Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co nas pociąga w mężczyznach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co nas pociąga w mężczyznach

    Cześć dziewczyny chciałam zapytać na co szczególnie zwracacie uwagę w wyglądzie mężczyzny?
    A może nie wygląd tylko coś innego Was pociąga?
    Dlaczego wybrałyście obecnych partnerów?
  •    
       

    #2
    Ja mojego meza poznalam przez telefon,moze to dziwne ale bylam bardzo samotna i zarejestrowalam sie na takim czacie,mozna tam bylo poznac roznych facetow rozmawialo sie przez czat a jak cos sie mialo wiecej wykluc to sie przechodzilo na prywatne nr i tak bylo z moim mezem pisalismy dwa mies i przyjechal do mnie dzielilo nas 150km,od pierwszego spotkania wiedzialam ze to jest ten jedyny.zaimponowal mi swoja troska,czuloscia i dobrocia bo ma zlote serce, od jego pierwszego przyjazdu minelo 19mies a my jestesmy 9mies po slubie i ammy 4mies coreczkemoze ktos uzna ze to szybko ze pobralimy sie bo byam w ciazy ale prawda jest zupelnie inna,staralismy sie o dziecko w pazdzierniku a slub planowalismy w sierpniu nastepnego roku nie myslelismy ze sie nam tak szybko uda z dzidzia bo wiadomo jak teraz ciezko z tym staraniem a nam sie udalo za pierwszym razem i musielismy szybciej wziasc slub i mimo ze taki krotki staz mamy to znamy sie na wylot bo jeszcze do tego maz od 14mies wyjezdza za granice takze niewiele jestesmy razem ale jak juz przyjezda to wykorzystujemy kazda sekunde razem na rozmowy i bycie razemmnie ujela najbardziej ta jego dobroc w ogien by za mna poszedl i jest jak do rany przyloz
    Wikunia 04.08.2008r

    Skomentuj


      #3
      ja swojego męża na początku nie lubiłam, ale na jednej imprezie coś zaiskrzyło. to była moja inicjatywa.tańczyliśmy i przeszedł mnie taki prąd tak mi dobrze było że już wiedziałam że to ten. jest bardzo dobrym człowiekiem. zawsze pomocny, bardzo mi pomaga. a w wyglądzie uwielbiam jego tyłeczek i dłonie, szczególnie jak mnie dotykają




      Skomentuj


        #4
        Ja zwracam uwagę na dłonie i głos

        Mojego męża znam od dzieciństwa byliśmy sąsiadami mamy miłe wspomnienia z tamtych czasów...

        Skomentuj


          #5
          ja pierwsze coi widze to dlonie, oczy, bo z nich mozna wiele sie dowiedziec o drugiej osobie<uwielbiam duze dlonie- niewiem dlaczego>a nastepnie widze pupe hihihih
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #6
            dokładnie dłonie i oczy zdradzają mężczyznę
            lubię też delikatny męski zapach

            Skomentuj


              #7
              Ja patrze glownie na dlonie i oczy,zaraz po tym wazny jest glos

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ogolnie w meski ciele najbardziej lubie brzuch, ale wiadomo, z e na pierwszym spotkaniu nikogo nie rozbieram

                Wiec jezeli chodzi o pierwsze wrazenie to zwracam szczegolna uwage na jego twarz ogolnie.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj


