Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

    10 000 tys to z wózkiem łóżeczkiem fotelikiem to możliwe jak się kupi wózek za 4 500 tys bo takie też widziałam, no życie nie oszukując nas nie rozpieszcza więc raczej zasób środków finansowych jest ograniczony ale jakoś damy radę dla Szkraba wszystko ale z tym zapisywaniem kasy na dzidziusia do porodu to genialne zobaczymy jak nam to wyjdzie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

      Zazdroszcze gdy ktos ma mozliwosc odkupienia/dostania po rodzinie. My niestety musimy kompletowac wszystko od zera, bratowa co prawda lada moment bedzie miala roczne malenstwo wiec cos by sie znalazlo, niestety wiem tez ze nie szanuje rzeczy i o nie nie dba, dlatego juz wolimy sami kupic wszystko. Maz jest raczej ostrozny w kupowaniu i nie daje sobie wcisnac niczego, zawsze szuka opinii o danym przedmiocie wsrod uzytkownikow ktorzy go posiadaja, bardzo czesto placi sie za 'nazwe/firme' podczas gdy tanszy jest tak samo funkcjonalny i wytrzymaly. grunt to nie dac sie zwariowac 😊

      Skomentuj


        #63
        Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

        My wózek dostaniemy po siostrzeńcu męża(jeszcze nie wiemy w jakim jest stanie), i kilka ciuszków od przyjaciółki po bobasku, a resztę samemu trzeba będzie kupić. Nic się nie poradzi, ale czego się nie zrobi dla dziecka już teraz wolę odłożyć i sobie czegoś nie kupić żeby mieć dla bobaska jak coś mi się spodoba a jak przechodzisz ciążę??

        Skomentuj


          #64
          Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

          Pierwszy trymestr byl na poczatku z uwagi na plamienia, troche stresujacy. Pozniej mdlosci, ale mysle ze byly minimalne, tAk sobie porownuje z innymi mamami. Po za tym duuuuzo spalam 😊
          Drugi trymestr to juz sielanka, przy ostatnich badaniach wyszla mi anemia, ale dostalam zelazo plus zaczelam szukac i jesc produkty bogate w to zelazo i mysle ze nastepne wyniki beda idealne 😊
          Uwielbiam poranki, gdy juz sie umyje, zjem sniadanko klade sie na kilka minut i wtedy dostaje bombardowanie kopniakami, az mi brzuch podskakuje 😊
          A jak Twoja ciaza przebiega?

          Skomentuj


            #65
            Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

            Fajnie ci Misiu że teraz dobrze się czujesz. A robi wam się słabo jak za długo stoicie ? Ja do tej pory w ciągu dnia jestem senna za to w nocy spać nie mogę.Jesteście na zwolnieniu już? Kiedy macie następne badania i wizytę u lekarza?

            Skomentuj


              #66
              Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

              U mnie początkowo też stresująco bo plamienia i krwiak podkosmówkowy czy jakoś tak, po luteinie była masakra z mdłościami, czasami wymiotowałam ale sporadycznie, za to w ogóle nie jestem i nie byłam senna, drugi trymestr w miarę dobrze mi leci, chociaż anemia weszła i wymioty się zdarzają raz na jakiś czas to jest ok. Tylko jak ostatnio zwymiotowałam to aż mi żyłki w oczach popękały i się rozlały na białko przez anemie pewnie. Ale nic nie zrobię, kupiłam sokowirówkę piję sok z buraczków i biorę żelazo w pigułkach zobaczymy co się wydarzy dalej. Mnie maleństwo budzi o 5 rano przed budzikiem męża (już się chyba przyuczyło że ok 5 dzwoni budzik) i kopniakami raczy aż do 7 potem przerwa więc się zdrzemnę do 9 i kopniaki na śniadanie cudowne uczucie. Ja na zwolnienie przeszłam równo miesiąc temu. Tylko że ja na budowie pracowałam więc 21 tyg minęło i już byłam wykończona porannym wstawaniem i marznięciem na budowie. A poza tym ciągle byłam chora jak pracowałam, bo wystarczyło że ktoś kichnął i ja już gorączkę miałam na następny dzień. Obecnie mam czas na szkołę (bo próbuję mgr skończyć) fitness basen i wertowanie internetu w poszukiwaniu ciuszków żałuję że tak późno na zwolnienie poszłam, w pracy nikt za mną nie płacze a umowę i tak dostałam tylko do dnia porodu.

              Skomentuj


                #67
                Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                A lekarza mam jutro, może dowiem się w końcu czy mam synka czy córeczkę bo 25 tydzień się zaczyna a moje dziecko nie chce się ujawnić

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                  i jak tam mamy kwietniowe..coraz bliżej he he he ;-) macie już spakowane torby do szpitala?

