Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią a kaszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie piersią a kaszka

    Witam!
    Jestem mamą czteromiesięcznego synka. Karmię piersią i zastanawiam się czy mogę na noc podać mu butelkę mleka z kaszką? Czy Wy dokarmiałyście swoje dzieci? Dodam, że Franek po wieczornym karmieniu o godz. 20, budzi się o 23, 1, 3, 5 i 7. Może dzięki kaszce pospałby dłużej.
    Franciszek 12.09.2014 <3
  •    
       

    #2
    Odp: Karmienie piersią a kaszka

    ja wprowadzałam kaszkę pod koniec 5 miesiąca Jeśli chcesz możesz spróbować może jak maluszek będzie syty to i dłużej pośpi Ja tak tabelkowo wprowadzałam o co pisało w tabelach wg żywienia

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karmienie piersią a kaszka

      Dokładnie ja też wszystko kontrolowałam przez schemat zywienia niemowlat także jak dla mnie bardzo pomocny

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karmienie piersią a kaszka

        I co Twój maluszek przy karmieniu piersią chętnie je kaszkę ? Moja zaciska buzie i nic jej dać nie mogę. Tylko cycek i koniec ;/ Chciałam jej cos wprowadzać już dawno ale niestety nie ma opcji. Ma już ponad 7 miesięcy i tylko mamy cycuś buuu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Karmienie piersią a kaszka

          Mój synek od początku bardzo ulewał(refluks nas spotkał niestety) i żeby mniej ulewał to zaczęłam mu zgęszczać mleko specjalną substancją zagęszczającą, nazywa się Bebilon Nutriton i przy okazji zaczął mi przesypiać całe noce na tym zagęszczaczu(jak miał 1,5 miesąca spał do 6:30, a jak już miał 2,5 miesiąca to spał do około 07:00) także jeżeli ktośboi się zagęszczać dziecku mleko np kaszką manną to polecam ten zagęszczacz, choć nie powiem troszkę jest drogi, bo jedno opakowanie 135 g kosztuje około 25 zł (ja znalazłam aptekę, w której płaciłam 21zł + jakieś tam grosze). Pozdrawiam !

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karmienie piersią a kaszka

            ehhh moja nie ruszy - a zapewne dużo lepiej by w nocy spała, no ale nie wcisne jej nic do buzi prócz cycka. A chciałabym by zjadła chociaż troszkę czegoś innego. Próbowałam z kaszą dałam jej w specjalnej butelce w kształcie smoczka, podawałam w sposób jak daje pierś była głodna, no ale nie dała się oszukać :/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karmienie piersią a kaszka

              Ja mimo, iż karmiłam piersią to około 5-6 miesiąca zaczęłam podawać dziecku kaszkę na noc właśnie po to, aby dłużej spało ponieważ córka często się budziła w nocy. Z tym, że ja kaszkę podawałam łyżeczką ponieważ córka w ogóle nie używała butelki.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karmienie piersią a kaszka

                Ja kaszkę podałam dopiero po skończeniu 5miesięcy. Bałam sie wcześniej żeby nie było problemów z brzuszkiem. Jednak moja koleżanka dała już po 4miesiącach i bez problemowo sie to odbyło

                Skomentuj

                       
                Working...
                X