Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    melchior...nie zazdroszczę. W takich chwilach serce staje i ma sie wrażenie, jakby wszystko nagle runęło. A dla dzieci, to tylko zabawa...

    My dzis z chłopcami poszliśmy na spacer-cała nasza czwórka. I w szoku byłam, bo obaj prawie całą drogę bez buntu szły za rękę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej

      Monia gratuluję kreseczeksuper zwlaszcza że sie staraliście

      Aniu fajnie ci sie udalo z tym kursem,moze i ja w to wierze bedzie juz tylko lepiej zawsze nowe umiejętności zobędziesz

      Martynka taki kurator musi bycjak jest sprawa rozwodowa,i tochy sie równiez o dobro dziecka,widzenia itd
      on na podstawie wywiadu u ciebie a może i sasiadów bo ma takie prawo stwierdzi czy jestes w stanie zapewnic synkowi warunki odpowiednie,zwraca uwage na czystość w domku,na stosunki między wami,i p dziadkami a wnuczkiem,czy mały ma swój kącik itd

      potem on wszystko notuje i to czytane jest w sądzie przez sędziegobędzie dobrze nnie denerwuj się


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Martyna dziewczyny mają rację, jak się to wszystko zakończy, Twój mąż będzie musiał ponieść koszty rozwodowe, tylko teraz nie wiem czy w całości czy tylko część. Zależy czy rozwód jest z orzeczeniem o winie czy też nie.
        Nie znam się na tym więc nie daję sobie głowy uciąć, że tak jest na pewno, ale o uszy mi pewne informacje się obiły.
        W każdym bądź razie, nie zamartwiaj się na zapas
        Super z tym prawo jazdy już nie będziesz uzależniona od środków komunikacji miejskiej Chociaż ja bym po raz drugi tych wszystkich egzaminów przechodzić nie chciała.

        Ania super z tym kursem!!!! I fach w ręku też fajny będziesz miała, kiedyś chciałam mieć własną kwiaciarnię i tworzyć piękne kompozycje kwiatowe... ale później jakoś zapomniałam o tym marzeniu.

        Melchior noo kurcze, rozumiem co przeżywałaś, mnie Julek raz w Obi między półkami uciekł. Nie mogłam go znaleźć, nie widziałam go, nie słyszałam, już miałam czarny scenariusz w głowie ułożony. W końcu stanęłam na początku alejki i czekam aż skądś wybiegnie i na całe szczęśćie po 2-3 minutach tak zrobił. 2 min nie długo, ale ja myślałam wtedy ,że to wieczność
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Aniu a tu i tam byłam troszkę romansowałam sobie i niemiałam tyle czasu hahaha





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
            Aniu a tu i tam byłam troszkę romansowałam sobie i niemiałam tyle czasu hahaha
            KRUSZYNA-ładnie to tak z kims romansowac

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej.

              ja właśnie umyłam podłogi. jedno jest pewne- dzieci nauczyły mnie przymykać oko na wiele spraw i nie przejmować się, że wszędzie jest nieład. Zawsze uwielbiałam porządek, ale teraz to wręcz jestem zmuszona się przyzwyczaić do tego, że tylko wieczorami jest ok.

              Dziś rano postanowiliśmy z mężem, że jedziemy na weekend do rodziców- mój tato ma imieniny i chcemy im zrobić niespodziankę. Są przekonani, że najwcześniej się zjawimy za miesiąc, więc myślę, że bedą bardzo uradowani. Tym bardziej, że po kilka razy dzwonią się zapytać o chłopców i każą ich ucałować i wyściskać

