Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Colorku ja nie kupuje nic Alanowi bo nie znam tradycji kupowania czegoś dzieciom na święta Wielkanocne,na Boże Narodzenie owszem ale nie na Wilekanoc.
    Mnie się wielkanocne zawsze kojarzą ze słodyczami-w dzieciństwie zawsze były to czekoladowe zające,kolorowe cukrowe jajka , baranki
    ale nigdy nie zabawki.A nie chcę małej faszerować słodyczami więc pomyślałam o jakimś ciuszku ale myślę nadal.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Iza co kupiłam Julkowi to napisałam w poprzednim poście (wyedytowałam go)
      Chciałam Ci napisać jeszcze co do szamponu. Mam z kolei problem z łupieżem i kupuje szampon w aptece. Nazywa się Healing http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=573
      Spróbuj. Mnie i mojemu m. na łupież pomógł, może i Tobie na te przetłuszczające się włosy pomoże.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Iza co kupiłam Julkowi to napisałam w poprzednim poście (wyedytowałam go)
        Chciałam Ci napisać jeszcze co do szamponu. Mam z kolei problem z łupieżem i kupuje szampon w aptece. Nazywa się Healing http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=573
        Spróbuj. Mnie i mojemu m. na łupież pomógł, może i Tobie na te przetłuszczające się włosy pomoże.
        Dzięki Tree , spróbuję bo *************ca można dostać.Jak je zetnę będzie o niebo lepiej, ale teraz?masakra!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam

          pewnie juz pusto

          Okno fajnie przystrojone i ardzo mi sie zazdrostki podobają


          Tree byc może zabki i przeziebienie i tak się wszytsko złączyło w jedno i stąd byc moze ta temp?w sumie na jedno dobrze ze goraczkuję,to znak z eorganizm sie broni

          duzo zdrówka wam zycze i innym chorowitkom też

          ja w sumie jutro planuje okna myc i ozdoby zawieszac i mam nadzieje ze pogoda mi planów nie pokrzyzuje


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej Siluś!
            Na dziś w nocy zapowiadali 2 stopnie tylko brrr
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ja tylko słodycze, ale drobiazgi takie ,np zestaw jajeczek + jakis pluszaczek,albo chowam kilka jajek czekoladowych w domu i mała szuka,a teraz jak Damianek jest to beda razem szukac

              wiem ze dziadek zaplanowal im cos dać ale nie chcial mi powiedziec

              Tree ja sobie zapisalam ten twój szampon do ulubionych,teraz mam dla Sili FRUCTIS i pomaga ale jak przestanie to kupie ten twój


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                u nas tez żadnych prezentów na Wielkanoc się nie kupuje,a baranki,jaja z czekolady i króliczki to po prostu zawsze są i były w koszyczku
                ale to nie jako prezent tylko bardziej jako dodatek do święcenia... i nigdy niczego nie szukaliśmy:/
                Tak mnie stawy bolą,czuje się do bani...pewnie jeszcze @ dostanę,bo ostatnimi czasy to @ lubi się pojawić w podróży
                nawet nie chce mi się Was doczytywać,coś ostatnimi czasy nie mam weny na mc...teraz pewnie w ogóle mnie nie będzie,bo u teściów nadal brak neta
                ale jeśli przyjedziemy szcześliwie dam Wam znać
                Buziaki na dobranoc
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Miss w koszyczku równiez mamy baranki ,jajeczka i inne lakocie
                  zawsze swieta pachna ciastem
                  ale takie szukanie to wielka frajda dla dziaci,jak była mała to nie szukalismy,moja córcia chciała mieć zabawe w chowane łakocie,bo spodobało jej sie u kuzynkii tak schowałam i sobie szukała a ike radochy miala jak znalazla


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Szczęśliwej podróży Miss
                    Dobranoc


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Czesc!!
                      Tree jak Julek?
                      Moja na noc miała 36.6 a od 2 w nocy 38.7 znów , nie spała od 2 do 5.
                      Od godziny 4 zaczęła się pocić i temperatura spadła i potem usnęła.
                      Odwołałam bilans , idziemy na 11 do lekarza bo nie wiem co jej jest
                      Obecnie ma temp .37.9 , cała rozpalona taka spuchnięta jakby na buzi, a kurcze nie mogę w buzię zajrzeć.
                      Teraz się rozchorowała jak piękne słoneczko za oknem
                      No ale choroba nie wybiera...
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej.
                        Color biedna Amelka taka gorączka dziecko bardzo wymęczy
                        Tree a jak u Was? Co z Julkiem?

                        U nas ze zdrówkiem co dzień to lepiej, jeszcze trochę kaszlemy i smarkamy.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Mamokarolka witaj ,
                          fajnie że u Was już o.k
                          Ja się tylko zastanawiam od czego Amesia może mieć temperature?
                          Lecz pewnie dowiem się od lekarza,pod warunkiem że mała da się zbadać

                          P.S może i Ty dołączysz suwaczek
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Color może jakaś infekcja gardła?
                            U Karolka zawsze zaczynała się gorączką i innych objawów nie było

                            PS jak znajdę chwilkę to się pobawię

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Color może jakaś infekcja gardła?
                              U Karolka zawsze zaczynała się gorączką i innych objawów nie było
                              Nie ma apetytu ale coś tam ze śniadania zjadła.Dużo pije i nie widzę aby coś tam w gardle siedziało..oby nic wielkiego
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Color nie myślałam że tak szybko mi pójdzie
                                Suwaczek gotowy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X