Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    diabelecke mnie też kopie , wieczorami .dziś troche się zle czuje byłam z mamą w sklepie i tak strasznie się zmęczyłam , kasjerka pogratulowała mi , nawet nie sądziłam że już tak po mnie widać chodzi o brzuszek.
    Byłam też na dziale dziecięcym, było tyle fajnych pięknych ciuszków , bucików smoczków butelek itp. ale nic nie kupiłam, mam już dość chyba patrzenia na te wszystkie kolorowe rzeczy , chyba muszę odpocząć.
    Pozdrawiam:*

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
      A moje kochanie zrobiło nam niespodzianke i jest teraz z nami
      Ale niestety w poniedziałek o 5 rano bedzie wracał do pracy
      My sobie dzisiaj pójdziemy gdzieś na kolacyjke i może do kina
      Milutkiej zabawy wam życze
      Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

      Skomentuj


        no to zalapalysmy sie jeszcze na styczen wczoraj moja mala przyszla na swiat!idealnie w terminie. oj kazdej zycze takiego porodu. skurcze zaczely sie kolo 5 wody odeszly mi w drodze do szpitala(ups) gdzies o 7.30 o 8 bylam w szpitalu okazalo sie ze mam 6 cm rozwarcia a gdzies kolo 11 mialam juz parte skurcze w co nawet polozna nie chciala mi uwierzyc bo to za wczesnie a kiedy o 12 mnie badala stwierdzila ze rzeczywiscie juz glowka wychodzi. w koncu uwinelam sie do 13.11. mala wazy 3.77kg jestesmy juz w domku mala dostala jedzonko i teraz sobie grzecznie spi jestem taaaaaaaaka szczesliwa!!!



        Skomentuj


          Dobrywieczór Paniom!
          No ja od wczoraj walczę z depresją! Jestem obolała, okopana, co jakiś czas mam skórcze i dosłownie czuję się jakby mi ktoś (za przeproszeniem) kopa w krok zapodał
          Ale za to mój mężczyzna jak zobaczył mój stan ducha, od samego rana poleciał po rogaliki i dzemik truskawkowy, a do tego dziś złozyl komodę z przewijakiem, łóżeczko, 2 krzesełka i stolik Szok
          Nawet pojechał ze mną po zakupy bez marudzenia i zabrał nas na obiadek "żebym nic nie musiała robić"!
          A ja z kwaśną miną siedziałam pół dnia nad nim i nic nie robiłam
          Ale Wam powiem, że mocno się obawiam czy ja do marca wytrzymam...

          Od jutra ruszam z praniem, może w końcu to podniesie mnie trochę na duchu, bo ja nie wiem co się dzieje Zawsze byłam optymistką a tu przez ostatnie 2 dni nic mnie nie cieszy...ech!

          I Wam powiem, że warto było zabrać się wcześniej za przygotowania, bo teraz naprawdę robi się ciężko...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            CUDOWNIE!GRATULACJE!

            Moja córcia się nie spieszy Już jestem ponad tydzień po terminie... jutro do szpitala na wywołanie Cały czas jednak mam nadzieję, ze może się zacznie samoczynnie lada moment...

            Skomentuj


              Byłam dzisiaj po kilka rzeczy dla maleństwa kupiłam kilka komplecików, rożek, wanienkę, oliwkę, patyczki, skarpetki. I zapłaciłam 200zł. A jak spojrzę teraz na to co kupiłam to tak mało tego. Tak wogóle to ta wyprawka powinna być szybciej bo ta kasa tak szybko idzie. A w realu były śliczne niebieskie pajacyki za 10zł jakaś promocja, Śliczne i milusie.
              Nie wiem czy kupić łóżeczko z wyposażeniem tak jak stoi za 355 zł czy samemu złożyć. Nie wiem sama. Patrzałam, ze materac 35 zł kosztuje. Nie kupiłam jeszcze kocyka i ręczniczków. I w ogóle jeszcze dużo dużo mi brakuje .Nie wspominam nawet o wózku. To zostawiam po porodzie.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                dziewczyny, z okazji ze konczy sie juz styczen, może zamieńcie swój temat na rocznik 2009 moze admin wam to zalatwi albo utwórzcie nowy na dziecko
                Gratuluje wszystkim mamom i zycze powodzenia tym co jeszcze oczekuja.

