Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Myszka87
    Mój mąż ma nocki, a też bym sobie wyszła tak o 21 na spacer Sama sie boje. Jakoś lubie pochodzić jak jest tak ciemno, pusto na ulicach...
    Ciesze się, że Twoje maleństwo kopie i daje znać o sobie. Mnie już nawet nie trzeba dotykać żeby poczuć ruchy, bo również doskonale sie widać, cały brzuch mi się "trzęsie".

    Lilinana
    Ja może też bym już sobie sprowadziła wszystko do domu, ale wiem, że lepiej z tym poczekać Jak do kwietnia będzie tak dobrze jak teraz to zaczne wszystko szykować.

    Co do tych bezsennych nocy... Siedze do 2, 3 a później śpie do 12. Dzisiaj to przeszliśmy z mężem samych siebie, bo obudziliśmy się o 15. Ale jutro czeka mnie pobudka wcześnie, na 8 mam zaliczenia. Może jak się zmęczę od rana to wieczorem szybciej zasne. Ale przedewszystkim musze zmienić przyzwyczajenia Michaśki. Bo to ona jest sprawcą mojej bezsenności. Oby tak nie było po porodzie. A na zgage to już mam swój sposób Jak tylko pali mnie zgaga pije letnie melko lub zimną wode. No i jakoś nie objadam się zbyt dużo żeby nie przepełnić żółądka.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      a odnoście szału przygotowań to ja chyba jestem z was najspokojniejsza nic jeszcze nie mam zrobionego, kojec leży złożony w szafie, ubranka nie poprane w komodzie, kosmetyków nie mam ani jednego... o kurcze chyba trzeba cos zaczac działać
      nieprawda ja też nie mam jeszcze nic przygotowanego, termin mam na 6 kwietnia, zaczne przygotowania w lutym
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Tak Sudokrem jest rewelacyjny . Moja siostra wychowała na nim 3 dzieci i jest naprawdę super. Co do ptasiego mleczka to właśnie się zbudziłam i wszamałam 1,5 czekolady. Jak tu waga ma nie iść w górę. Na pewno zjadłabym na poczekaniu całe pudełko ptasiego mleczka.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
          Te newborn z wycięciem tez wydaja mi sie najlepsze na początek.Moja koleżanka mówiła o loveli i jeszcze o proszku Jelp,ale masz rację że płyn lepszy.Słyszałam że pampersy uczulają,no ale to chyba zależy od dzidzki....Pozdrawiam
          Tak jak piszesz ja mialam dla synka pampersy i do dziś używamy tylko ich nigdy nie mial po nich uczulenia a co do belli to są moim zdaniem beznadziejne maly byl iwecznie przemoczony a pampersa można wywinąc i wcale nie jest potrzebne to wycięcie albo samemu wyciąc A ciuszki prałam też w Loveli




          Skomentuj


            Mi też wszsystkie znajome polecają pampersy pampersa więc zaczynam od nich bo ponoć są bardzo chłonne i nie uczulają ale zobaczymy
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Graża kupisz paczke i zobaczysz zmienić Zawsze można ale nawet u nas na szkole rodzenia polożna poleca zarówno pieluszki jak i chusteczki pampers ja używam tylko tych produktów i jestem zadowolona.




              Skomentuj


                Dziewczyny a jak tam u was ruchy maleństwa bo ja dzisiaj jakaś tak niespokojna jestem bo synek sie leni i tylko ze 3 razy czkawke dzisiaj miał
                a właśnie ile razy dziennie wasze pociechy mają czkawke
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja Tam Niewierze W Takie Zabobony Typu Ze Jak Się Wcześniej Zbiera Rzeczy Dla Dziecka To Może Się Coś Stać Bzdury Ludzie Porostu Utrudniają Sobie Zycie-moim Zdaniem Jak Miałabym Czeka Do Ostatniego Prawie Miesiąca żeby Cokolwiek Kupywac To Miałabym Urwanie Głowy A Może Się Tak Stać Ze Urodzę Wcześniej I Co Dopiero Bym Się Martwiła Ze Brakuje Mi Jakiś Rzeczy A Tak To Mam Schowane W Szafie I Już:d

                  Skomentuj


                    Hej MłodaM.17 Ja jestem w 18 Tygodniu (koncówka 18 tyg) do lekarza pójde jak bede 21 tyg. mam nadzieje że już będzie widać co tam w brzuszku pływa Ja mam zdjęcia z 17 tyg. stópek z calego maleństwa Pozdrowienia:*

                    Skomentuj


                      No dziewczyny łóżeczko już złożone Uparłam się i mąż wziął się do pracy Jutro już będę prasować i układać ciuszki. A co do kosmetyków dla maluszka to zawsze używałam Bambino i pieluszki Huggies newborn albo Pampers.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No chwilę człowieka nie ma i już tyle stron do czytania Co do pieluszek to ja kupiłam Pampersy te żółte - 2 op po 54 szt. Kosmetyki kupiłam Johnson&Johnson - takie jak płyn do kąpieli, szampon, mydełko, puder itd. Do pupci oczywiście Sudocream a kremiki do buzi na słońce (bo to już ciepło będzie) to Mustella.
                        Co do wicia gniazda to jeszcze nic takiego nie mam. Muszę kupić jeszcze łóżeczko, komodę, fotel bujany do karmienia Myślę, że pranie i układanie zacznę tak pod koniec lutego. Choć powiem Wam, że zauważyłam że teraz muszę coraz więcej odpoczywać i brzunio zaczyna mi ciążyć. Ale mam nadzieję, że dam radę to wszystko poprać i poprasować
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny a jak tam u was ruchy maleństwa bo ja dzisiaj jakaś tak niespokojna jestem bo synek sie leni i tylko ze 3 razy czkawke dzisiaj miał
                          a właśnie ile razy dziennie wasze pociechy mają czkawke
                          Mój ma zawsze wieczorem i czasem 1-2 razy w ciągu dnia
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Ja tu sie stresuje że synek w dzień mi sie nie ruszał i że tylko czkawke miał a teraz takie kopniaki mi daje że aż brzucho podskakuje
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                              milena i co lepiej już po zmniejszonej dawce?
                              Ja kupiłam pampersy pampersa newborn a proszek mam jelpa ten niebieski,
                              graza o wiele lepiej nie trzesę i samo poczucie jest lepsze
                              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                              Skomentuj


                                właśnie skończyłam ukałdać ciszki ma w sumie całą komode po sortowane taki e to wszystko malutkie a jakie słodkie











                                CÓRECZKA MA JUZ 30 TYGODNI
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X