Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aloes i ranki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aloes i ranki

    Czy okłady z aloesu można robić na rozdrapaną skórę? Sąsiadka (starsza pani) mi mówiła, że to pomaga w gojeniu się ran (ranek)?
  •    
       

    #2
    Tak, aloes jest bardzo wartościową rośliną i na pewno pomaga w gojeniu się ran. Nie zaszkodzi!

    Skomentuj


      #3
      I jak zastosowałaś, mam nadzieję że pomogło

      Skomentuj


        #4
        Hej, witaj!
        Zastosowałam. Poszłam do sąsiadki, bo ona ma aloes w doniczce, dała mi kilka "listków" i kazała przyłożyć ten miąższ. Bałam się trochę, że mogę tylko pogorszyć sprawę, ale nie, zaczęło się ładnie goić.
        Jednak takie metody ludowe działają, a nie tylko apteka!

        Skomentuj


          #5
          słyszałam, że to działa

          Skomentuj


            #6
            dziala,moja babcia przykladal na rane po operacji i ladnie sie zagoilo

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez misiaczek5 Pokaż wiadomość
              Czy okłady z aloesu można robić na rozdrapaną skórę? Sąsiadka (starsza pani) mi mówiła, że to pomaga w gojeniu się ran (ranek)?
              To może działać. Kiedyś koleżanka mówiła mi że dzięki aloesowi pozbyła się hemoroidów...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Działa, działa! Moja babci też mi przykładała aloes na ranki i zawsze bardzo ładnie się goiły.


                Skomentuj


                  #9
                  Aloes jest swietny na oparzenia ,tradzik,podraznienia.mi zawsze pomagal ale o tym ze na ranki mozna go stosowac nie slyszalam...fajnie ze mozna sie czegos nowego dowiedziec

                  Skomentuj


                    #10
                    Działa w 100%

                    Jak byłam mała to miałam bardzo dużą ranę na obu nogach, przecięcie aż do kości, do dziś mam blizny, rodzice nie poszli ze mną do lekarza bo wiedzieli, że nie dam się nawet dotknąć tak się bałam, strasznie wrzeszczałam, wyszła bym z siebie, gdyby ktokolwiek chciałby mnie dotknąć.
                    Rodzice obkładali mi te rany przeciętymi liśćmi od aloesu i faktycznie wszystko się ładnie zagoiło nie ropiło się i nie było żadnych komplikacji.
                    A sprawa była poważna bo przez dwa, trzy tygodnie nie mogłam chodzić, stanąć na nogi jedynie na czworaka.
                    To naprawdę działa.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Działa w 100%

                      aloes na ranki na prawde pomaga, mi mama zawsze stosowala go jak zrobilam sobie "kuku" za młodu P

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Aloes i ranki

                        kiedy bylam mala stosowalam na podrazniona skore, zawsze przynosil ukojenie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Aloes i ranki

                          Oczywiście, że tak. Nie robimy na krwawiącą. Aloes bardzo fajnie radzi sobie z opryszczka na wardze. Trzeba przekroic liść aloesu i tym sokiem smarować zmienione chorobowo ranki.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X