Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

    Witam serdecznie. Zastanawiam się nad jakąś fajną stroną z bajkami dla dziecka. W TV często leci jakiś chłam. Znam np. taką stronkę http://www.kreskowki.info. Co o niej sądzicie? Znacie może jakieś podobne?
    Nie przewidzisz, co się z kogo zrobi, kiedy mężem zostanie.
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

    Jeśli chodzi o dobra stronke z bajkami polecam www.baje.pl Jest tam bardzo duży wybór bajek.
    Mężczyzna to czyn, kobieta to istnienie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

      A my głównie korzystamy z http://bajkowa.tv/ sporo fajnych bajek i zabaw dla dzieci interaktywnych i przede wszystkim nie muszę się martwić o treść bajek, bo wszystko mam sprawdzone na wylot

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

        Na pełnometrażowe bajki chodzimy do kina - to dopiero jest dla dziecka przygoda za każdym razem - magia srebnego ekranu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

          U nas się sprawdza lulek.tv.
          asixx w jakim wieku było Twoje dziecko, gdy zaczęliście chodzić do kina? Zastanawiam się kiedy zacząć zabierać malca na jakieś poranki w kinie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

            Niecałe 4 lata. Decydujące było to czy dajemy już radę wysiedzieć całą długą bajkę przed TV bez marudzenia

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

              my też mniej więcej w tym wieku zaczęliśmy chodzić z synem do kina

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                moje tyle się naogląda bajek w przedszkolu że w domu raczej praktykujemy inne rozrywki.

                http://www.przedszkolembb.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                  Napisane przez sandflowerr Pokaż wiadomość
                  moje tyle się naogląda bajek w przedszkolu że w domu raczej praktykujemy inne rozrywki.

                  http://www.przedszkolembb.pl
                  Powiem szczerze, że jestem zaskoczona. Po raz pierwszy słyszę o oglądaniu bajek w przedszkolu! Osobiście nie znam takiego przedszkola, a w tych, które znam bajki są puszczane dzieciom raz na parę miesięcy lub wcale. Ja nie chciałabym, aby moje dzieciaki wracały z przedszkola "naoglądane" bajek.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                    My czasami oglądamy TVP ABC. Szczególnie jak są bajki, gdzie maluch może obsłuchać się angielskich słówek. U mnie a angielskim marnie, wiec chociaż w ten sposób troche go do przyzwyczaję.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                      Ja też polecam TVP ABC, bajki są miłe i przyjemne i nie zauważyłam żeby była w nich jakakolwiek przemoc. Fajnie bo też puszczają dużo ciekawych programów dla malych dzieci.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                        Na TYP ABC dobierają bajki do wieku. Przynajmniej mam pewność, że żaden misiu nie wyskoczy z pistoletem, czy nie zacznie przeklinać, bo i takie sytuacje widziałam w bajkach. naszym bajkowym hitem jest Masza i Niedźwiedź. Synek ją wręcz uwielbia.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                          Na TYP ABC dobierają bajki do wieku. Przynajmniej mam pewność, że żaden misiu nie wyskoczy z pistoletem, czy nie zacznie przeklinać, bo i takie sytuacje widziałam w bajkach. naszym bajkowym hitem jest Masza i Niedźwiedź. Synek ją wręcz uwielbia.
                          Kiedyś w ncy gdy synek pomylił sobie dzień z nocą włączyłam mu (już w akcie desperacji;p) ten kanał i w nocy można tam spotkać słodką, śpiącą na chmurce krówkę:P Rewelacja

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                            Ja tam jeszcze nie spotkałam się z przemocą. A dla dzieci organizowane sa tam tez konkursy, ale mój jeszcze za mały. Jak coś to mają swoja stronę na fb.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie oglądać bajki z dzieckiem?

                              Może być Polsat JimJam, Nickelodeon, TVP ABC, Mini Mini - dla tych najmniejszych.
                              Dla starszych to spokojnie można włączać Cartoon Network, Disney Channel i Disney XD, choć w przypadku tych dwóch ostatnich bardzo dużo leci seriali aktorskich. Ale na Cartoon Network puszczają też bajki, które ja oglądałam za czasów młodości.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X