Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ewylynka, ja za to mam kilka pomysłow na imiona dla chlopaca (tez podobaja mi sie te malo popularne) natomiast dla dziewczynki mam problem Na poczatku maja mam usg, moze poznam plec i wtedy zaczne sie juz powazniej zastanawiac nad imieniem.
    Tymoteusz - ur. 03.09.09

    Skomentuj

    •    
         

      moze on patrzy na wiek dziecka a nie na to kiedy byla ostatnia miesiaczka, a to jest jakos +2 tyg. korzystalas z jakies kalkulatorow ciazowych? jesli nie to tu jest dosc fajny:
      www.dziecko.haczewski.pl


      Skomentuj


        Witaj Katinkass.

        Bardzo się cieszę, że w końcu znalazła się mamusia w podobnym do mnie położeniu.

        Ja jestem w pierwszej mojej ciąży i strasznie przeżywam to wydarzenie tym bardziej że czekaliśmy na dzidziusia około 8 lat. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się doczekać każdego znaczącego momentu. Aktualnie bardzo czekamy na pierwsze ruchy. Wiem że 15 tydzień to jeszcze ciut za wcześnie, ale ja już bardzo wsłuchuję się w mój organizm.

        Katinkass, a jak to jest u Ciebie, pisałaś że to Twoja druga ciąża, ale tez napewno bardzo ją przeżywasz??

        Gorąco pozdrawiam





        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

        Skomentuj


          Nice Też Maja? Hihihi coś mi się zdaje, że to będzie w tym sezonie baaardzo popularne imię

          Skomentuj


            ale skoro on mi napisał że 31 marca byłam w 31 tygodniu i teraz wychodzi 34tydzien i 1 dzien no powiedzcie a nie 33

            Skomentuj


              witam mamy,
              u mnie pogoda dzis ładna,ale jaa za to czuje sie do d.. zgaga mnie męczy już od 3 nad ranem i nic nie pomaga,ani mleko ani reeni wogóle masakra,podobno pod koniec ciązy zgaga zanika noo ale widać u mnie to się nie sprawdza,mam tak popsuty humor przez to że szok,aa i do tego coś spuchły mi ręce i stopy az czuje że mam skóre cała napięta,niemiłe uczucie kurde już się nie mogę doczekać kiedy urodze,bo juz mnie męczy ten mój stan . Czuję się jak niedołęzna babcia ,ehh szkoda gadać..
              mam nadzieje że wasze samopoczucie jest dziś lepsze niż moje.
              Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

              Skomentuj


                Mam wrażenie że on ma mnie gdzieś i wszystko na odczepne robi, jak sie go o cos pytam to zaraz sie drze czy ja wiem co to jest itd, zamiast mi odpowiedziec na pytanie, ostatnio mówie mu że chyba powinnam brać jakieś witaminy a on na mnie z ryja że czemu żadnych nie biorę >.< Wogóle skierowania żadnego jeszcze na Usg mi nie dał a przeciez w 20 tyg trzeba mieć zrobione a W Wawie czeka się na to ponad miesiac z Nfz, Więc stwierdzilam że czas najwyzszy go zmienic z reszta i tak musze bo wracam do domku na stałe już. Dam znać napewno sama nie mogę się już doczekać hihi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam wszystkie mamusie.

                  Chciałabym bardzo podziękować Ewylynce za zaproszenie do tego wątku.

                  Ja mam termin porodu na 12 października, ale niestety nikt nie pojawił się na moim wątku i Ewylynka zaprosiła mnie tutaj, bo przecież wrzesień, a październik to taka mała różnica.
                  Jest to moja pierwsza ciąża i strasznie ją przeżywam, tym bardziej, że dość długo musieliśmy czekać na naszego dzidziusia (około 8 lat). Czekamy na każde ważne wydarzenie, teraz np. czekamy na pierwsze kopniaczki. Wiem, że 15 tc to jeszcze ciut za wcześnie, ale ja już bardzo wsłuchuje się w swój organizm. Może opowiedziały byście mi o tym jak u Was było z tymi kopniaczkami
                  Gorąco pozdrawiam





                  Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                  Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                  Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                  Skomentuj


                    Hej Anulkapi widzę że skorzystałaś i jasna sprawa W kupie raźniej jak to się mówi. Wiesz co ja jeszcze z kilka dni temu pisałam że u mnie nic się nie dzieje a będę kończyć 18 tydzień a tu raptem 2 dni temu takie fajne uczucia z zewnątrz się pojawiły normalnie jakby dziecko fikołki robiło. A wieczorem jak sie kłade to czuję gdzie leży bo wtedy taki twardy brzuszek się robi z róznych stron w zależności od pozycji

                    Skomentuj


                      Hej kobitki

                      15 kwietnia o godzinie 6.00 rano przyszła na świat nasza Juleczka


                      Ważyła 4370 i miała 60 cm długości.

                      Mała miała żółtaczkę i byłyśmy tydzień w szpitalu, na szczęście od wczoraj jesteśmy w domku i powoli się zadomowiamy
                      Attached Files




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ewylynka ale masz fajniutko. Po tym co napisałaś, to jeszcze bardziej nie będę mogła się doczekać.
                        Do naszego Pana doktora idziemy w środę (29 kwietnia) i chyba on tez już powinien nam na ten temat coś powiedzieć. Ciekawi też jesteśmy czy będzie już wiadomo czy mamy chłopca, czy dziewczynkę - przy ostatniej wizycie lekarz powiedział nam, że możliwe, że już będzie widać.
                        U nas wszyscy mają nadzieję że będzie dziewczynka, bo moje siostry mają samych chłopaków, a ostatnia dziewczyna w najbliższej rodzinie to ja
                        W sumie to ja chyba czyje, że to będzie dziewczynka i jakoś instynktownie - wcale o tym nie myśląc, w sklepach trafiam na ubranka i różne akcesoria dla dziewczynek.





                        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                        Skomentuj


                          Kacha, GRATULACJE!!!
                          Kochaniutka Twoja mała, jak slicznie sie usmiecha Cudo!!!

                          A mi udalo sie scignac 60 ml z cyca i maly wciagnal z butli bez zajakniecia Teraz wiem, ze spokojnie moge robic porcyjki gdybym chciala ruszyc z domu na dluzej i zostawic Krystiana z mama, albo nawet na spacer wziac zapas i nie martwic sie co bedzie jak zachce mu sie pic


                          Skomentuj


                            hej hej hej;-)

                            no cicho sie zrobiło..troszkę..

                            ja tez zaczelam drugi trymestr i czuje sie fatalnie gorzej niz w 1 trymestrze..
                            jazda autem konczy sie wymiotami ..;/ od rana do poludnia okropne nudnosci.. bole brzucha.. okropienstwo..



                            byle do listopada dziewczynki;*

                            Skomentuj


                              http://screeny.pl/138046

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynyu mnie 4 dzien lezenia,masakra.Juz chyba mam odlezynyAle spoko jest.Nie plamie od niedzieli,to moze juz nie bede,daj Boze!!!Jutro ide na usg.Ciekawe jak tam sie ma Moja fasolka.Ogolnie sie czuje dobrze i nie mam zadnych humorkow,tak jak wy dziewczyny,ale to jest normalne,burza hormonowPoza ty ok.Tylo mnie troche moje cycuszki swedzatez to macie???Milego dzionka!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X