzeba zmieniać baterię. W przeciwnym razie temperatura jest różna : raz 36 a zaraz 39.

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaki termometr?

        my polecamy ten do czola latwy w uzyciu i szybki

        Skomentuj


          #19
          Odp: jaki termometr?

          mi się podobają te termometry w smoczku, ale mierzyłam nim temperatura i była inna niż takim do czoła, sama nie wiem który lepszy już teraz.

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaki termometr?

            My kupiliśmy ponad cztery lata temu termometr w Lidlu i do tej pory dobrze się sprawdza. Mierzy dobrze temperaturę.

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaki termometr?

              My mamy taki dokładany do czoła i bardzo dobrze sie sprawuje. U nas w przychodni też takimi mierzą. Polecam wszystkim, bo temperatura zawsze prawidłowa wychodziła.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X