Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Harrison Ford i wypadek samolotem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Harrison Ford i wypadek samolotem

    Parę dni temu mój drogi artysta dramatyczny, Harrison Ford miał wypadek w Kalifornii. Jego samolot rozbił się na polu golfowym. Ekspresowo pozostał zabrany do szpitala, gdzie lekarze najpierw wskazali stan aktora na nadzwyczaj poważny, jednakże po kilku godzinach uspokoili wszystkich, informując o ustabilizowaniu zdrowia legendy kina. Kocham filmy z tym aktorem, dlatego trzymałam kciuki za Forda. Oby błyskawicznie wrócił do zdrowia i na ekrany kin, bo bez niego obrazy filmowe to nie to samo.
  •    
       

    #2
    Odp: Harrison Ford i wypadek samolotem

    Co z tymi samolotami się dzieje? Ciągle katastrofy, wypadki.
    Niech zdrowieje mój ulubiony aktor!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Harrison Ford i wypadek samolotem

      To zawsze idzie sryjnie, jak jeden się rozbije to potem jest jakiś czas że jeden po drugim. Tak samo jest z wypadkami samochodwymi czy autokarowymi.

      Skomentuj


        #4
        RE...

        A ja uwielbiam samoloty, to zawsze była moja mania. Na razie ubiegam się o licencję pilota, często wyruszam też na rozmaite wyprawy z moim znajomym. Również jednopłatowcem, bowiem takim samolotem leciał Ford. Jego wypadek był właściwie pechowy, zawiniła maszyna, nie aktor. Prawidłowo, że wylądował w miarę na otwartej przestrzeni. Gdyby był nad lasem, pewnie dzisiaj pisalibyśmy o jego śmierci. Niech wraca do zdrowia oraz na ekrany kin, albowiem tam czuje się najprawidłowiej!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Harrison Ford i wypadek samolotem

          O tym jeszcze nie słyszałam, ale dobrze, że wszystko skończyło się ok.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Harrison Ford i wypadek samolotem

            To nie było parę dni temu (nawet biorąc datę rozpoczęcia tematu) a już prawie 2 miesiące temu

            Skomentuj

                   
            Working...
            X