Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ćwiczenia dodatkowe - Wydawnictwo ALFA POLECAM!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ćwiczenia dodatkowe - Wydawnictwo ALFA POLECAM!

    Hej

    Szukałam nie dawno jakiś książek dodatkowych (uzupełniających) dla mojego dziecka (3 klasa szkoły podstawowej) i chcę się z Wami podzielić moimi obserwacjami. Mam syna, który ma problemy w nauce, co prawda stopni złych nie ma, ale w tym wieku powinno być zdecydowanie lepiej. Kupiłam więc książki z Wydawnictwa ALFA - tak na prawdę z polecenia mojej koleżanki, która mówiła, że są przejrzyste, fajnie opracowane i dzięki ciekawej oprawie graficznej dzieci chętniej się z nich uczą. Miała rację. Moje dziecko przerobiło tę książkę wraz z moją pomocą. Teraz widzę, że dużo rzeczy jest tam ciekawie opracowane co sprzyja nauce. Dla mnie najważniejsze jest to, że z czym miało problem moje dziecko, teraz te zagadnienia ROZUMIE, myśli przy zadaniach matematycznych bardziej logicznie.

    Bardzo polecam książki uzupełniające z tego wydawnictwa
    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:31. Powód: reklama

    #2
    Odp: Ćwiczenia dodatkowe - Wydawnictwo ALFA POLECAM!

    Dzięki za polecenie tej książki, przegladałem ją kiedyś i rzeczywiście jest tam dużo przydatnych zadań, dzięki któremu można dobrze przygotować się do sprawdzianu, albo poprawić niektóre swoje umiejętności.
    Potrzebuję tonery do drukarek tanio. Znajdę tam http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-...str-p-282.html ?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ćwiczenia dodatkowe - Wydawnictwo ALFA POLECAM!

      Dziękuje za ifnormację, chętnie zobacze i może nawet się pokusze dla mojego malca.

      Skomentuj

             
      Working...
      X