Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Graza moja niunia ma czkawke kilka razy dziennie nawet terazale to dobrze jak ma czesto czkawke ,bo w ten sposób przygotowuje sie do samodzielnego oddychania po porodzie taki trening




    Skomentuj

    •    
         

      Cześć Dziewczyny, ale tu żywa dyskusja!
      Milenko, ja wcześniej pisałam o tych lekach, że może się tak dziać niestety i trzeba sprawdzić dawkę, bo lekarz czasem przepisuje na obecną wagę, a powinien brać pod uwagę tę z przed ciąży.
      Co do pieluch, to lepiej kupić jedną pakę i bez wycięć-bo tańsze, a zainwestować w nożyczki będą na dłużej!
      O sudocremie w aptece się nasłuchałam różnie: od ochów i achów, aż do beznadziejnych stwierdzeń. Ja ufam w kremy i maści z pantenolem i w maści robione z clotrimazolem (poszukam dokładnego składu i wrzucę, to możecie poprosić lekarza o receptę a w aptece Wam zrobią za 5zł)
      Gniazdo to ja chcę wić, ale jak skoro brzuch przeszkadza a mąż tylko o meczu pół dnia dziś piszczy... ech faceci...

      Ja dziś jakaś rozdrazniona jestem, mam bóle brzucha i krocza i ogólnie zastanawiam się czy nie jechać do szpitala ale tam było tak strasznie...
      w sumie do terminu zostało 50 dni... Mamy szanse być pierwsi...
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Mi się wydaje, że mój mały jeszcze czkawki nie miał albo nie czułam. Sama nie wiem za to ma te dziwne takie naprawdę bardzo szybkie ruchy jakby się rzucał.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          nator1zaciskaj nogi co by dzidzia jeszcze w brzuszku została... nam zostało 59dni do terminu może bedziemy drugie




          Skomentuj


            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
            Mi się wydaje, że mój mały jeszcze czkawki nie miał albo nie czułam. Sama nie wiem za to ma te dziwne takie naprawdę bardzo szybkie ruchy jakby się rzucał.
            Kochana, pewnie mial, ale czasem są tak delikatne, że czyć je jak leżysz w ciszy z ręką na brzuszku i "słuchasz" synusia.
            Mój potrafi mieć po 3-4 czkawki dziennie, a najczęściej jak najem się słodkiego.
            Ale dziś mój malec daje mi tak popalić, że szok Kopie do bólu, rusza się pręzy...
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              A co do sudocremu zgodze sie z Nator u nas sprawdził sie Bepanthen.Nivea sos też polecam.




              Skomentuj


                milena ciesze sie bardzo że już lepiej z wami
                Paulinchen no to fajnie bo ja sie zaczynałam martwić z tą czkawką że może za często
                nator może przyda sie chwila dla siebie odstresować sie trzeba i wszystko będzie dobrze, może warto wziąć przykład z męza i mieć czasami wszystko gdzies
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Po dzisiejszym fatalnym dniu, to już bym chciała brzuch do łóżeczka odłożyć
                  Chyba mam dziś depresję "pokopniakową" i "pozgagową"
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Moja Majeczka czesto daje o sobie znać,zwłaszcza w nocy,kiedy to ja próbuje sobie pospać.Czkawke zauważyłam pierwszy raz parę dni temu jak zjadłam kisiel z jabłkiem....Czekam teraz na dzień kiedy zobacze stópkę albo rączkę....Może jest jakaś szansa .Dzisiaj zauważyłam pierwszy raz nie kopanie a wypychanie brzucha z lewej strony.Mocno ,to chyba pupcia.


                    Skomentuj


                      Naprawde tak mocno kopie biedna nator, mnie też synek podkopuje ale raczej spokojnie i mi sie to podoba no i zazwyczaj godzinke może dwie i tak to tylko pojedyńcze ruchy u nas.
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                        milena ciesze sie bardzo że już lepiej z wami
                        Paulinchen no to fajnie bo ja sie zaczynałam martwić z tą czkawką że może za często
                        nator może przyda sie chwila dla siebie odstresować sie trzeba i wszystko będzie dobrze, może warto wziąć przykład z męza i mieć czasami wszystko gdzies
                        A masz rację! Idę się legnąć w wannie z michą lodów i koktajlem mleczno-bananowym!
                        Chwila relaksu też mi się należy!
                        Dobranocka Kobitki i proszę ładnie grzecznie wypoczywać!!!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          No i mam takie coś że jak mam zakryty brzuch lub jest ciemno to kopie równo,ale jak odsłonie np.w dzień to odrazu spokój,chyba nieśmiała...


                          Skomentuj


                            anecia a może twój synek bawi sie z tobą w chowanego
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              Ja mam kochana córeczke ,hehe...Ale wszystko możliwe że to zabawa w chowanego.


                              Skomentuj


                                Sorki anecia przez to że ja mam synka to dla mnie każda ma synka
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X