Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chce do nikogo iść

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie chce do nikogo iść

    Mam problem z moją 2latką. Victoria ostatnio nie chce do nikogo pójść, tzn krzyczy, płacze, utrzepi sie mojej nogi i za nic nie pójdzie do dziadków, wujków itp, najdziwniejsze jest to, że dzieje się tak tylko wtedy gdy idziemy do tych dziadków, trwa to jakieś 20-30 minut ta histeria potem jej przechodzi, ale jak dziadkowie przyjdą do nas, to jest radość i jeee baba przisła. Nie wiem dlaczego ona tak histeryzuje, zawsze jak chce ja zostawić u mamy mojej to musze wcześniej przychodzić, żeby się zaaklimatyzowała przy mnie dopiero potem moge wyjść, nigdy tak nie miała, nie wiem może to ten wiek, ona coraz więcej się buntuje, nawet na ulicy potrafi mi dać w kość kładzie sie krzyczy ludzie myślą że jej coś robie chyba bo tak zawsze dziwnie na mnie patrzą. Przeczekać? Może jej to przejdzie z wiekiem? To moje pierwsze dziecko więc nie wiem, mam 3 letnią kuzynke która do teraz jest małą buntowniczką.





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście


    #2
    Odp: Nie chce do nikogo iść

    jak dla mnie to normalne zachowanie u dwu latka. Przerabiałam to sezonowo raz z jednym raz z drugim. Histerią się nie przejmuj takie dziecko nie do końca kontoluje swoje emocje a poza tym próbuje zwrócić Twoją uwagę i wyegzekwować to co chce. Jeżeli ulegniesz to będziesz to miała za każdym razem. jeden z moich synów jest tak uparty że potrafił godzine drzeć sie jak opętany jeżeli coś chciał a ja mu tego nie pozwalałam wziąść ( a czasem to nawet nóż do zabawy chciał) Zawsze przeczekałam aż sie uspokoił i potem spokojnie tłumaczyłąm. no i tym sposobem w miare szybko mu przeszło.
    A co do płaczu kiedy wychodzisz to ja poszłam do pracy kiedy mieli 9 miesięcy i przyjeli to dobrze ale co jakiś czas mam takie historie i to do dzisiaj choć maja 4 lata. dla dziecka po prostu rodzice zawsze będą najważniejsi,więc próbują ich zatrzymać, z tatą nie ma problemu bo wychodzi jak jeszcze śpią Ja zawsze mówię im wtedy że mama ich kocha, wychodzi bo musi ale wróci i wychodzę płacz cichnie kiedy dochodzę do windy.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie chce do nikogo iść

      DZieci mają różne etapy i trzeba czasem zagryźć zęby i przeczekać. Nic na siłę, bo to nic nie da i mozebyć jeszcze gorzej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nie chce do nikogo iść

        To jest tylko taki etap w rozwoju dziecka. Trzeba go przeczekać i na pewno w końcu przejdzie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X