Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

słabe rozdwajające się paznokcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Jeśli stosujesz odżywki, łykasz tabletki na wzmocnienie paznokci a nadal jest źle to znaczy , że problem leży gdzieś w środku. Po prostu brakuje witamin i mikroelementów. Z tego co się orientuję to wiele dziewcznyn pije nektar Alfa Activ właśnie na uzupełnienie niedoborów. Nie wiem czy jest dostępny w sprzedaży, na pewno stosują go w profesjonalnych terapiach przykładowo w Mieście Kobiet.
    Niepoprawna romantyczka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

      Słabe i rozdwajające sie paznokcie to wbrew pozorom problem z którym sumienną pielęgnacją można szybko pokonać. Bardzo polecam po pierwsze jedzenie żelek lub produktów mających żelatynę w składzie, picie herbatki pokrzywowej. Co do kosmetyków mi pomogły odżywki z avonu z diamentem oraz eveline np. 5 w 1. Dodatkowo polecam kąpiele dłoń (i paznokci) w lekko podgrzanej oliwie Poczujecie różnicę Do tego krem do rąk i paznokci z wapniem. I pamiętajcie o sumiennej i regularnej pielęgnacji Unikajcie też metalowych cążek do paznokci i metalowych pilników

      Skomentuj


        Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

        Warto sobie poczytać na temt odżywki 5 w1 Eveline- swego czasu hicior na rynku, sama używałam jednak producent nie napisał że nie można stosować jej zbyt długo bo tylko niszczy paznokcie

        Skomentuj


          Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

          Zwykle winą jest brak witaminy b

          Skomentuj


            Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

            New nails super działa, płytkę wzmacnia, poprawia jej stan, w ten sposób udaje się to doprowadzić do normalności. Ale nie spodziewajcie się cudów. Bardzo duża zmiana naprawdę wymaga wiele czasu, ale docelowo efekt powinien być wyłącznie pozytywny. Przede wszystkim logika...

            Skomentuj


              Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

              Też mam z tym problem, stosowałam kiedyś odżywki, ale po odłożeniu jej paznokcie były w gorszym stanie.Sama nie wiem jak sobie z tym radzić.

              Skomentuj


                Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                Koniecznie zrezygnuj z hybryd. Ja robiłam je przez lata i miało to katastrofalne skutki dla paznokci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                  Popieram - zrezygnuj z hybryd. A jeśli koniecznie musisz mieć paznokcie polakierowane, zdecyduj się lepiej na tego typu manicure japoński, bo nie obciąża tak paznokci.

                  Skomentuj


                    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                    Ja od lat walczę z tym problemem i ostatnio dokonał sie cud! Zaczęłam regularnie brac tabletki, które w składzie mają wszystkie witaminy niezbędne do posiadania silnych paznokci. Dodatkowo maluje regularnie paznokcie diamentową odżywką od Eveline. Mam teraz twarde paznokcie! Więcej porad urodowych będę wrzucać na mój blog, dlatego polecam sie zapoznać. http://www.codzienniety.pl/

                    Skomentuj


                      Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                      Oj tak, hybrydy jednak niszczą paznokcie bardzo... Ja teraz paznokcie maluję tylko sama. Jako podkład stosuję UNGLAX, który swoją drogą wcześniej stosowałam, żeby odratować zniszczone pazurki. Także według mnie lepiej zadbać o same paznokcie, to i niepotzrebne będą żadne hybrydy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                        Ja teraz sama przygotowałam odżywkę do paznokci z cytryny, oleju rycynowego i oleju z pestek winogron. Daje świetne efekty.

                        Skomentuj


                          Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                          u mnie sprawdza się odżywka GR Diamond. Taką płukankę też w sumie czasami robię.

                          Skomentuj


                            Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                            Ja też miałam problem z paznokciami jednak od jakiegoś czasu robię sobie paznokcie hybrydowe i do tego łykam witaminy. Moje paznokcie są w nieco lepszej kodycji i jestem wstanie je zapuścić. Jezeli zdecydowałabyś się na hybrydy to warto sobie zjarzeć np do tego http://www.miskejt.pl/2017/02/najpie...emilac-na.html wpisu by zobaczzyć kolory na żywo. Są tam akurat najpiękniejsze czerwienie Semilac oraz zdobienia, ale może coś Ci się spodoba i ułatwi zakup

                            Skomentuj


                              Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                              Myślę że nie same hybrydy niszczą paznokcie a nieumiejętne się z nimi obchodzenie, sama wiem że w pośpiechu zamiast cierpliwie odczekać to je zdrapywałam a potem płytka paznokcia wyglądała jak cmentarz XD potem robilam dłuższą przerwę od hybryd i brałam oeparol piękne włosy paznokcie żeby jakoś doszły do siebie, miesiąc bez hybryd da się przeżyć, teraz już też delikatniej je ściągam

                              Skomentuj


                                Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                                Jestem pewna, że odpowiednie urządzenia do paznokci jak i odpowiednie preparaty lecznicze, i problem się skończy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X