Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy kupić dziecku telefon?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy kupić dziecku telefon?

    W jakim wieku kupić dziecku telefon?


    Kiedy Wy kupiłyście telefon komórkowy swojemu dziecku?

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

    nie kupiłam, ale dostało: stary, nieużywany, nie smartfon, żeby miał. Jak miał 9 lat. Używa sporadycznie, raczej do odbierania telefonów od nas i jako zegarek. Raczej nie nosi do szkoły, nie ma potrzeby.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

      Myślę, że podejście mangustyny2 jest słuszne. Pierwsze modele telefonów nie powinny być tradycyjne i służyć tylko do wykonywania ważnych połączeń. Gdy dziecko trochę podrośnie i stanie się nastolatkiem, można pomyśleć o lepszej inwestycji.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

        jestem podobnego zdania. Pamietajmy,że kupując lepszy telefon narażamy nasze dzieci na to, że bardzo szybko mogą mu go ukraść, a chyba ne o to chodzi.Telefon ma nie służyć do zabawy tylko do kontaktu z rodzicami

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

          Mój brat kupił właśnie swojemu 6 latkowi telefon na kartę. No jak dla mnie to jednak troche za wcześnie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

            Myślę że nie wcześniej niż 3- 4 klasa szkoły podstawowej. Każdy ma jednak inne podejście do tego ale my z mężem nie chcemt zbyt wcześnie dawać dziecku telefonu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Myślę że nie wcześniej niż 3- 4 klasa szkoły podstawowej. Każdy ma jednak inne podejście do tego ale my z mężem nie chcemt zbyt wcześnie dawać dziecku telefonu
              też uważam że taki wiek jest najlepszy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kiedy kupić dziecku telefon?

                Ja do dnia dzisiejszego nie kupiłam i myślę że tak szybko nie kupię ale...
                pozwalam od czasu do czasu korzystać (oglądać bajki czy pograć sobie w gry edukacyjne na swoim smartfonie) Vertis 4012 jest naprawdę mocny.
                Wielokrotnie spadł na podłogę czy tez był zalany i hmmm dalej działa.
                Dobry telefon dla aktywnej mamy

                Skomentuj

                       
                Working...
                X