Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    ooo na tujach kleszcze - mam nadzieje ze na naszych nie ma :P ja nie zauwazyłam jeszcze ale nie sa jakies ogromne bo to 4 letnie krzewy, ja kleszczy nie mialam na szczescie ale bratanica meza jest podatna strasznie i niestety lubiom ją bardzo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      ooo na tujach kleszcze - mam nadzieje ze na naszych nie ma :P ja nie zauwazyłam jeszcze ale nie sa jakies ogromne bo to 4 letnie krzewy, ja kleszczy nie mialam na szczescie ale bratanica meza jest podatna strasznie i niestety lubiom ją bardzo
      to niektórzy bardzo są podatni na to :/ najgorzej jak dziecka ugryzie Pamiętam w tamtym roku jak było głośno bo w żadnym szpitalu dziecka z kleszczem nie chcieli przyjąć dopiero w 3 szpitalu znaleźli pomoc :/

      Skomentuj


        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        siostrzenica meza ma piekne rude wlosy i jej cera jest tez taka charakterystyczna dla osob z takim kolorem wlosow, ale dla czego nie chcieli? nie miał kto wyciągnać? ehh masakra u nas w osrodku wiem ze wyciagaja bo nie raz ktos podjezdzal, nio skutki pougrezieniowe moga byc koszmarne znam dwie panie co mialy i nadal maja problemy zdrowotne po ugdyzieniu i po boleriozie

        Skomentuj


          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Ja sie boję jak do teściów jeździmy bo oni mieszkają w lesie i ich psy co chwila mają kleszcze, mi się jeszcze żaden nie trafił ale bardzo się boję o Maję.

          Skomentuj


            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            ja wlasnie tez sie zastanawialam jak to bedzie z Zosia bo w tamte lato była mobilna ale nie tak jak w to lato bedzie bo teraz juz biega, mam nadzieje ze te szkaradne kleszcze nie będą do niej lgnęły

            Skomentuj


              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              nie dość kleszcze to zawsze jakieś inne robactwa przypełzają Pamiętam jak sąsiedzi mieli kiedyś konie to tych much był ogrom a teraz spokój komary też zmora

              Skomentuj


                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                u nas na szczescie jakos ogromnej ilosci komarow nie ma są ale nie jakos duzo, nio nstety przy koniach much jest duzo sąsiedzi dalsi mają kuce i niekiedy chodzimy z Zosią popatrzec sobie i rzeczywiscie much wokol kucykow jest sporo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  U nas na wsi też od much to aż czarno jest w domu. W tamtym roku na wakacje jak się Majucha urodziła to byłam załamana, bo nie dało się tych much od niej odgonić i bałam ię żeby jej czymś nie zaraziły

                  Skomentuj


                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    Dziewczyny macie juz kwiaty na balkonach bo u nas noce zimne i ja jeszcze ich ni wyciągałam ale tak by sie im przydało swieze powietrze,

                    Skomentuj


                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      ja już mam na balkonie bratki i taki inny z różowymi kwiatami ( który nie wiem jak się nazywa niestety) i pięknie rosną, myślę, że już jest wystarczająco ciepło na kwiatki na balkonie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        tylko noce jednak zimne są nawet bardzo, spróbuje je wyniesc jak bedzie jeszcze kilka dni ciepłych bo wynosic i wnosic na wieczor to szczerze mi nie bardzo sie chce tak kombinowac

                        Skomentuj


                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          Dzisiaj było przepięknie, ale jutro znowu ma być spadek temperatury.

                          Skomentuj


                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny macie juz kwiaty na balkonach bo u nas noce zimne i ja jeszcze ich ni wyciągałam ale tak by sie im przydało swieze powietrze,
                            Ja jestem antytalentem w hodowli kwiatków, ostatnio mój mąż wyrzucając kolejny suchy kikut powiedział mi, że nawet nie dałam temu kwiatkowi szansy, na co ja mu odpowiedziałam, że ja mu szansę dałam, ale on jej nie wykorzystał :P
                            A tak serio to ja wyniosłam wszystko co miałam w domu w doniczkach i co jeszcze żyło na taras i stwierdziłam, że albo te kwiaty okażą się twarde i przetrwają, ale czeka je tarasowa śmierć. Co będzie to będzie, w domu by nie wytrzymały już długo niestety.

                            Skomentuj


                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              ja mam kwiaty z zeszłego roku na strychu - tam zimowały wrzosy, peralgonie i sundavilla - wyniose je ale wlasnie boje sie duzych spadek temperatur bo w dzien cieplutko starsznie a nocki zimne, a Dziewczyny czy już cos siałyscie w swoich ogrodkach warzywnych bo ja nie bo ziemia jest starsznie twarda zbita i czekam na deszcz najlepiej jakis ciepły

                              Skomentuj


                                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                                Ja właśnie też nie potrafię pielęgnowac kwiatków A wracając do tematu wiosny to nie wiem co się dzieje ale na majówkę ma być 10 stopni!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X