                ewa jak chcesz sprobowac normalnie urodzic to jak masz faceta przy boku to dobry seksik pomaga
                Last edited by pieczulka; 31-01-2009, 23:58.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
                  no to zalapalysmy sie jeszcze na styczen wczoraj moja mala przyszla na swiat!idealnie w terminie. oj kazdej zycze takiego porodu. skurcze zaczely sie kolo 5 wody odeszly mi w drodze do szpitala(ups) gdzies o 7.30 o 8 bylam w szpitalu okazalo sie ze mam 6 cm rozwarcia a gdzies kolo 11 mialam juz parte skurcze w co nawet polozna nie chciala mi uwierzyc bo to za wczesnie a kiedy o 12 mnie badala stwierdzila ze rzeczywiscie juz glowka wychodzi. w koncu uwinelam sie do 13.11. mala wazy 3.77kg jestesmy juz w domku mala dostala jedzonko i teraz sobie grzecznie spi jestem taaaaaaaaka szczesliwa!!!
                  GRATULACJE!!! ZAZDROSZCZĘ
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    W moim przypadku nie pomogło:
                    - chodzenie po schodach tam i nazat (wywołuje jedynie zadyszkę oraz ból pleców)
                    - ostre jedzenie
                    - ananas (sztuk dwie wczoraj)
                    - spacer (1,5 godziny 2 dni temu),
                    - ciepła kąpiel (codziennie od kilku dni zamieniłam prysznic na polegiwanie wannowe),
                    - sex :/ (pozostawię bez komentarza).

                    Skomentuj


                      nitka poszukaj na allegro jest mnóstwo fajnych ofert co do łóżeczka ja zdecydowałam się na kojec, można go szybciutko złożyć i jechać gdzieś z dzidziusiem, jest duży i bardzo fajny polecam!
                      http://www.allegro.pl/item534538671_...ss_okazja.html
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        MłodaM.17 dobrze, ze sie przed kupnem powstrzymalas. Jak jestem w kurtce to po mnie ciazy nie widac, bo to taki dlugi czarny plaszcz wiec wszytsko tuszuje. Ale jak bylam dzisiaj w restauracji z kumplem to wszyscy nas chyba za malzenstwo wzieli bo siedzi chliopak sam na sam w lozy z dziewczyna w ciazy. A duzo przytylas?
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          MłodaM.17 dzięki za odpowiedz ,a jeśli chodzi o oglądanie tych wszystkich maciupkich rzeczy to tez tak mam najchętniej juz bym wszystko kupiła ale moja mama mi zabroniła przesądy itp ja w to totalnie nie wierze no ale cóż
                          fajniusie macie te zdjecia ja juz nie moge sie doczekac aby wiedzieć a bardziej mój mąz czy bedziemy mieli Filipka czy Julcie

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            diabelecke zanim zaszłam w ciąże ważyłam dokładnie 56kilo , w środe jak byłam na usg kazali mi wejść na wagę waże teraz 60.5 kg , więc dobre 4,5 kg mam nadzieje że jeszcze tylko przybędzie mi z 6 kg nie więcej , może to dlatego że ja czasem lubie się obrzerać, ale wiesz nie wyglądam na grubą tylko widać poprostu okrągły brzuszek, w dodatku mam anemie i ginekolog leki mi przepisał, kazał mi też dużo jeść , wydaje mi się że jem dużo ale wszyscy mówią że to jeszcze za mało.
                            Dzisiaj mnie dzidziulka znów kopała czasami to już robi to tak że np 3 razy kopnie mnie lżej i ten ostatni to tak z całej siły czuje że mocno .. potem za jakieś 5 minutek znowu się odzywa i kopu kop mi robi.

                            Skomentuj


                              kurczaczek nie mów mi nic o przesądach , bo jak tylko coś słysze na ten temat to dreszcz mnie przechodzi , koleżanka mi nagadała też żebym nie nosiła łańcuszka i się stresuję tym , nie znam tego przesądu o kupowaniu ciuszków więc lepiej mi nie opowiadaj nie chcę wpaść w panikę jak to zwykle robię, zresztą wiele kobiet kupuje przed .
                              Ładne imiona wybrałaś ,ja mam jednak problem bo moja córcia ma mieć Pola ale nie jestem pewna czy nie będzie to zbyt śmieszne imie , zastanawiałam się też nad imieniem Marianna i Wiktoria , podoba mi się też Hania , lubię takie stare Polskie imiona.

                              Skomentuj


                                dziewczyny mam do was ogolne pytanie .
                                Moja mama czytała gdzieś ostatnio artykuł ,że płaci się w Polsce za poród w szpitalu, dowiedziałam się o tym dzisiaj ,sama w to nie wieże bo nie stać mnie na coś takiego ,chciałam też żeby mój facet był ze mną przy porodzie ale podobno dodatkowa opłata jest za poród rodzinny , jak dla mnie to napewno to nie było napisane w sęsie wszystkich kobiet tylko tych które chcą prywatnie rodzić , ale nie jestem pewna , i dlatego do was pisze co wy o tym myślicie, to też jest nie możliwe bo nie wszystkich na to stać , są kobiety z rodzin tzw. patologicznych gdzie też rodzą w szpitalu i one napewno nie mają na to kasy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X