Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Fajny pomysł z tymi kolczykami :-) ja tez lubię robić takie żartobliwe prezenciki ale oczywiście nie wszystkim. Pamiętam jak na rocznice ślubu moich rodziców, poza voucherem na weekend w zaprzyjaźnionym hoteliku podarowałam im takie właśnie prezenty :-) Tat dostał nową laskę z karteczką, jakbyś chciał odmiany to w prezencie inna laska, a mama dostała miotłę z karteczką, jakbyś chciała na chwilę zniknąć. Mniej więcej tak to było..
    Siostrze, która miałą chłopaka o ksywce szczurek, kupiłam w zoologicznym poradnik - jak wychować szczurka? Zaznaczyłam w nim fajne zdania..i już w trakcie urodzin było dużo śmiechu gdy je czytaliśmy. Chłopak oczywiście był normalny i się nie pogniewał..ale nie powiem, ze z atkimi prezentami trzeba uważać żeby kogoś nie urazić.
    Fajnymi prezentami są teraz karty podarunkowe. Jesli wiemy, że siostra, brat czy mama mają swój ulubiony sklep to można im podarować taką właśnie kartę.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      A może siostra jest fanką nowinek technologicznych? Jeśli tak to na pewno by się jej podobał jakiś produkt Apple. Ja swojej siostrze kupiłam telefon i była bardzo, bardzo zadowolona! Dla ciekawskich więcej informacji tutaj: http://ispot.pl/salony,m-lublin.html

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Napisane przez braap Pokaż wiadomość
        A może siostra jest fanką nowinek technologicznych? Jeśli tak to na pewno by się jej podobał jakiś produkt Apple. Ja swojej siostrze kupiłam telefon i była bardzo, bardzo zadowolona! Dla ciekawskich więcej informacji tutaj: http://ispot.pl/salony,m-lublin.html
        Tylko że taka nowinka technologiczna np. telefon to trochę kosztuje, parę stówek pewnie, więc raczej uważam że jest to trochę za drogi prezent.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          wiesz co, ja niedawno też miałam taki przypadek i dałam siostrze śliczne dywaniki łazienkowe 3 częściowe, ale były tak puchate że nie mogły się nie podobać

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Nie wiem czy byłabym zadowolona z prezentu w postaci dywaników łazienkowych... Dla mnie osobiście jest to jednak lekka przesada...

            Nie lepie jest pomyśleć o prezencie, który jej się spodoba jako kobiecie? Tylko dla niej a nie dla całej rodziny?
            Zerknijcie sobie na biżuterię Myway:
            http://myway-jewellery.com/pl/c/blogerki-46

            Na stronie są stylizacje blogerek. Taka delikatna celebrytka na szyi nie jest droga a jednocześnie jest bardzo modna w ostatnim czasie:

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Zależy od osoby, bo niektóre kobiety wolą praktyczne prezenty i jeśli akurat potrzebowała dywaników to ja nie widze w tym problemu. Moja mama np. na pewno wolałaby dostać dywaniki bo biżuterii nie nosi, no chyba że na okzaje, ale to ma te swoje wyjściowe zestawy

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                ja tez wole praktyczne prezenty i takie ktore beda w uzytkowaniu, ja mam bizuteri troszku takiej co dostalam z jakis okazji i w wiekszosci nie chodze bo to nie moj gust,

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Moja siostra chce studiować anglistykę, więc kupiłam jej kurs w za granicą od http://www.edukatio.edu.pl/mlodziez/ Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Twoja

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Kurs językowy ... no fajna sprawa, ale nie każdą siostrę da się wysłać za granicę ;p moja lubi rzeczy ręcznie robione i na szczęście trafiłam na serwis Art-Madam: http://art-madam.pl/prezent/ gdzie jest sporo takich rzeczy. Ucieszyła się już z kilku takich drobiazgów

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      Grunt to trafić w czyjś gust. Nie ma jednego uniwersalnego prezentu, który spodoba się każdemu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        klamka dokładnie jedni lubiom to a inni cos innego, najlepszym prezentem jest tez cos robionego wlasnorecznie jak tylko ma sie zdolnosci w raczkach mnie takie prezenty bardzo cieszom

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Prawda, gusta są tak różne, że to co jednemu się podoba, drugiemu niekoniecznie. my z siostrą tak mamy, jak jej coś kupuję, to wiem, że muszę wziąć to co mi sie nie podoba, bo jej na bank się spodoba I zazwyczaj taka dedukcja działa przy wyborze mamy totalnie inne gusta.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Prawda, gusta są tak różne, że to co jednemu się podoba, drugiemu niekoniecznie. my z siostrą tak mamy, jak jej coś kupuję, to wiem, że muszę wziąć to co mi sie nie podoba, bo jej na bank się spodoba I zazwyczaj taka dedukcja działa przy wyborze mamy totalnie inne gusta.
                            to tak samo ja mam z siostra - ona jest waryjatka totalna i szalona - lubi kolorowe rzeczy i takie szalone a ja raczej bardziej stonowane my wogole jestesmy rozne od siebie oj bardzo bardzo

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Moja siostra chyba najbardziej ucieszyłaby sie ze zmywarki-nie znosi zmywania. I myślę, że w końcu dostanie od nas w prezencie taką http://www.mixmedia.pl/zmywarki .Może przestanie narzekać? Myślę, że praktyczny prezent nie musi być zły jeśli spełnia marzenia osoby obdarowanej

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                szafa chciałabym byc Twoją siostrą fajne prezenty robicie ja raczej gustuję w troche tańszych giftach, zazwyczaj właśnie kupujemy sobie biżuterię albo kosmetyki, uważam że to takie w miarę uniwersalne rzeczy, które się raczej wykorzysta, a my lubimy praktyczne prezenty. No chyba że nam coś konkretnego chodzi po głowie, wtedy sobie wprost o tym mówimy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X