Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    a ja planuję sobie zrobić jakiś:-) już dawno o tym marzyłam...





    Skomentuj

    •    
         

      #32
      froch a jaki masz??

      Skomentuj


        #33
        A ja w ciąży przytyłam 10 kg, a już 10 dni po jest mnie mniej o 14kg!! Został tylko delikatny brzuszek, który mam nadzieje do wakacji zwalcze

        Skomentuj


          #34
          patiew ja mam trybala(tribala) wzdłuż kregosłupa.a Ty co masz.
          bolało mnie jak diabli..jakbym wiedziała ze tak boli to pewnie bym sobie nie zrobiła. a na poprawkę nie poszłam....a to juz ponad 2 lata

          Skomentuj


            #35
            moja figura po porodzie była całkiem ok - miałam tylko trochę rozciągnięta skórę na brzuchu, ale smarowałam się ujędrniaczami i kremami na rozstępy i było ok. zostały mi jeszcze lekkie boczki, ale zapisałam się od nowego roku na aerobik i zamierzam się ich pozbyć. gorzej s problemami wewnątrz organizmu, bo kompletnie rozregulowałam sobie jelita - zaparcia po ciąży dokuczają mi chyba jeszcze bardziej i tylko na to nie mogę znaleźć sposobu, a picie dużej ilości wody mineralnej czy jedzenie suszonych śliwek niewiele daje.

            Skomentuj


              #36
              Jestem z mojego wyglądu zadowolona.Pomimo że mam ogromne roztępy,które wyglądają tak jakbym miała poparzoną skóre.Żaruje sobie że wyglądam jak lampart bo rozstępy to długie i szerokie ciemnosine pionowe pasy.Może minusem są te rozstępy ale są też i plusy.Po ciąży mam większe piersi a zawsze miałam kompleksy,że są za małe.Po porodzie zostało mi 17 kg.więcej ale szybko to zrzuciłam. Mojemu mężowi nie przeszkadzają rozstępy i nigdy nie przeszkadzały.Po urodzeniu dziecka czuję sie bardziej kobieco jeśli chodzi o mój wygląd.
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                #37
                Bardzo szybko schudłam po porodzie.Karmiłam piersią a że mój synek ma skazę białkową to byłam długo na ścisłej diecie.Wróciłam do dawnej wagi,tylko skóra na brzuchu rozciągnięta i jak za dużo zjem to idzie wszystko w brzuszek
                PATRYK 17.04.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  ehhhhh ja tez jedyne na co narzekam to ten okropny wiszacy bebech i rozstepy na nim A najgorsze jest to ze nie karmie cycem wiec moge jesc wszystko a nie bardzo umiem odmowic sobie slodyczy buuuu

                  Skomentuj


                    #39
                    ja tez powinnam nie jeść słodyczy bo zostało kilka kilo,a brzuch totalnie duzy obwisły i te paskudne rozstępy....
                    na udach tez zrobiły mi się te paskudztwa

                    chodzę do solarium to mniej widać i samopoczucie troszkę lepsze...

                    Skomentuj


                      #40
                      ja przytyłam ponad 30 kgteraz jestem już 8 msc. po ciąży i zostało mi 12 kg nadwagiratunku!!! ja nie chcę tak wyglądać!!!ograniczyłam jedzenie do 3 posiłków dziennie łykam tabletki zwalczające tkankę tłuszczową (od 2 tyg.)i nie widzę poprawy!!!a co dziwne po ciąży byłam chudsza bo wciskałam się w ubrania przed ciążą co gorsza to mój partner cały czas ma do mnie o to pretensję nie wiem co robić chyba zostanę anorektyczką

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        ja przytyłam w ciąży 21 kg. przed ciążą ważyłam 50kg a teraz 63!!!!!!!!!!!! i niby nie wyglądam tak strasznie bo wszyscy mówią że nareszcie mam troche ciała na sobie no ale nie mieszcze się w żadne ciuchy sprzed ciąży i to wpędza mnie w kompleksy i budzi nostalgie za dawną nienaganna figurą. jedynym plysem jest to że mam ładniejsze i większe piersi

                        Skomentuj


                          #42
                          Mi udalo sie dsc szybko schudnac po ciazy a teraz przez zime znowu mampare kilo za duzo jak sie tylko troche ociepli wskakuje na rower.Brzuch tez moglby byc troche bardziej plaski a piersi wiksze ale ogolnie nie jest zle(wchodze w ciuchy sprzed ciazy tylko niektore spodnie sa za ciasne).

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez olusia Pokaż wiadomość
                            w ciazy przytylam 23 kg... w ciagu 6 tygodni zgubilam 17kg niestety zostalo jeszcze 6 niby wchodze w ubrania w ktorych chodzilam zanim zaszlam w ciaze (oczywiscie nie we wszystkie!!!) ale nie jestem zadowolona ze swojego wygladu... a do tego jeszcze te paskudne rozstepy:/ no coz... ale jak patrze na nasza kochana coreczke to nie przeszkadzaja mi tak bardzo ani dodatkowe kg ani rozstepy ktore w koncu widze tylko ja i moj maz... a poza tym jestem nie cale 2 miesiace po porodzie i licze na to ze jeszcze uda mie sie zrzucic pare kg
                            u mnie prawie identycznie tylko jestem 2 lata po porodzie
                            ale wezmę się za siebie z nostalgią wspominam jak po pierwszej ciąży ważyłam 49 kg


                            Skomentuj


                              #44
                              a ja jestem zadowolonamam troszke kilo wiecej niz przed ciaza ale ciagle slusze wygladam lepiejrozstepow nie mam celulit znikl po ciazy piersi po karmieniu tez juz odzyly.kiedys ogladali sie za mna chlopcy a teraz mazczyzniczuje sie bardziej kobieca.
                              wspolczuje dziewczynom ktorych partner potrafi dobic ze za gruba czy cos
                              shannon

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja w ciazy przytylam 15kg,jestem pol roku po porodzie i spadlam 11kg,uf jeszcze cztery i zaloze ciuchy z przed ciazy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X