                  #9
                  Ja najbardziej zwracam uwagę na to czy mężczyzna jest zadbany tzn.czy ma czyste i krótkie paznokcie,czy jest ogolony i pachnący.Mój mąż bardzo dba o siebie i to mnie "ciągnie do niego".Uważam,że mężczyzna nie musi byc bardzo przystojny ale jak sie ładnie ubierze i pięknie pachnie to przyciągnie uwagę wielu kobiet.Ja u mojego męża bardzo cenię to że jest czuły i opiekuńczy zarówno w stosunku do mnie jak i synka.Mojego męża wybrałam dlatego,że ma mocno błękitne oczy w których utonęłam przy naszym pierwszym spotkaniu.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    #10
                    hehe piszecie o dłoniach...Jak ja zobaczyłam pierwszy raz dłonie mojego męża az sie przestaszyłam. Miał wtedy zaledwie 22 lat i tak zniszczone dłonie pracą...Pracował na rusztowaniach na sporych wysokościach, nie urzywał rękwiczek, bo niewygodnie sie te rurki w nich ponoć trzymie.Na pierwszym naszym spotkaniu jakos mnie wkurzał. Byliśmy jeszcze ze znajomymi bo przez nich sie poznalismy...Mój maż opowadał wtedy tylko o rusztowaniach i przezyciach, był poprostu nudny. Pomyślałam sobie, ze jak sie znim bede spotykała to czeka mnie do konca zycia słuchanie opowiesci o rusztowaniu hehe, ale jakos poszło... Wiem juz dosc sporo nawet o rozmiarach rurek, nawet kiedys z nim pojechałam do pracy i probowałam sama takie cos postawic, tylko ze nie umiałam nawet tej rurki podniesc z ziemi bo jedna wazyła 30 kg hehe A tak napowaznie to chyba oczarował mnie szacunkiem do kobiet...Mój poprzedni partner byl potworem byłam z nim 5 lat i żałuje kazdego dnia. Teraz to ja jestem z aniołem. A wiecie co jest najlepsze, teraz mi sie przypomnialo. Na poczatku jak ptrzychodzilismy na osiedle do niego spotykalismy sie ze znajomymi to on byl przekonany ze ja z nim na zawsze bede zawsze powtarzal wszystkim patrzecie na nia to jest " przyszła matka moich dzieci " do tej pory wszyscy to wspominaja I jak widac nie mylił sie
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      zdecydowanie oczy i uśmiech! biały uśmiech!

                      Skomentuj


                        #12
                        kiedy bylam mlodsza to lubilam facetow z dlugimi wlosami a teraz bardziej mnie interesuje co ma w glowie a nie na glowie.moj facio jest idealny dla mnie
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          a ja u mezczyzn uwielbiam dlonie i oczy
                          a w ogole przed poznaniem mojego narzeczonego myslalam moim "idealem" byl brunet z czarnymi oczami- a moj narzeczony- blondyn z zielonymi milosc zaskakuje
                          a u mojego narzeczonego uwielbiam jego pupe



                          Skomentuj


                            #14
                            ja za nim zobaczyłam Mojego...to usłyszałam głos..i od razu sobie pomyślałam,że to będzzie ktoś wyjątkowy a gdy po chwili wszedł z przedpokoju do kuchni u wspólnych znajomych to pomyślałam-już jesteś móji po 3 tygodniach już byłi jest do teraz i mam nadzie***** ze zawsze bedzie
                            Kacper-20.06.2008

                            Skomentuj


                              #15
                              Hmm jak przypomina mi sie nasze pierwsze spotkanie to az mi ciarki przechodze , ogolnie to w moim mezczyznie podoba mi sie to ze jest wysoki , troszke hehhe brzusia mu uroslo ale jest kochany bo sie mozna wtulic , jego mocne ramiona , oczy takie jak moje czyli zielone i jego uśmiech Mmmm ogolnie to wg mnie jest przystojny i wiem ze niejedna by mi go skradła bo poznalam go przez kolezanke ktora chciala z nim byc , a ze mysmy zaczeli sie spotykac taki niewinne az przerodzila sie ta znajomosc w cos wiecej az obecnie jestesmy malzenstwem od poltora roczku , mamy córcie 8 miesieczna i druga dzidzie w drodze Kocham mężusia tez za to ze jest takim dobrym, kochanym , opiekunczym i czulym męzem dla nas . Pozdrawiam !!!
                              Katarzyna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X