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Aniu super masz z tymi kursami, ja jestem zawsze za jeżeli chodzi o nowe umiejętności
                Martynko nie potrafię Ci pomóc, bo się na tym nie znam, ale 3mam kcuki aby było jak najlepiej dla Ciebie
                Kasiu ja mam jedno małe i dwóch dużych, a czuję się jakbym miała cały żłobek dzieci przy nich i najgorzej jest z mężem i starszym, u Seby w pokoju wiecznie jakby tajfun przeszedł, nic nie jest na miejscu, sprzątam a za chwile to samo
                melchior ja pamiętam jak mi Seba się zgubił miał prawie dwa latka i chciał iść na konika, więc uciekł jak płaciłam rachunek przy kasie, tylko zapomniał w ogóle poinformować mamę, ze chce na konika, to była dosłownie sekunda, był i już go nie było... serce miałam w gardle, całe szczęście znalazła go starsza pani i udało nam się znaleźć...
                A u mnie jutro ma być grill, nieco pogoda do d... ale co tam






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hejka.Znowu tu strasznie pusto
                  Magda kusisz tym grilem chyba jutro tez otworzę sezon grilowy i może coś zorganizuję.
                  A ja dzisiaj walczyłam z nowymi karniszami bo trzeba było wywiercić nowe dziury aby je zwiesić a to wcale nie było takie proste jak się wydawało
                  A to moje słoneczko dzisiaj
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Melchiorku właśnie że ładnie, też spróbuj





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Proszę o głosik
                      http://dziendobrytvn.plejada.pl/happ...cia-detal.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****


                        A co tu taka cisza
                        No i wykrakałam juz po pierwszym dniu bycia z tatą Marlenka bawiła się w fryzjera swoje długie włosy obcieła nozyczkami z jednej strony czeka nas jutro przymusowa wizyta u fryzjera i niestety krótka fryzurka.
                        A to dopiero pierwszy dzień nie chcę myślec co będzie później


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          A co tu taka cisza
                          No i wykrakałam juz po pierwszym dniu bycia z tatą Marlenka bawiła się w fryzjera swoje długie włosy obcieła nozyczkami z jednej strony czeka nas jutro przymusowa wizyta u fryzjera i niestety krótka fryzurka.
                          A to dopiero pierwszy dzień nie chcę myślec co będzie później
                          Ojej... ale dużo obcięła??? Ile cm?


                          my jesteśmy po weekendzie u rodziców- byli zachwyceni, gdy niespodziewanie zjawiliśmy się w pt przed 22:00 myślałam, że nigdy nie przestaną przutulać i całować dzieci. No ale tęsknota robi swoje.
                          Od kilku dni Miłoszek ma ulubione słowo- Chodzi i cały czas tylko "Badzia-Badzia" nie wiem, co to znaczy, ale moze to jakieś zaczątki mówienia... a Dawidek póki co milczy i grzecznie sie bawi. Jest mistrzem w układaniu wszystkiego, co sobie upatrzy. Wczoraj np wyciagnęłam z biblioteczki 6 książeczek, żeby chłopcom poopowiadać. Dawid wszystkie wziął, poukładał na tapczanie równiutko w rządku...i koniec czytania. Bo nikt nie mógł tych książek nawet dotknąć...żeby nie zaburzyć jego schematu

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam laseczki Aniu to córeczka ma zadatki na fryzjerke ha ha ha ja wziełam sie za porzadki moja mama wyjezdza na 3 miesiace wiec musze teraz chate zrobic na błysk bo jak zostane sama to tylko takie ogolne sprzatanie bedzie ha ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a co tu sie dzieje pisac pisac

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ja ostatnio nie mam nic przymusowego do robiena wieczorami i przez to jestem jakaś rozdrażniona w środku- już trzecie wieczór. W dodatku ostatnio mój M ma nawał pracy i codziennie wraca koło 23. W wychodzi już o 7

                                Dziś pierwszy raz wybrałam sie z chłopcami samodzielnie do Auchan. Było idealnie. Spokojnie, bardzo sprawnie i przyjemnie Aż sie sama zdziwiłam i po południu z przyjaciółką spotkałyśmy się w Liroyu- tu już trudniej, bo chłopcy nie za bardzo chcieli chodzić za rączkę z ciocią.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X