Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Osobiscie lubie podróżować wiosna czy jesienią Nadal sa ładne słoneczne dni, jednocześnie jest mniej turystow no i można sobie spokojniej wypocząć. A nie męczyć sie w tłumie turystów jak to bywa w miesiącach letnich.

    Na jesień proponowałabym dwie miejscowości nadmorskie:
    Kołobrzeg
    Gdańsk

    Jest tam zdecydowanie wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Noclegów możecie poszukać tutaj: https://www.blueapart.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      My to jednak lubimy polskie morze, ale równie mocno kochamy także podróże zagraniczne. Jak tylko znajdujemy fajną opcję last minute to korzystamy. W tym roku tak robimy. Mamy sprawdzone biuro podróży https://www.traveligo.pl/last-minute. Mieliśmy już z nimi kilka wyjazdów i wszystkie były udane, więc w sumie to nie mamy żadnych powodów, zeby nie jechać z nimi wespół z dziećmi.

      Skomentuj


        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Zależy ile lat ma dziecko
        Polska: góry stołowe, Bieszczady, mazury, polskie morze
        zagranica: Grecja Paralia, Włochy, Hiszpania np. Walencja (mało turystów, niedrogo i duże plaże)

        Skomentuj


          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          My na wakacje jedziemy do Ustki. Fajne letnie ciuszki zamówiłam synkowi na stronie psoty.com będą idealne na plażę.

          Skomentuj


            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            w centrum Polski jest bardzo dużo atrakcji. Jeśli ktoś wybiera się do Łodzi to polecam jako nocleg i świetne zaplecze gastronomiczne Hotel DIAMENT w ZgierzuSuper lokalizacja bo wszędzie blisko a hotel nowy, zadbany i blisko lasu.

            Skomentuj


              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Ja tam wybieram PKS

              Skomentuj


                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Moim zdaniem z dzieckiem można jeździć wszędzie i najlepiej zabierać maluchy na wakacje od najmłodszych lat. To wspaniały czas dla całej rodziny!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Może nad polskie morze?

                  Skomentuj


                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    My się wybieramy w kilka miejsc w tym roku. Jedziemy też w okolice Pragi autokarem a na miejscu wynajmujemy samochód. I zwiedzamy okolicę. Oczywiście i samą Pragę bo jakby inaczej. Smart Kid Belt w takim przypadku fajnie zabezpieczy nam dziecko w samochodzie.

                    Skomentuj


                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Osobiście zawsze zwracam uwagę na to, czy przy wynajmowanych domkach znajdują się jakieś baseny ogrodowe. Dzieciaki szaleją za woda, a jak jest bardzo gorąco to i sam się schłodzę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Przede wszystkim, warto pomyśleć o wygodzie podczas podróży - warto zacząć od sprawdzenia czy aby do Twojego wózka nie pasuje idealnie jakiś z plecaków od https://www.brytyjka.pl/plecak-do-wo...i-cid-252.html to ciekawe i wygodne rozwiązanie w podróży ale i na co dzień.

                        Skomentuj


                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          My w tym roku z naszym małym Piotrusiem wybieramy się do Pragi. Postanowiliśmy zrezygnować z krajów o cieplejszym klimatem ze względu na naszą pociechę i zdecydowaliśmy się na podróż do fascynującej Czeskiej stolicy. Nie kombinowaliśmy i skorzystaliśmy z oferty tego biura - https://www.europol.com.pl. W związku z tym, że jest to wycieczka objazdowa, zobaczymy wiele interesujących i pięknych miejsc, do których należą między innymi: klasztor na Strahowie, ogrody Wallensteina czy też słynny most Karola. Już nie możemy doczekać się naszej wycieczki.

                          Skomentuj


                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Jakbym ja to wiedział to na pewno bym o tym napisał.Takim już jestem człowiekiem tak naprawdę.
                            https://www.lkt.com.pl/wiatrak-na-upalne-dni/

                            Skomentuj


                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              Wszystko zależy od budżetu, ale uważam, że nie ma też co za bardzo oszczędzać no nie xd Ja rok byłem na Mazurach w Sierpniu, a w Lipcu w Grecji.

                              Skomentuj


                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Szczerze to jeszcze nie wiem...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X