Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

    My na początku mieliśmy tą butelkę i nam nie przypasowała, ani mi ani synkowi, myślałam, że przez mleko nie chce pić, ale zmiana butelki rozwiązała sprawę. I wpadł na to mój mąż haha Po przeczytaniu opinii w internecie i opinii koleżanek wybraliśmy butelkę Chicco Natural Feeling jest idealna delikatny silikon, jest antykolkowa i kształtem przypomina pierś mamy synek od razu się uspokoił przy karmieniu Szczerze polecam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

      my od narodzin synka mamy butelki *********shake, na początku 180 ml a później 220 ml. Adaś nigdy nie miał problemów z kolkami więc myślę że te butelki mają jakiś wpływ i działają. Przede wszystkim mają sitko dzięki któremu mleko dobrze rozprowadza się i nie ma grudek.

      Skomentuj


        #18
        Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

        butelka fajna i jak dla mnie łatwa w obsludze. Wygodna, poręczna i rzeczywiście podczas kolek byla bardzo pomocna, posiada fajnie wyprofilowany smok

        Skomentuj


          #19
          Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

          moja koleżanka miała i też była zadowolona, jednak ja znalazłam butelkę z ********* shake i uważam, że jest lepsza. Ma taką miękką końcówkę i sitko, które razem sprawiają, że mleko przepływa równomiernie i Mały nie łyka niepotrzebnie powietrza i tym samym nie ma kolek. Dodatkowy plus

          Skomentuj


            #20
            Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            no no tak zachwalasz że chyba się na nią skuszę przy drugim dziecku aż jestem jej bardzo ciekawa. Czy ktoś z Was jeszcze jej używał?
            Dominika moja koleżanka ma tą butelkę i jest z niej mega zadowolona.Chwali jej zalety i wszystkim poleca. Więc gdy tylko spotkasz ją w sklepie to kupuj dla małej ,, Fasolki"

            Skomentuj


              #21
              Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

              Słyszałam i czytałam naprawdę bardzo dobre opinie na temat tej butelki. Cena też nie jest jakaś bardzo wygórowana, więc warto spróbować.

              Skomentuj


                #22
                Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                U nas się nie sprawdziła. Mały miał czkawkę po karmieniu często, a do tego nie lubił smoczka... kolek nie miał, ale i tak zmieniliśmy na *********shake i kolki też się nie pojawiły, więc polecam ze swojej strony bardziej tą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                  Mamy i kilka razy podałam w niej synkowi mleko, ale jakoś nie chciał z niej pić. Chyba przyzwyczaił sie do tej swojej starej butelki i ostatecznie zrezygnowałam w podawania w niej mleka synkowi. Ale tez wie.le dobrego o niej słyszałam i cena nie jest wygórowana. Jak maluszek ma kolki to warto zakupić.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                    ostatnio byliśmy na zakupach i mamy upatrzonych kilka butelek antykolkowych jednak postanowiłam najpierw zapoznać się z opinaniami i dopiero zakupić którąś .

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                      Szczerze mówiąc to na początek nie polecam, kupować wielu butelek, bo to tak naprawdę maluch będzie decydował, która akurat mu przypadnie do gustu.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X