Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiek Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wiek Mamy

    heeej!

    ja mam 22 lata i blisko 8-miesięcznego dzidziusia.
    Czytałam wypowiedź Dynio i mam ten sam problem. Wyglądam młodo i widzę spojrzenia starych babek. Pewnie sobie myślą'taka młoda, a już ma dziecko'. I wkurza mnie to. To znaczy na początku wkurzyło jak nie wiem,ale teraz już na to nie reaguje i nie martwię się tym.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wiek Mamy

      Mam czworo dzieci, wszystkie rodzilam pod 40-stke Porody naturalne.

      Skomentuj


        Odp: Wiek Mamy

        ja ma dwie córki, pierwszą adoptowałam jak miałam 30 lat, drugą urodziłam jak miała 36 lat także w dojrzałym wieku zostałam młodą mamą
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Wiek Mamy

          Napisane przez Myssia Pokaż wiadomość
          heeej!

          ja mam 22 lata i blisko 8-miesięcznego dzidziusia.
          Czytałam wypowiedź Dynio i mam ten sam problem. Wyglądam młodo i widzę spojrzenia starych babek. Pewnie sobie myślą'taka młoda, a już ma dziecko'. I wkurza mnie to. To znaczy na początku wkurzyło jak nie wiem,ale teraz już na to nie reaguje i nie martwię się tym.
          hehe miałam to samo bo ja w wieku 19 at wyglądałam na 14 więc spojrzenia były wyraźne
          teraz też są ale politowania jak idę z 3 dzieci i czasem mnie to wnerwia powiem Wam ale przeważnie to olewam


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Wiek Mamy

            24

            Skomentuj


              Odp: Wiek Mamy

              Pierwszy synek w wieku 36 lat, kolejne dzieci w wieku 39 i 40 lat.

              Skomentuj


                Odp: Wiek Mamy

                Ja zostałam mamą w wieku 18 lat,a następnie jako 20 latkaWiec jestem dość młodą mamą..obecnie mam prawie 22 lata.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wiek Mamy

                  Pierwszą córeczkę urodziłam mając 20 lat, synka- 26, a najmłodszą pociechę- 31. Teraz mam 34 lata i oczekuję na czwartego członka naszej dużej rodzinki






                  Skomentuj


                    Odp: Wiek Mamy

                    ,,Naście" - osiemnaście.

                    Skomentuj


                      Odp: Wiek Mamy

                      23 kiedy urodziłam pierwsze dziecko a za 2 miesiące mniej więcej spodziewam się drugiego i mam 24 lata
                      Agnieszka[/COLOR]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wiek Mamy

                        Ja urodziłam dokładnie w moje 21 urodziny ;-) Taka mała niespodzianka :-D





                        Skomentuj


                          Odp: Wiek Mamy

                          pierwsze 28, a drugie planuję w wieku 29, idąc za ciosem, mam nadzieję, że się uda, będzie 2 lata różnicy między dziećmi. mam nadzieję, że będzie ok.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X