Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

    Jakie metody stosujecie by zakończyć u dziecka ssanie piersi?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

    Również ponawiam pytanie. Czy znacie jakieś sposoby, aby nie trzeba było przetrzymywać płaczy maluszka, bo mi serce pęka gdy wiem czemu mała płacze a ja świadomie jej tego nie daje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

      u mnie niestety maluszek sam po pewnym czasie odrzucił pierś. tak w sumie z dnia na dzień w niewyjaśnionych okolicznościach. Słyszałam jednak że są też tabletki na to żeby mniej mleka produkować

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

        Dobrą metodą na odzwyczajenie dziecka od piersi jest stopniowe zmniejszanie ilości karmień. Dobrym sposobem na zahamowanie laktacji jest picie naparu z szałwii


        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          Dobrą metodą na odzwyczajenie dziecka od piersi jest stopniowe zmniejszanie ilości karmień. Dobrym sposobem na zahamowanie laktacji jest picie naparu z szałwii
          Też stopniowo odstawiałam, tzn. zmniejszałam ilość karmień. Najpierw przestałam przystawiać w dzień. Potem zaś radykalnie odstawiłam od porannego i wieczornego karmienia.

          Laktacja sama zanikała, nic nie stosowałam na jej zahamowanie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

            mojemu synkowi wystarczyło zrobić mleczko i podać w butelce. Po tym lekkim najedzeniu się pierś dla niego była już niepotrzebna. Wolał łatwiersze zdobywanie pokarmu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak oduczyć dziecko ssania piersi?

              Powoli zmniejszać liczbę karmień najlepiej. A jeśli dalej nie pomaga to nie sprawdzałam, ale słyszałam, że dobrze jest smarować brodawki np. gencjaną lub cytryną.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X