Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze emolienty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najlepsze emolienty

    Teraz można natknąć się na wiele kontrowersji na temat emolientów. Jeśli dziecko nie ma AZS to lepiej ich nie stosować i nie przyzwyczajać skóry. Ja jednak stosowałam i bez problemu je odstawiliśmy i nic się nie działo.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najlepsze emolienty

      bo powinno się je stosować kiedy jest taka potrzeba a nie zapobiegawczo, w naszym przypadku bez nich ani rusz, ale też jak widziałam ze skóra już była ładna to je odstawiałam na wyższą półkę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

        Emolium jest świetny dla kazdego - zarówno maluszka, jak i dorosłego. A czy drogo? Drogi jest w aptekach, ale już w aptekach internetowych i na aukcjach można go kupić w bardzo przystępnych cenach (około 20 złotych, albo i nie za 200 ml).

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najlepsze emolienty

          Jak dla mnie najlepszy firmy Emolium , bardzo tez chwalone sa z firmy cutishelp mimi zawierające olejek z konopi. Emolienty najlepiej używac co którąś kąpiel .

          Skomentuj


            #20
            Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

            emolium ponoć jest dobry my stosujemy Oliatum wiec nie bardzo mogę się wypowiedzieć Oliatum za to jest super nic innego więcej nie trzeba

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najlepsze emolienty

              my stosujemy Oliatum jest super nic innego więcej nie trzeba (balsamów, mydełek, żeli) mimo ze na szczęściu uczulenia brak

              Skomentuj


                #22
                Odp: Oillan, delikatny olejek do mycia ciała

                Ja też na początku używałam Oillan jest świetny ale też drogi potem zmieniałam na inne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najlepsze emolienty

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  bo powinno się je stosować kiedy jest taka potrzeba a nie zapobiegawczo, w naszym przypadku bez nich ani rusz, ale też jak widziałam ze skóra już była ładna to je odstawiałam na wyższą półkę
                  u nas jeszcze przydał się płyn do walki z ciemieniuszką

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najlepsze emolienty

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    Jak dla mnie najlepszy firmy Emolium , bardzo tez chwalone sa z firmy cutishelp mimi zawierające olejek z konopi. Emolienty najlepiej używac co którąś kąpiel .
                    a ja czytałam ze nie powinno się często zmieniać środków do mycia niemowlakowi wybrać jeden i tego się trzymać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                      siostra używała Oliatum a jak się skończyła to przeszła na Emolium(była promocji) i została przy tym produkcie czyli jest zadowolona ja tez ja zakupie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                        My przez cztery miesiące używaliśmy Oilatum, ale niestety skóra synka znowu zaczęła się wysuszać, spróbowaliśmy Emolium i od razu lepiej, znowu zrobił się taki gładki Mam nadzieję, że w końcu przestanie być takim wrażliwcem

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                          Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
                          My przez cztery miesiące używaliśmy Oilatum, ale niestety skóra synka znowu zaczęła się wysuszać, spróbowaliśmy Emolium i od razu lepiej, znowu zrobił się taki gładki Mam nadzieję, że w końcu przestanie być takim wrażliwcem
                          Codziennie używacie emolientu do kąpieli i smarowania? może skóra małego już sie przyzwyczaiła?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najlepsze emolienty

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            u nas jeszcze przydał się płyn do walki z ciemieniuszką
                            Oj ja z ciemieniuchą bardzo długo walczyłam, a w końcu pomogła nam mega tłusta maść na receptę, potem pojawiała się jeszcze jak mała była starsza, ale zauważyłam to że mogło być spowodowane po pewnym szamponie;/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Najlepsze emolienty

                              My z emolientów możemy stosować tylko te naturalne (w tej chwili jest to ]cutishelp mimi xxx na bazie oleju konopnego), niestety Oilatum i Emolium uczulały
                              Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:00. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Najlepsze emolienty

                                Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
                                my stosujemy Oliatum jest super nic innego więcej nie trzeba (balsamów, mydełek, żeli) mimo ze na szczęściu uczulenia brak

                                Potwierdzam, Oliatum jest bardzo dobre, my też na początku stosowaliśmy tylko to, bez żadnych balsamów czy kremów. Teraz stosuję też Emolium i też sobie chwalę Dostałam też atoperal baby ale zapach mi nie odpowiadał, a poza tym był strasznie tłusty.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X