Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hit Babyonline.pl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Hit Babyonline.pl

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Właśnie czasem nagle jest sporo nowych postów a czasem cisza widać że konkurs na aktywność już zakończony :P

    Dziękujemy za informację. Czekamy cierpliwie bo już wiemy że jest po co

    Hurra choć tak na prawdę doczekam się jutro
    jutro jutro


    a gdzie była informacja, że konkurs na najaktywniejszą fankę forum jest zakończony?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Hit Babyonline.pl

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      jutro jutro


      a gdzie była informacja, że konkurs na najaktywniejszą fankę forum jest zakończony?
      Jej aż nie wiem co napisać... Jakoś tak wyszłam z takiego założenia że zakończone bo mało osób się udziela a tu taka niespodzianka
      Ciekawa jestem bardzo co redakcja wymyśli na jutro choć w tym tygodniu jestem dużo rzadziej niż w poprzednim bo moje biedactwo jest chore

      Skomentuj


        #48
        Odp: Hit Babyonline.pl

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        Jej aż nie wiem co napisać... Jakoś tak wyszłam z takiego założenia że zakończone bo mało osób się udziela a tu taka niespodzianka
        Ciekawa jestem bardzo co redakcja wymyśli na jutro choć w tym tygodniu jestem dużo rzadziej niż w poprzednim bo moje biedactwo jest chore
        super, że Ci się udało wygrać kocyk jest super a woreczek też u nas ma wiele zastosowań , ja jestem mało bo pomagam mężowi bo realizują ważny projekt i załatwiam im przez telefon różne rzeczy , dla synka życze zdrówka - teraz wszyscy na około chorują niestety u mnie w okolicach ospa panuje =/ grypy i przeziębienia też niestety

        Skomentuj


          #49
          Odp: Hit Babyonline.pl

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          super, że Ci się udało wygrać kocyk jest super a woreczek też u nas ma wiele zastosowań , ja jestem mało bo pomagam mężowi bo realizują ważny projekt i załatwiam im przez telefon różne rzeczy , dla synka życze zdrówka - teraz wszyscy na około chorują niestety u mnie w okolicach ospa panuje =/ grypy i przeziębienia też niestety
          i moja się załapała na zapalenie oskrzeli ale na szczęście to takie pogodne dziecko że nawet jak chora to aż tak bardzo nie marudzi

          Skomentuj


            #50
            Odp: Hit Babyonline.pl

            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            i moja się załapała na zapalenie oskrzeli ale na szczęście to takie pogodne dziecko że nawet jak chora to aż tak bardzo nie marudzi
            zdrówka zycze - teraz wszyscy chorują - brak zimy robi swoje ;/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Hit Babyonline.pl

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              i moja się załapała na zapalenie oskrzeli ale na szczęście to takie pogodne dziecko że nawet jak chora to aż tak bardzo nie marudzi
              Współczuje mój chorowitek też cały czas uśmiechnięty ale ten przeklęty katar i kaszel tak go męczą Zdrówka dla małej :*

              Skomentuj

                     
              Working...
              X