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                    W dzien tez jestem baaardzo senna, ale walcze ze soba, kazdy sen w ciagu dnia oddala mnie od spokojnie przespanej nocy.
                    Na zwolnienie z uwagi na plamienia poszlam szybko, chcialam popracowac dluzej, tak do 6miesiaca, jednak jak tylko pojawily sie plamienia to moja gin nie pozwolila mi pracowac, kazala lezec i odpoczywac, pozniej jak po kilku tyg plamienia przeszly to stwierdzilam ze nie ma sensu juz wracac. Mam ten komfort ze umowa na czas nieokreslony, na dzisiejsze czasy luksus. Poczatkowo relaksowalam sie ile tylko mozna bylo, pozniej juz nuda dopadla, spelniam sie w kuchni dla zabicia czasu. Dzis w nocy obudzilam sie po tym jak przysnilo mi sie, ze jem ciasto czekoladowe😊 zaczelam buszowac po kuchni w poszukiwaniu jakiegos zamiennika, zjadlam kilka czekoladek i poszlam spac dalej, rano sniadanie nie wchodzilo za bardzo, stwierdzilam ze to to ciasto czekoladowe nadal mi po glowie chodzi i bez niego sie nie najem niczym i tak oto pojawila sie chyba pierwsza zachcianka 😊
                    A Wy miewacie jakies zachcianki?
                    Szukalam w poblizu mojego miejsca zamieszkania jakiegos fitness klubu dla przyszlych mam, chetnie bym pochodzila i sie troche rozruszala, niestety w takich klubow jest niewiele, a opcja jazdy na drugi koniec miasta odpada. Odkad pojawil sie brzuszek srednio wygodnie mi sie prowadzi auto, po za tym to prlne skupienie na jezdzie meczy mnie okropnie😊

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                      25 tydzień się zaczął a dzidziuś nie chce się ujawnić łobuziak, albo łobuziara bo czuję córeczkę Pani doktor powiedziała że nie widzi jajeczek ale nie widzi warg sromowych żeby mogła córcie potwierdzić więc jeszcze poczekamy ale jak jajeczek nie ma to już chyba nie będzie mam czasami zachcianki ale różnie to bywa czasami na słodkie czasami na słone czasami na kwaśne, najgorzej jak mam pragnienie, bo potrafię pić wodę soki co popadnie aż mam wrażenie że pęknę. 7,7kg już na plusie, miesiąc temu wydawało mi się że 8 ale źle policzyłam. 1,5kg na miesiąc, mam nadzieję że nie przyśpieszę ;p

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                        No to chyba będziesz mieć córkę. Mój mały w czasie wczorajszej wizyty tak się wystawił że nawet lekarka stwierdziła że nie mam wstydliwego dziecka. U mnie też wystąpiło krwawienie ok 13 tyg od razu do lekarza pojechałam bo byłam przerażona. Ja pierwszą ciążę poroniłam i później miałam duże problemy żeby znowu zajść. Na szczęście to przez kosmówkę położoną u wyjścia macicy (chyba tak to się nazywało), zanim jeszcze łożysko się wykształciło. Teraz wszystko jest dobrze.
                        Mam pytanie czy miałyście zalecone badanie na HIV? Mi lekarka właśnie teraz zapisała żeby zrobić z kolei siostra w ciąży chodziła do innego lekarza i ona nie miała tego wykonywane? Oczywiście badanie płatne.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                          Badania na hiv mialam robine w pierwszym tyg ciazy, slyszalam ze zawsze kieruja na te badania.
                          Ja od poczatku ciazy przytylam... 1,5/2 kg 😊, a na samym poczatku schudlam 2kg, ale to przez 'pyszne' jedzenie w szpitalu 😃

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                            Ruda, masz wstydliwe dziecko skoro nie chce sie pokazac 😉 u mnie 90% znajomych i rodziny mowi ze bedzie chlopiec, nie wiem z czego wnioskuja 😊 a na jednym z USG dr powiedzial ze na 70% widzi dziewczynke, wiem jednak ze na poczatku wszstkie maluszki na dziewczynki wygladaja wiec sie nie nastawialismy z mezem. Piatek juz tak blisko, mam nadzieje ze moje malenstwo bedzie mniej wstydliwe 😊

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                              No i wczoraj w szpitalu wylądowałam wieczorem... Podczas badania Pani doktor jakoś naruszyła nadżerkę, a że mam słabą krzepliwość krwi ostatnio to zaczęłam krwawić, powiem wam że się mega wystraszyłam. Pojechałam na izbę i co najlepsze lekarz ginekolog który mnie badał powiedział że mam graniczną wartość długości szyjki macicy, że powinnam mieć to pod stałą kontrolą i że żaden fitness czy basen w grę nie wchodzi, a jak byłam po południu u mojej Pani prowadzącej powiedziała że wszystko jest dobrze zwiększyła mi tylko dawkę żelaza... już nic nie rozumiem. Za tydzień mam iść na kontrolę długości szyjki macicy, i co mam powiedzieć tej Pani doktor? że po wizycie u niej zaczęła mi krew lecieć a nie mogłam się do niej dodzwonić i do szpitala pojechałam i tam mi powiedzieli że szyjka o granicznej długości??? Jak to możliwe że ona tego nie zauważyła? Już sama nie wiem co mam myśleć

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                                mało tego dostałam zaświadczenie od niej że mogę na zajęcia fitness chodzić...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X