Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Nator ja bbym wziela staniczek jakis fajny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Agacia, co do koszuli o na ramiączkach świetna spraw, bo myk - odchylasz na bok i karmisz.
      Ja odradzam guziki. Trudno odpiąć i zapiąć np jedną ręką

      No właśnie staniczki są fajne ale nie wiem który, jaki kolor, ech... osiłkowi w żłobie dali...
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Ja lubie czarna bielizne

        No to na ramiaczka kupie 2 mam nadzieje ze starczy jakos tez te na ramiaczka ladniejsze mi sie wydaja;D

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Nator, mnie się podoba # 3005 Biustonosz bezszwowy do karmienia Carriwell - Seamless Nursing Bra Czarny lub Bordo. Ale wybrałabym czarny.

          A w szpitalach nie ma jakiś wymogów co do koszul? Długości, ramiączka itp.??


          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Napisane przez adagma Pokaż wiadomość
            Nator, mnie się podoba # 3005 Biustonosz bezszwowy do karmienia Carriwell - Seamless Nursing Bra Czarny lub Bordo. Ale wybrałabym czarny.

            A w szpitalach nie ma jakiś wymogów co do koszul? Długości, ramiączka itp.??
            Przepraszam dziewczyny, że się wtrącę, ale lubię Was poczytywać, ponieważ sama mam młodego z sierpnia (29.). Ada nie ma wymagań co do koszuli właściwie żadnych! Ja dostałam do porodu koszulę niestety szpitalną to byłam właściwie naga, dekolt do pępka, cycki uciekają, pół pupy na wierzchu, bo króciutkie to . Później założyłam sobie swoją z krótkim rękawkiem rozpinana na 5 guziczków, może nie sięgała kolan, ale chociaż tyłkiem nie świeciłam . Można też spokojnie na ramiączka czy jaką tam chcesz.
            Last edited by Carin; 16-05-2012, 11:53.

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Carin, dziękuję za odpowiedź. Ciekawe jak będzie u mnie w szpitalu, czy też dadzą mi jakąś sexy koszulkę


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Adagma,

                co do wymogów szpitalnych u nas zabraniają gaci, spodni itp, więc musi być koszula.
                Nie ma wymogów co i jak - ma być Tobie wygodnie. Tylko do cesarek, lub jak nie masz to dają do porodu.
                Ja rodziłam w dłuższym t-shirt taki, że mi sięgał ciut za pupę, a był z super bawełny i o moim zapachu (ja jestem zapachowcem i zawsze jak mi coś dolega, to draznią mnie zapachy, więc wolałam swoją)
                Jedno co doradzę, to na poród nie zakładajcie pięknej nowej koszulki - mówiąc obrazowo: będzie krew pot łzy, a i wam i maleństwu może się przydarzyć ku..pa, więc na poród ja mam tą bluzkę kupioną w lumpeksie - polecam gorąco, bo naprawdę bawełna na max dobrej jakości i żal nie było by gdyby się nie doprała.
                Poza tym, dzieciątko i tak po porodzie pewnie dostaniecie na brzusio, więc koszula pójdzie w górę i nie trzeba specjalnych myków do karmienie. A po porodzie i tak będziecie marzyć o prysznicu i przebraniu - no i wtedy RWIA MODY

                Ze mną lezała dziewczyna w koszulkach na ramiączkach, ale takich półprzejrzystych w panterkę Sexy mama, normalnie, hi hi.
                Ale zazdrościłam jej wygody wyciągania piersi!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Czesc dziewczyny,
                  moge sie przylaczyc?
                  Jestem Klara i mam termin na 10 sierpnia


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    hejka,

                    wyniki glukozy mnie zaskoczyły - na czczo mam tylko 70,2 a po 2g 52,7 więc sie zdziwiłam że tak nisko mam na czczo a wpierd...... słodkie aż miło

                    czy dzisiaj tez jesteście jakieś podminowane? mnie dzis nic się nie udaje i wszystko leci z rąk, M tez nie bardzo idzie w pracy a Amelka jest wkurzająca

                    co do koszul to ja też oczywiście dostałam szpitalną koszulę i szlafrok, koszula za pupę z mega wielkim rozcięciem ale dość wygodna, po porodzie założyłam swoją ale z długim rękawem i było mi ok, wystarczyła jedna..

                    natorku świetne że wygrałaś stanik..

                    aha i witam nowe mamusie
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                      Czesc dziewczyny,
                      moge sie przylaczyc?
                      Jestem Klara i mam termin na 10 sierpnia
                      promesse gratulacje i życzę powodzenia
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Przepraszam, że się wtrącam ale ujrzałam cudownegoo posta!!! Promesse super wieść przynisisz! Gratulacje i 3mam mocno w kciuki!

                        A co do koszulek to u nas w szpitalu miałam większy męża zwykły podkoszulek. Było mi bardzo wygodnie, a po porodzie nie było szkoda go wyrzucić. Jako tako nie było wymagań co do piżamek ale żadna pani nie miała ze spodenkami. Często nacinane jest krocze ale nawet lepiej jak tam na dole jest przewiew. Rana się lepiej goi i wogóle. U nas jest zakaz majteczek w pierwszej dobie, później można niby nosić te siateczkowe ale przed wizytą należy ściągnąć



                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          bry i bbbrrrrryyyy

                          ale zimno dziś w domu mamy Amelka spała pod kołdrą i kocem i o dziwo odkryła się tylko raz..

                          obym się nie rozchorowała znów


                          dziś pędzę na USG ale się cieszę!!! nie mogę się doczekać
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hej Dziewczyny.

                            Witaj Promesee
                            Czacza czy Ty już pokazywałaś te wyniki glukozy? Bo widzę, ze też masz dziwny wynik... Ja przez mój idę w przyszłym tygodniu jeszcze raz

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              narwana a czemu dziwny, ja ma tak w medicover że po badaniach moja gin wszystkie wyniki komentuje, bez znaczenia czy mamy wizytę czy nie, notabene jutro idę na kontrolę i wszystkiego się dowiem ale w komentarzu napisała że wyniki w granicach normy, więc jutro się wszystkiego dowiem i napiszę..
                              z Amelką miałam podobne - na czczo miałam 54 a po godzinie i 50g miałam 84
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Witaj Promesee

                                Hej dziewczyny jestem dzis zdechla...i musze sie uczyc na kolokwium masakra...tak mi sie nic nie chce....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X