Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

    no własnie,mam pytanie czy ktoras z was zaszla w ciąze po stosunku przrywanym?czy to dobra metoda????
  •    
       

    #2
    Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

    Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią. Faktycznie ciąża jest możliwa, plemniczki już wcześniej gnieżdżą się w śluzie i czekają :-) Mnie to nie dotyczy, ale słyszałam o takich przypadkach. No i faktycznie jest to męczarnia dla faceta ;-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

      Oj nie meczmy ich nie meczmy - bo sie zemszcza i tez beda nas meczyc hahahhahahaahhahahahahaahha


      A co do stosunku przerywanego to tak jak mówia pdrzedmówczynie jak najbardziej jest to mozliwe bo przed koncuweczka u mezczyzny - wydostaje sie troszke płynu i tam tez sa plemniczki(jest ich mniej ale sa ) No i jeden moze dac rade


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

        Napisane przez gajunia3004 Pokaż wiadomość
        no własnie,mam pytanie czy ktoras z was zaszla w ciąze po stosunku przrywanym?czy to dobra metoda????
        Ale metoda na co na zamęczenie nas facetów żadna na zajście w ciąże ???? bo antykoncepcją tego nie nazwę. Przerwać to można gumę w majtkach a facet nawet nieświadomie może "chłopaków" wysłać na wojnę bo nie zawsze zdąży. więc jako antykoncepcja odpada lepszy kalendarzyk choć połowa mojego rocznika jest z kalendarzyka mamy 21 wiek nano technologie i takie pierdoły jak zajście z dziewica przy pierwszym razie jest nie realne czy podczas okresu i inne zabobony zostały obalone. są tabsy wkładki implanty fakt większość dotyczy Was kobiet bo my mamy albo gumkę albo wasektomie ale oboje partnerów powinno uczestniczyć w zabezpieczeniu i w samym akcie i mieć pełna świadomośc ze z sexu powstają dzieci :P powodzenia życzę
        Last edited by Kruszon; 23-04-2010, 22:22.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

          Dzieki za dopowiedzi.jakos nigdy nie myslalam w ten sposob ze to męczarnia dla faceta, bo moj mi tego nigdy nie okazywal, ale chyba rzeczywiscie macie rację.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

            Heh męczarnia...na chyba tak.Co do stosunku przerywanego i kalendarzyka to może ja się wypowiem.Takie metody są moim zdaniem dla tych co chcą mieć dziecko ale nie decydują się twardo "tak dziś zaczynamy starania" tylko raczej podchodzą w ten sposób "Jestesmy dorosli, moznabyłoby juz miec dzidzię ale zdajmy sie na los" Jestem w 24tc. My zdalismy sie na los i od kad zaczelismy wspolzyc z takimi metodami to minelo hmm...5 miesiecy i zaszlam w ciaze a juz a 3 miesiace z hakiem urodzi sie nasz synus Pozdrawiam i rade zastanowic sie czy warto ryzykowac-no chyba ze chcecie dzidziusia a nie potraficie jasno sie okreslic.Buziaki:*

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

              Jejku... oczywiście, ze można zajść w ciąże po stosunku przerywanym... Ręce się załamują...
              Zastanawiam się, jaka kobieta, która nie chce mieć dzieci, godzi się na coś takiego..? Jak można zaufać mężczyźnie, który w szczytowym momencie, raczej nie myśli TĄ głową?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                Stosunek przerywany to przecież NIE METODA antykoncepcyjna.
                Wydaje mi się ,że osoby ,które w pełni wykluczają ewentualne zajście w ciąże powinny wiedzieć ,że plemniki ,które są w stanie zapłodnić kobietę pojawiają się przed wytryskiem.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                  Wedlug mnie stosunek przerywany to nie metoda anty:P Plemniczki sa strasznie sprytne Znajduja sie rowniez w płynie ejakulacyjnym partnera

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                    napewno stosunek przerywany jest marną metodą antykoncepcyjną, ale z moich znajomych nikt po takim stosunku w ciążę nie zaszedł

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                      Oczywiście że to możliwe. Dziwię się, że jeszcze ktoś ma odwagę stosować tę formę antykoncepcji w XXI wieku. Po za tym co to za przyjemność, kiedy on myśli że zaraz musi wyskoczyć a ona cały myśli, żeby tylko wyskoczył. Dla mnie to zbyt stresujące.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                        Wszystkie mówicie, że nie znacie nikogo, komu urodziło się dziecko powstałe w wyniku stosunku przerywanego... Znajomi opowiadają Wam, w jaki sposób spłodzili swoje dzieci? Najwyraźniej moi są jacyś pruderyjni:>
                        W mojej własnej rodzinie miałam co najmniej 5 "wpadek" i nikt się nie dzielił ze mną szczegółami, jak do tego doszło. Kilka znajomych też zaszło w ciąże nie do końca wtedy, kiedy chciało, ale przecież nikt raczej nie pyta "co wy takiego robiliście?" Też niezbyt wierzę w skuteczność akurat tej metody i nie chciałabym męczyć męża, podobno to może doprowadzić u nerwicy do mężczyzny...

                        Mówi się, że jest XXI wiek, są tabletki anty (brałam kilka rodzajów, dopasowane przez lekarza po badaniach hormonów- źle wspominam), itp., ale osobiście preferuję metody naturalne- kalendarzyk (nigdy nie sam!) połączony z obserwacją śluzu, temperaturą i innymi objawami, no i oczywiście duże pokłady cierpliwości by podołać wstrzemięźliwości Decydujcie się na naturalne metody planowania rodziny tylko, jeżeli bardzo dobrze znacie swoje ciało, bo z tym nie ma żartów. Zdarza się podwójna owulacja, czy coś podobnego i bach! Osobiście stosuję ponad 3 lata i jak na razie działa. A jakby nie podziałało, to też nie ma tragedii, w końcu natura czasem pomaga nam zadecydować, że już czas

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                          nie chciałabym nikogo pouczać, ale stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną! w pełni zgadzam się z agniecha1793.
                          Nawet niewielka ilość wydzieliny z cewki mężczyzny przed wytryskiem zawiera plemniki, które mogą doprowadzić do zapłodnienia. Wnikliwym polecam serwis, w którym wypowiadają się na ten temat specjaliści seksuolodzy: o stosunku przerywanym

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                            ale to dziwne, że niektórzy wpadają przy stosunku przerywanym, a inni przy normalnym stosunku nie moga zajśc przez wiele lat...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ciąża po stosunku przerywanym??!!!

                              nie do rozszyfrowania jest ludzkie ciało zawsze będzie zadziwiać

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X