Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wygląda peeling chemiczny?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak wygląda peeling chemiczny?

    Na czym polega peeling chemiczny i czy można go zastosować do wszystkich rodzajów cery czy są jakieś przeciwwskazania?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

    peeling chemiczny złuszcza martwy naskórek i dzięki temu wygładza skórę. podstawą tego peelingu są czynne związki chemiczne, które są tak dobrane aby wywołać pożądany przez nas efekt. wydaje mi się, że z zabiegu mogą skorzystać osoby o niskim progu bólu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

      To ten peeling tak boli?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

        Wiesz co mnie nie bolał, a robiłam zabieg salicylic peel dermaquest w krakowskiej klinice vesuna. teraz muszę odczekać trzy tygodnie przed kolejną sesją. z resztą jak chcesz sobie na ten temat poczytać to tutaj wklejam linka do artykułu na temat tego zabiegu : xxxxx . generalnie chciałam odmłodzić skórę oraz zlikwidować przebarwienia. już po pierwszej sesji widzę progres, więc nie mogę się doczekać aż zakończe całą sesję.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 18:02. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

          gabrijellla, a w ktorym punkcie bylas? na dobrego pasterza czy w bonarce? bo na pasterza mam blizej, a nie wiem czy w obu punktach swiadcza te same uslugi czy to moze jest jakos podzielone.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

            Jednym z moich postanowień noworocznych było właśnie zadbanie o kondycję mojej twarzy. W klinice Neonia w Krakowie zaproponowali mi właśnie zabieg peelingu chemicznego xxxx efekt naprawdę fajny. I nie stresuj się, mnie też zabieg nie bolał, wybieram się ponownie
            Last edited by disne; 23-06-2020, 18:02. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

              W Vesunie byłam na Dobrego Pasterza aczkolwiek w obu punktach mają taką samą ofertę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

                Dzięki Właśnie będę się zapisywać na zabieg, a ty już po całej sesji?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak wygląda peeling chemiczny?

                  Hej
                  Ja ostatnio skorzystałam z peeling chemiczny warszawa w tej klinice: xxxxx i jestem zachwycona efektem! Moje przebarwienia oraz suchość skóry zostały znacznie zredukowane, zaraz po wykonaniu zabiegu skóra była nawilżona, rozświetlona oraz napięta. Serdecznie polecam!
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 18:03. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X