Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kurteczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kurteczki

    Dziewczyny kupilyscie juz dla swoich pociech kurteczki wiosenne?? jesli tak pochwalcie sie jakie , j nie mam pomyslu jakie w tym roku fundnac moim....
  •    
       

    #2
    Odp: kurteczki

    kupiłam, w tym roku postawiłam na minimalizm prostotę wręcz. Kurteczki są sztruksowe, proste zapinane na dwa rzędy guzików koloru czekoladowego. Wyglądają trochę tez jak chłopięce (prawdę powiedziawszy są po dwóch chłopcach - bliźniakach) ale stosując dodatki np broszki, przypinki można dodać im dziewczęcego uroku ja już chyba mam dość tych wszechobecnych różów, landrynek itd :/ kurteczki będą pasować do wszystkiego i jestem zadowolona z zakupu. Być może później dodam focię na początku myślałam o płaszczykach - nawet upatrzyłam sobie z NEXT'a ale po zastanowieniu stwierdziłam, że chcę coś co będzie pasować i do sukieneczki i do spodni sportowych. A tak jakoś nie widzę eleganckiego płaszczyka + spodnie dresowe
    Te kurtki będą pasować bo są neutralne, a zmieniając broszkę/ przypinkę zmieniam wygląd kurteczki z bardziej sportowego na elegancki. Oszczędziłam zatem pieniążki na dwa zakupy - przeznaczę to na dooobre buty







    Skomentuj


      #3
      Odp: kurteczki

      u mnie dziewczyny chca koniecznie fioletowe... ale u mnie w "mieścinie" ani widu ani słychu o fioletowych kurteczkach;/ musze im jakies inne kupic....

      Skomentuj


        #4
        Odp: kurteczki

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        u mnie dziewczyny chca koniecznie fioletowe... ale u mnie w "mieścinie" ani widu ani słychu o fioletowych kurteczkach;/ musze im jakies inne kupic....
        poszukaj na allegro, tam można znaleźć fajne rzeczy, a jeśli nowe to sprawdzasz wymiary kurteczki ew możesz się umówić na wymianę na większe jesli będą nie takie. Mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło niczego kupić za małego zresztą mam konkretne marki, które znam i wiem jak dobierać rozmiar do wieku. Poszukaj, wybór jest na prawdę duuuuży.







        Skomentuj


          #5
          Odp: kurteczki

          Często robie zakupy na C&A online są tam fajne kurteczki i fioletowe tez ja mam na oku tą cena nie jest ale posłuzy jeszcze na jesień bo to 3 w 1, lub ta druga z nadrukiem,
          ja sobie zdaje sprawe ze Ty kochana musisz x2

          ALBO CAŁKIEM NIE DROGO http://allegro.pl/kurtka-wiosenna-dl...097642777.html
          Attached Files
          Last edited by koliberek71; 21-03-2013, 13:28.


          Skomentuj


            #6
            Odp: kurteczki

            Ja kupilam sportowa czerwona i blekitny bezrekawnik a zawsze kupuje na wyrost wiec z zeszlego roku mamy jeszcze 2 skorki czarna i brazowa, 2 bezrekawniki i katane jeansowa ha ha takze teraz bede stroic coreczke jak sie urodzi

            A te z c&a szczetze polecam my kupilsmy zimowa 3w1 i do tego uzywana i jest super, zreszta polowa ubran mego syna jest z tej firmy





            Skomentuj


              #7
              Odp: kurteczki

              koliberek ladna kurteczka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kurteczki

                Cieszę się że Ci się podobają tylko ceny...


                Skomentuj

                       
                Working...
                X